Kuidas ESPN-i elektrikatkestustest mööda minna (ESPN3, ESPN + ja WatchESPN)


Kuidas ESPN-i elektrikatkestustest mööda minna


Kuidas ESPN-i elektrikatkestustest mööda minna

ESPN ja ESPN + – juhtivad spordikanalid

ESPNi logoESPN on muutunud kõigi spordisündmuste üheks populaarseimaks kanaliks. Kui te ei tea, on kanalil olemas miljonid vaatajad kogu Ameerika Ühendriikides. Tegelikult väidavad uuringud seda 86 miljonit Ameerika Ühendriikide leibkonnad on ESPN-i abonendid. Number räägib enda eest.

Elektrikatkestuse piirangute osas pole ESPN-i ise mustaks peetud. Kui kasutate kaabelkanalit televiisorina, saate mänge vaadata. Kuid, probleem on voogesitus koos teenusega. ESPN-i rakendus võimaldab häälestada ja voogesitada populaarseimaid spordisündmusi otseülekandena ja nõudmisel.

Kuid kui mõni suur kaabelteenuse pakkuja pakub seda mängu televisioonis, siis tehakse seda mustaks. Vabandust, poisid, ma tean, et see on pettumust valmistav, kuid nii see on.

ESPN +, ESPN-i iseseisva voogesitusteenuse osas jätkub probleem ka sellega. Teie see abonemendipõhine teenus ei vaja kaabeltellimust.

See on olnud väga hea alternatiiv nööri lõikuritele, kuna see maksab ainult teile 4,99 dollarit kuus ja 49,99 dollarit aastas. Teenusel on üle 2 miljoni tellija seisuga 2019 ja loendamine. Kehtiva liitumislepinguga saate voogesitada populaarseimat sporti Android, iOS, PC, Mac, PlayStation, Xbox, Apple TV, Roku, Android TV, Chromecast ja Amazon Fire.

Kuid nii erinevad kui kaks rakendust on, kuid lõppude lõpuks on neil sama saatus, elektrikatkestused.

See oli minevikus. Pärast selle juhendi koostamist saate neid elektrikatkestuse piiranguid kerge vaevaga vältida.

Kuidas vältida ESPN / ESPN + elektrikatkestusi / neist mööda minna – VPN-i lahendus

Kui näete seda kohutavat sõnumit “Seda sisu võib pimendada”, siis on ESPN blokeerinud teid teie asukoha tõttu mängu vaatamas.

Kuidas see teie asukoha määrab? Lihtne, see on teie IP-aadress. See pole veel kõik. Voogesitusteenused suudavad paarist numbrist aru saada teie täpse asukoha, veebibrauseri ja isegi teie Interneti-teenuse pakkuja.

Kui see teie IP-d näeb, kustutab ESPN mängu. Kuna IP-aadress määrab teie geograafilise asukoha, tähendab see seda oma IP-aadressi muutmine saab sind aidata mööda minna ESPN / ESPN + elektrikatkestustest. Kui asute näiteks läänerannikul, valige VPN-server idarannikul.

Sammud

See on ühe klõpsuga asi, nii et see pole ülesande täitmine nii keeruline. Järgige neid samme ja teil on kõik hästi:

 1. Esiteks, Registreeruge VPN-i pakkujaga.
 2. Installige VPN-rakendus oma arvutisse Android, iPhone, iPad, PC või Mac.
 3. Ühendage USA VPN-serveriga kus ühelgi ametlikul ringhäälinguorganisatsioonil pole mänguõigusi.
 4. Logige sisse oma ESPN-i kaabelteenuse pakkujaga või oma kontoga ESPN-i+.
 5. Käivitage teenuse teenus veebisait või rakendus.
 6. Voogesitage populaarseimaid spordialasid elektrikatkestusvaba kus iganes sa oled.

