Kuidas installida VPN Chromecastisse?

Kas olete kunagi endalt küsinud, kas teie Chromecast saab teha enamat? Ma tegin. Kui ma esimest korda seda hämmastavat platvormi ostsin, ei teadnud ma, et selle raamatukogus saadaval olevad voogesitusteenused on piirkonniti erinevad. Võite ette kujutada minu pettumust. Noh, see oli enne, kui ma sain teada, et saate seadistage VPN-ühendus seadmes ja avage täiesti uus voogesituskanalite loend. Kas olete kõik üles pumbanud, ah? Laskem kohe sisse, kas pole? Tutvuge alloleva õpetusega kuidas installida VPN Chromecastisse.

Kuidas seadistada VPN-i Chromecast?

Kuidas installida VPN Chromecastisse?

Hankige ruuteri abil Chromecastis VPN-ühendus

Enne kui alustame, peate teadma, et a Chromecasti seade ei ühildu VPN-klientidega. Sellepärast peaksite seda tegema installige VPN oma ruuterisse selle asemel. See on hea asi, usaldage mind. VPN võimaldab teatud hulgal seadmetel üheaegselt ühendust luua. Teisisõnu, üks konto VPN-i pakkujal piirab saadavaid samaaegseid ühendusi.

Sellel on siiski lünka. Kui sa installige ruuterisse VPN, oma ühendus laieneb, et hõlmata kõiki teie võrku ühendatud seadmeid. Pole tähtis, kui palju platvorme te ühendate, kaetakse need kõik VPN-ühendusega.


Selleks peate kasutama DD-WRT ruuterit või tomatipõhist ruuterit vastavalt sellele, mis teile sobib. Ükskord sa installige VPN DD-WRT ruuteritele, saate Chromecastis krüptitud ühendust nautida, nagu ma praegu.

VPN-i installimine Chromecastisse – virtuaalse ruuteri meetod

Kui kerisite selle osani alla, oli VPN-i installimine teie ruuterisse minu jaoks väga raske. Tehniliselt pole nii, kui järgite juhendis toodud juhiseid. Kuid ma ei lase teil niikuinii tühjade kätega lahkuda. Kui ruuter ei lõiganud seda teie jaoks, saate oma sülearvuti või personaalarvuti muuta virtuaalseteks ruuteriteks. See on väga lihtne. Mul on see kõik allpool lahti seletatud.

Kuidas jagada Mac / PC VPN-ühendust Chromecastiga

Kui me räägime ühenduse jagamisest, on kasutaja harjunud esimese asjana looma mobiilset leviala. Kõik teavad, kuidas mobiiltelefonides seda teha, kui nad muudavad oma mobiilsidevõrgu ühiseks WiFi-ühenduseks. Õnneks saate sama teha ka siis, kui olete operatsioonisüsteem Macis või Windowsiga arvutis.

Sellel funktsioonil on oma eelised. Enne kui õppisin ruuterisse VPN-i installima, harjusin sellega muuda minu Mac virtuaalseks ruuteriks. See pole üldse raske. Vaja on vaid paar klõpsu siin ja seal ning olete saanud endale ühise VPN-ühenduse.

Nagu eespool öeldud, on Chromecastid järgmised ei ühildu VPN-idega. Seetõttu on teie ainus valik jagada VPN-ühendust seadmega. Saadud ühendus ei ole nii kiire kui otse ruuteriga ühenduse loomine, kuid VPN-i soovi korral on see järgmine parim asi krüptitud WiFi-d teie Chromecastis.

Kui olete oma virtuaalse ruuteri loonud, ühendage Chromecast ja teil on hea minna. Protsess on erinev, kui kasutate Windowsi arvutit. See on nii palju lihtsam. Hea uudis on aga see, et saate muutke nii oma Mac kui ka arvuti virtuaalseteks ruuteriteks.

Parim VPN Chromecastile

Arvestades, et VPN-i seadistamine Chromecastis võtab nii aega kui ka vaeva, soovite veenduda, et kasutatav VPN-teenus töötab teie voogesitusseadmes ka tegelikult. Ärge pange mind alustama kasututest VPN-i pakkujatest, mida olen aastate jooksul proovinud.

