Kuidas Cyberoamist mööda minna 3 lihtsa sammu abil

Kui töötate asutuses, kus võrguadministraator jälgib tähelepanelikult teie Interneti kasutamist, on suur tõenäosus, et nad kasutavad tarkvara Cyberoam tagamaks, et kõik kasutavad oma ühendust hästi. Tarkvara on Indias asuva tarkvaraettevõtte Cyberoam Technologies toode, mis pakub võrguturbe lahendusi kasutajatele, kes asuvad enam kui 125 riigis üle maailma. Tarkvaral on lai valik pakkumisi, näiteks viirusetõrje tööriist, sisufilter, rämpsposti tõkestamise tööriist ja ribalaiuse piiramise mehhanism. Lisaks kõigile neile on olemas ka veebipõhine tulemüür, mida kasutatakse selleks, et seada piiranguid sellele, millele konkreetsel ajal on juurdepääs või millele pole juurdepääs, või ainult inimestele, kellel on teatud mandaat..


Kuidas Cyberoamist mööda minna 3 lihtsa sammu abil

Kuidas Cyberoamist mööda minna 3 lihtsa sammu abil

Kas Cyberoami on tegelikult võimalik vältida?

Teadaolevalt on teenus üsna piirav, eriti kui selle konfigureerimine on õigesti tehtud. Enamik inimesi ei pruugi siiski teada, et hoolimata rangetest meetmetest on siiski mõned lüngad, mis võimaldavad kasutajatel paljudest piirangutest mööda minna. Paljude piirangutega ümber käimine võib tegelikult olla väga kasulik, eriti kui on olemas natuke teavet, mida soovite Internetist saada, kuid juhtub, et allikas on üks filtreeritud saite.

Kuidas Cyberoamist mööda minna

Siin on mõned näpunäited, mida saaksite kasutada ja rakendada, et pääseda Cyberoami Interneti-piirangutest mööda:

 • Kasuta VPN-i: Kõige tõhusam viis Cyberoami vältimiseks on VPN-i kasutamine. Lühidalt virtuaalse privaatvõrgu jaoks võimaldab VPN põhimõtteliselt teil pääseda igasugustest Interneti-piirangutest ja tsensuurist. Võite isegi VPN-i abil veebi sirvida anonüümselt, s.t keegi ei saa kindlaks teha, milliseid veebisaite te kasutate või rakendusi, mida kasutate.
 • Kasutage saidi IP-d selle URL-i asemel: Võib juhtuda, et Cyberoam on blokeerinud ainult saidi URL-i, kuid mitte selle IP-d. 
 • Proovige Tor-brauserit: Tor-i kasutamine tagab, et jääte Interneti sirvimisel täiesti anonüümseks. Selle põhjuseks on asjaolu, et suur osa liiklusest kulgeb sõlmede kaudu, mis asuvad maailma eri paigus.
 • Juurdepääs veebisaidi mõnele muule versioonile: kui teid on õnnistatud, et oskate kahte keelt ja kui otsitava saidi versioon on kirjutatud teile arusaadavas keeles, võib ka Google Translate teid selles aidata..
 • Puhverdatud lehtede kasutamine: see on mõneti ajutine parandus, kuna võite leida, et sait, millele pääsete juurde puhverdatud lehena, võib vananeda väga kiiresti.

Kuidas Cyberoamist VPN-i abil mööda minna

Üks tõhusamaid asju, mida saaksite Cyberoami ümber töötamiseks teha, on registreerumine VPN-i pakkujaga. Enamik tarkvara rakendatavaid piiranguid on tõesti võimalik tänu tunnelitele, millest teie liiklus suunatakse. VPN-i abil saate oma liikluse siiski läbi kaugserverite ja tunnelite, lastes selle siis krüpteerida isegi enne, kui Cyberoam oma plokid ja meetmed rakendab.

Virtuaalse privaatvõrgu tellimine peaks aitama teil tagasi saada kõik privileegid, mida te vabalt Interneti kasutamisel nautida saite. Cyberoami liikumiseks toimige lihtsalt järgmiselt.

 1. Registreeruge VPN-i pakkujaga, näiteks ExpressVPN.
 2. Laadige VPN-rakendus alla ja installige oma arvutisse, Maci, Androidi, iPhone’i või iPadi. Teise võimalusena võite selle asemel kasutada ExpressVPN-i Chrome’i laiendit.
 3. Käivitage VPN-i rakendus ja looge seestpoolt ühendus VPN-serveriga.
 4. Lõpuks sirvige veebit vabalt ja anonüümselt.

Põhimõtteliselt on see kõik, mis vajalik VPN-rakenduse abil Cyberoamist ümbersõitmiseks.

Parimad VPN-id Cyberoami jaoks

Nüüd, kui oleme läbi vaadanud mõned näpunäited, mida saaksite kasutada suurema osa Cyberoami piirangute vältimiseks, vaatame nüüd Cyberoami kõige usutavamaid VPN-teenuseid, mis tagaksid veelgi parema sirvimiskogemuse.