ExpressVPN on juba pikka aega tegutsenud, pakkudes tööstuses parima kvaliteediga teenuseid. Kuid VPN-id ei ühildu paljude voogesitusplatvormidega. Niisiis, kui soovite voogesitada ESPN või ESPN + sisse Xbox 360, Xbox One, Amazon Fire TV, Chromecast, Apple TV või Roku, peate selle asemel installima VPN-i oma ruuterisse.

See on kõik, mida peate tegema. ExpressVPN tuleb kiirete serveritega USA-s. Kui see pole teie valik, on need järgmised parimad VPN-teenused ESPN-i elektrikatkestuste vältimiseks.

VPN-alternatiiv – möödapääsma nutika DNS-iga ESPN-i elektrikatkestustest

On veel üks viis liikumiseks ESPN ja ESPN + elektrikatkestused, seda nimetatakse Nutikaks DNS-puhverserveriks. See teenus erineb VPN-ist väga palju, kuid saavutab sama tulemuse miinus turvalisus.

Nutikas DNS eksisteerib rangelt selleks mööda minna piirkondlikest ja elektrikatkestuse piirangutest. See ei muuda teie IP-d, kuid suunab ümber vajalik liiklus mis tõstab esile teie praeguse asukoha.

Lõpuks voogesitate matše ESPN-i elektrikatkestuseta. Nutika DNS-i abil saate teha järgmist:

 • Teenus ei muuda teie IP-aadressi, mis tähendab, et teil on juurdepääs sellele piiratud ja kohalikud kanalid üheaegselt.
 • Krüptimist ei toimu (pole lisatud turvalisust), kuid voogesitate HD-sisu saidil minimaalne kiiruse kaotus.
 • ESPN ja ESPN + on saadaval peaaegu igas voogesitusseadmes. VPN toetab aga ainult mõnda. Nutika DNS-i abil saate sisu voogesitada Android, iOS, PC, Mac, Android TV, Apple TV, Chromecast, nutitelerid, PlayStation ja Xbox.

Juhul kui te ei tea ringi, andke Unlocator proovida. Teenus on sellest ajast olnud 2013 ja sellest on saanud nutika DNS-teenuse number üks maailmas. Vaadake arvustust, nad varundavad seda, mida ma ütlen.

Teenus saab blokeeri rohkem kui 235 kanalit kogu maailmas ja lisasite hiljuti oma turvalisuse suurendamiseks VPN-funktsiooni. Võtke see proovisõiduks, neil pole küsimusi 7-päevane tasuta prooviperiood.

ESPN Live -ülekanne

Võite endalt küsida, miks ma kõik need probleemid ühele kanalile pääsemiseks läbi elan? Noh, tehniliselt on see meetod möödub elektrikatkestustest kõigis suuremates spordi voogesituse kanalites, see on esimene. Teiseks ja mis kõige tähtsam – ESPNil on spordi osas palju pakkuda. Saate vaadata järgmist:

 • NCAA kolledži jalgpall
 • MLS
 • NBA
 • WNBA
 • NCAA kolledži pesapall
 • Bundesliga
 • Ligue 1
 • NCAA kolledži korvpall
 • La Liga ja palju muud.

Peale nende on ESPNist saanud UFC ametlik ringhäälinguorganisatsioon. Seega, kui teil on ESPN-i tellimus, saate vaadata kõigi aegade suurimaid UFC-sündmusi. Kuid rääkides elektrikatkestustest, siis seekord, UFC võitluspass ESPNi leviedastamise viiside tõttu tehakse elektrikatkestusi.

ESPNi elektrikatkestused – kuidas VPN-i vältimisprotseduuri vältida / sellest mööda minna

Jällegi veenduge, et kasutate a kiire VPN-i pakkuja, et vältida ESPN-i elektrikatkestusi. Vastasel juhul kannatate puhverdamise probleemid ja halva kvaliteediga voogesitus. Juhul kui teil on veel küsimusi selle kohta kuidas mööda minna ja vältida ESPN ja ESPN + elektrikatkestusi, kasutades VPN-i ümbersuunamist, jätke kommentaar allpool.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map