Kuidas installida VPN oma nutitelerile

Vähehaaval näib, et nutitelerid koguvad palju populaarsust. Mõne populaarseima nutiteleri kaubamärgi hulka kuuluvad Samsung, Sony, LG, Hisense, Panasonic ja Sharp. Nutiteleritel on palju erinevaid voogesituse rakendusi, näiteks Netflix, Amazon Prime, Hulu, HBO go ja BBC iPlayer; nad on nagu meelelahutusasutused! Probleem on selles, et nendele rakendustele kehtivad endiselt geograafilised asukohapiirangud. Kui te ei asu füüsiliselt nende rakenduste määratletud riikides, ei saa te neid kasutada.


Kuidas installida VPN oma nutitelerile

Kuidas installida VPN oma nutitelerile

Asjade veelgi keerulisemaks muutmiseks kasutab iga nutitelerit teistsugust OS-i. Need operatsioonisüsteemid, välja arvatud Sony, kes on kolinud tavalisse Android-operatsioonisüsteemi, pole VPN-i rakendusi hostima seadistatud. Ärge muretsege, selleks on üks viis. Siit saate teada, kuidas saate lubada VPN-ühenduse või kasutada nutika DNS-i puhverserverit, et blokeerida geograafiliselt piiratud voogesituse rakendused.

Kuidas installida VPN nutiteleritesse

Nagu ma eespool ütlesin, ei saa nutitelerid tavaliselt VPN-rakendust võõrustada. Selle ümberhoidmiseks on aga viise:

  • Installige VPN oma ruuterisse: Nii ühendatakse iga seade, mis loob ühenduse teie ruuteri Interneti-ga, VPN-teenusega. Oluline on märkida, et mitte kõik ruuterid ei ühildu VPN-iga ja VPN-ühenduse seadistamine ruuterile nõuab tehnilisi teadmisi ja oskusi. Selle juhendi kohta saate lisateavet VPN-i installimise kohta Interneti-ruuterisse.
  • Jagage oma Smart TV-ga arvuti või Mac-võrguühendust: Selle asemel, et ühendada oma Smart TV ruuteriga, jagage oma võrku arvutist või Macist, kus töötab VPN-ühendus. Siin on juhend, mis selgitab, kuidas teie ühendust Windowsis jagada.
  • Kasutage nutika DNS-i puhverserverit voogesituserakendustes seatud geopiirangute blokeeringu tühistamiseks. Erinevalt VPN-ist ei varja nutikas DNS teie tegelikku IP-d. See hoiab siiski mööda Smart TV-de asukohaprobleeme. Kõige tähtsam on see, et nutika DNS-i saab otse nutitelerile konfigureerida, muutes teie elu palju lihtsamaks.

Parim nutitelerite VPN

Pärast erinevate nutiteleri VPN-iga ühendamise võimaluste kaalumist leidsime teie nutiteleri jaoks 3 parimat VPN-i ja nutika DNS-i teenust.

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. Unlocator

ExpressVPN

VPN-i hiiglasel ExpressVPN-l on üle 2000 serveri kogu maailmas. See tähendab, et saate mitte ainult parimat teenindust, tihedat krüptimist ja nulllogi kirjeid, vaid ka kasu ülikiiretest allalaadimiskiirustest ja ribalaiuse ülempiirist. Nutitelerite osas on ExpressVPNil ka nutika DNS-i puhverserveri teenus, mis lihtsustab ühenduse loomise protsessi veelgi.

BulletVPN

Teine VPN, mis pakub ka nutikaid DNS-puhverserveriteenuseid, on BulletVPN. Samuti on BulletVPN-il palju vähem servereid kogu maailmas, Interneti kiiruse osas on see endiselt oma. BulletVPN juhendab ka juhendeid, mis õpetavad kasutajatele VPN-i installimist ruuterisse ja virtuaalsete ruuterite seadistamist arvutisse või Mac-i. 30-päevase raha tagastamise garantiiga oli BulletVPN selle nimekirja jaoks mõttetu.

Unlocator

Unlocator on nutikas DNS, mida saab nutiteleri jaoks hõlpsasti konfigureerida. Kuigi Unlocator ei varja teie IP-aadressi ega luba teil valida, kus maailmas soovite näha, võib see siiski blokeerida paljude nutitelevisioonis leiduvate geograafiliselt piiratud voogesituserakenduste. Pidage meeles, et riikides, kus toimub DNS-i kaaperdamine või läbipaistvad puhverserverid, ei pruugi nutikas DNS-i nende rakenduste blokeeringute avamiseks olla parim valik. Unlocator pakub 7-päevast tasuta prooviperioodi ja 14-päevast tagasimakseperioodi, seega soovitame seda ise proovida!

Parim nutiteleri VPN – lõplikud mõtted

Geograafiliselt piiratud rakenduste töölerakendamine nutitelevisioonil ei ole lihtne ülesanne, eriti seetõttu, et nutitelerid ei ühildu VPN-ühendusega. Kui aga on tahtmist, on olemas viis! Kasutades mõnda ülalnimetatud rakendust teie piiratud sisu avamiseks ja VPN-i seadistamisel ruuteril / ühendades arvuti või Mac VPN-i oma nutiteleriga, saate selle tüütute probleemide lahendamiseks ja oma saadete voogesitamiseks kõikjal, kus viibite. maailm. Ärge unustage proovida meetodeid, mida arutasime teie nutiteleri jaoks VPN-võrgu seadistamiseks ja mida on selles juhendis põhjalikumalt kirjeldatud, ning tutvuda selle juhendiga, kuidas oma nutitelerit turvalisena hoida. Andke meile kommentaarides teada, kui teil on probleeme nende proovimisega.