1. ExpressVPN

ExpressVPN ei valmista nende teenuse kvaliteedis ja osutamises kindlasti pettumust. Pakkuja on selles valdkonnas kõige enam auhinnatud pakkuja ja see on suurepärane eriti kasutajatele, kes otsivad esmaklassilist kvaliteeti. Pakkujal on umbes 2000 serverit ja veel üks mahukas tükk, mis on dubleeritud “salajasteks serveriteks” ja millele kasutajad saavad tugineda, et luua ühenduse riikidega, kus nende VPN-teenus pole nii hea.

ExpressVPN pakub hõlpsasti kasutatavat VPN-klienti, mis ühildub paljude erinevate seadmete ja platvormidega. Teenus võimaldab luua kuni 3 samaaegset ühendust ja toetab ka selliseid toiminguid nagu torrenting, mängimine ja failide suur allalaadimine. ExpressVPN asub Briti Neitsisaartel ja see on piirkond, mis ei kuulu jälgimisprogrammi „14 silma”. Seetõttu võimaldab see neil pakkuda usaldusväärset nullimise registreerimise poliitikat. ExpressVPN-il pole ka null-teadmisi DNS-iga ja see tagab kasutajatele, et nende DNS-liiklus jääb alati turvaliseks. Veel Cyberoami ümber töötamist võimaldavate funktsioonide leidmiseks vaadake meie ExpressVPN-i põhjalikku ülevaadet.

2. BulletVPN

BulletVPN on meie loendis teine ​​pakkuja, kelle põhifookus on tagada, et nende krüptimine vähendaks teie ühenduse väikseimat kiirust. VPN-id kipuvad teie liikluse jaoks mõeldud krüptimiskihi tõttu teie kiirust ära kasutama, kuid BulletVPN-iga tuleks selliseid toiminguid nagu voogesitus, piinamine või allalaadimine siiski läbi viia, ilma et peaksite nii kaua ootama..

Teenus sisaldab kõiki peamisi protokolle ja võimaldab klientidel valida vastavalt eelistustele OpenVPN, PPTP, SSTP, IKEv2 ja L2TP / IPSec vahel. Teenusel on ka nutika DNS-i pakkumine, kus kasutajad saavad valida, kust nad tahavad paista. Teenust pakutakse enam kui 25 riigis ja see kasvab ning iga kontoga on kasutajal võimalus ühendada kuni 3 muud seadet. BulletVPN rakendus on väga kerge ja hõlpsalt liikuv, kuid kui teil tekivad probleemid selle kasutamise ajal, on olemas klienditeeninduse meeskond, kelle poole saate pöörduda e-posti, sotsiaalmeedia või isegi piletimüügi teel. Teenuse kohta lisateabe saamiseks vaadake meie BulletVPN ülevaadet.

3. NordVPN

Lõpuks on meil olemas NordVPN; Panamast pärit tuntud pakkuja, kelle võrgus on umbes 4000 serverit. Selle ideaalne positsioon hoiab ära andmete reguleerivate asutuste igasuguse sekkumise ja see võimaldab neil nulllogimispoliitikat paremini säilitada ja rakendada. Ka NordVPN on samaaegsete seadmete toega üsna võimeline, kuna see suudab Cyberoamist mööda minna kuni 6 ühendatud seadme jaoks, mis kõik asuvad ühe konto all.

Teenusel on üsna palju funktsioone, mis on loodud tagama teie liikluse turvalise püsimise, kusjuures üks nende populaarsemaid on topelt VPN-krüptimine. See krüptimistase tähendab, et teie andmed läbivad ühe serveri asemel kaks serverit, suurendades sellega turvataset punktini, kuhu paljud teised pakkujad ei jõua. Teenus pakub küll sõjaväelist 256-bitist AES-krüptimist, samuti tuge Torile VPN-i kaudu ja pühendatud IP-sid tõsisematele kasutajatele. NordVPN tagab, et saaksite katkematult sirvida nende tarkvara CyberSec kaudu, mis vastutab kõigi reklaamide või pahavara blokeerimise eest. Kui soovite näha, mida see teenusepakkuja teie jaoks veel teha saab, leidke aega meie NordVPNi ülevaate saamiseks.

Parim VPN Cyberoami ümbersõitmiseks – järeldus

Kui teie tööandja või asutus on selline, kes rakendab rangeid reegleid selle kohta, millele saate veebis juurde pääseda või millele mitte, ei tohiks VPN-i kasutamine olla halb mõte. Enne kui otsustate, millist pakkujat kasutada, peaksite proovima kas nende tasuta prooviperioodi või raha tagasi garantii. Nii saate enne oma raskelt teenitud raha jagamist teada, mida te teete.  

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map