Allpool on loetletud parimad VPN-id, mida saate kasutada geograafiliselt piiratud kanalite blokeerimise tühjendamiseks Chromecastis. Vaadake neid kõiki kiiresti, kuna vaatan neid käesolevas artiklis hiljem.

Parim VPN Google Chromecasti jaoks

Kõigi ülaltoodud VPN-teenuse pakkujate põhjalikumaks analüüsiks lugege järgmist, kuna see sisaldab konkreetseid üksikasju parimad VPN-id Chromecasti jaoks. Siin me läheme.

ExpressVPN

ExpressVPN on minu jaoks parim valik kõigile, kes otsivad mainekat VPN-i. See pole mitte ainult üks tipptasemel tööstuses, vaid kui rääkida Chromecastist, peaks see olema teie esimene võimalus. Nad pakuvad MediaStreamer, oma nutika DNS-teenuse, mida saab ruuteris hõlpsalt konfigureerida.

Lisaks võite nende VPN-serveri kasutamisel teha rohkem kui 2000 serverit 94+ riigis. Kui see ei tõsta teie voogesituse kogemust, siis ma ei tea, mis saab.

Ka kaasas on ExpressVPN kõrge turvalisusega funktsioonid ja tugevad krüpteeringud mis tagavad teie turvalisuse ja anonüümsuse veebis sirvides. Lisateabe saamiseks vaadake allolevaid täppide punkte.

Plussid

 • Null Logi poliitika.
 • Nutikas DNS-puhverserver.
 • 145+ serveri asukoht 94 riigis.
 • Üle kõige AES 256-bitise võtme krüptimise.
 • Kill Switch on saadaval.
 • Ööpäevaringselt toimuva vestluse tugi.
 • Piiramatu ribalaius

Miinused

 • Neil on kallid plaanid.
 • Ainult kolm samaaegset ühendust.

NordVPN

Veebis surfamine ei muutu teie kasutatavaga hõlpsamaks NordVPN. See VPN-i pakkuja on üks tipptasemel turul, käed alla. Turvalisuse osas on NordVPN-il see kõik olemas, ka mõned ainuõiguslikud ohutusmeetmed. Me räägime meeldimistest Topelt VPN. See teenus annab teile kahekordse krüptimise, kuna teie liiklus läbib kahte serverit. See vähendab teie Interneti-kiirust natuke rohkem. Kui aga hellitate oma privaatsust, on see teie parim valik.

Teisalt – Nord’s CyberSeci tehnoloogia kaitseb teie seadet nuhkvara, pahavara ja muu pahatahtliku tarkvara nakatumise eest. Rääkimata sellest, et neil on ka nutikas DNS-teenus, SmartPlay. Üldiselt on see VPN väga kasulik, kui kasutate Chromecasti. Lisateabe saamiseks kerige natuke edasi.

Plussid

 • Rohkem kui 5000 serverit.
 • Topelt VPN-i funktsioon.
 • Hoiab null logisid (ei salvesta kasutajateavet)
 • CyberSec.
 • OpenVPN koos TCP ja UDP portidega, samuti IKEv2 / IPsec.
 • 6 samaaegset ühendust konto kohta.
 • 24-tunnine auhinnatud VPN-i tugi.

Miinused

 • Mõned serverid olid tõesti aeglased.

BulletVPN

Väike, kuid tõhus VPN-i pakkuja, mida saab Chromecastis kasutada. Sellel pole serverivõrku, mida kõik VPN-is otsivad. Kui aga opereerite koos BulletVPN, saate täieliku veebis surfata turvalisus ja privaatsus.

Lisaks sellele, et neil oleks oma Nutikas DNS-teenus, nad hoolivad ka oma klientide muredest. Seetõttu võite igal ajal ühendust võtta nende tugitiimiga ja tervitatakse teid professionaalsuse ja abistavate abistajatega. Vaadake täielikku funktsioonide loendit allpool.

Plussid

 • Ei pea palke.
 • Mitmed protokollid, mille vahel valida.
 • Tapmislüliti.
 • Nutikas DNS on saadaval.
 • Piiramatu ribalaius.
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi.

Miinused

 • Ühendab korraga 3 seadet.
 • Serverid 30 erinevas riigis.

SurfShark

See lootustandev VPN-teenuse pakkuja jätab hea esmamulje, kui heita pilk tema pakutavale. Esiteks näete, et sellel on lai serverivõrk, mis katab kõik 50 riiki kogu maailmas, sealhulgas Brasiilia, Kanada, Tšiili, Suurbritannia, Austraalia, ja veel palju teisi.

Veel üks asi, mis selle VPN-i kontrollimisel tähelepanu juhtis, on see, et saate nende VPN-ühendust kasutada lugematu arv seadmeid konto kohta See on teenus, mida ükski peamistest VPN-id klientidele ei paku. Isegi ExpressVPN-il on konto kohta piiratud 3 seadet. Hiljuti, SurfShark lisatud Nutikas DNS-puhverserver funktsioonidele, millest kasutajad saavad kasu saada. Võite öelda, et see uus blokis olev laps läheb lähiajal kohtadesse. Valdkonna parimad VPN-id, olge ettevaatlik. Lisateavet selle VPN-i kohta leiate järgmiselt:

Plussid

 • 800 serverit 50+ riigis.
 • Piiramatu üheaegsete ühenduste olemasolu.
 • Nutikas DNS-puhverserver.
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi.
 • DNS lekkekaitse.
 • Lihtne kasutada.
 • Toimib hästi koos Ameerika Netflixiga

Miinused

 • Saab oma serverivõrku veel natuke laiendada.
 • Kuukava jaoks väga kallis hind.

VPN-i installimine Chromecastisse – nutika DNS-puhverserveri alternatiivne meetod

Kui kõik ülaltoodud toimingud tunduvad teie jaoks liiga keerulised, saate seda kasutada Nutikad DNS-puhverserverid selle asemel. Parim asi nutika DNS-i puhul on see, et see võib hõlpsalt olla ruuterites üles seatud. Peate lihtsalt veenduma, et teie kasutatav VPN-teenus pakub oma kasutajatele nutika DNS-i puhverserveri teenust. ExpressVPN on seda ja seda kutsutakse MediaStreamer. Teine võimalus on proovida Unlocator. Need pole iseenesest VPN-teenused. Kunagi olid nad puhta nutika DNS-i pakkuja, kuid nüüd liitus see Hübriidide perekonnaga.

Kuigi enamus ruuterid võimaldavad teil muuta DNS-i sätteid, mõni neist seda ei tee. Üldiselt, Linksys, Asus, Cisco, D-Link, TP-Link Kõik ruuterid toetavad käsitsi DNS-i konfigureerimist. Kui teil on a Teie ISP poolt pakutav modem, ma kahtlen, et DNS-i saab seadistada.

Sel juhul saate osta teisene ruuter, mis võimaldab teil muuta DNS-i. Seejärel ühendage see teisese ruuteri WAN-port modemi LAN-porti Etherneti kaabli abil.

Lõpuks, ühendage Chromecast sekundaarse ruuteriga.

Google’i DNS-i blokeerimine Chromecastis

Mõned voogesituskanalid, näiteks American Netflix nõuage deblokeerimiseks täiendavaid samme neid. Lisaks VPN-i seadistamisele oma ruuteris, peate seda tegema võib-olla ka seadistage staatilised marsruudid Google DNS-i blokeerimiseks serveri aadressid. Sellepärast, et need DNS-koodid on kõva kodeeringuga Chromecastis.

Põhimõtteliselt, kui voogesituskanalil on juurdepääs Google DNS-ile, võib see seda teha täpsustage oma tegelik asukoht. Google’i DNS-i blokeerimine ruuteri tasemel sunnib voogesituskanalit, mida soovite vaadata, kasutama selle asemel VPN-serveri DNS-aadresse, millega olete ühendatud.

Saate alati seada staatilisi marsruute ja blokeerige Chomecasti jaoks teie ruuteril Google DNS kui tead oma teed.