Kuidas jälgida FIFA klubi maailmameistrivõistluste 2019. aasta otseülekannet

Pärast suurepärast Meistrite liiga võitu juunis on Liverpool taas tegutsemas 2019. aasta FIFA klubide maailmameistrivõistlused saab alguse 11. detsember 2019, ja mähitakse edasi 21. detsember 2019. Võistkond punane astub üles veel kuue meeskonna vastu põneval turniiril, mis toimub Belgias Katar. Kuid küsimus on, kuidas saate häälestama jälgida kõigi meeskondade edusamme? Siit leiate vastuse.


Kuidas jälgida FIFA klubi maailmameistrivõistluste 2019. aasta otseülekannet

Kuidas jälgida FIFA klubi maailmameistrivõistluste 2019. aasta otseülekannet

FIFA klubi maailmameistrivõistlused 2019 – ametlikud ringhäälinguorganisatsioonid

FIFA-st pole puudust ametlikud ringhäälinguorganisatsioonid kui rääkida nende tohututest sündmustest. Peaaegu igas riigis on spetsiaalne kanal, mis pakub programmi otseülekannet FIFA klubide maailmameistrivõistlused 2019. Siiski on üks probleem, millega silmitsi seisate, geopiirangud.

Näete, meie loendis olevad kanalid kehtivad geograafiline blokeerimine, mis dikteerib, millele teil on juurdepääs, tuginedes teie geograafiline asukoht. Iga kanal piirab oma sisu oma vastavas riigis. Teisisõnu, kui elate välismaal, ei pääse te juurde.

Näiteks kui elate väljaspool Austraalia, SBS tahe lõpetada teie juurdepääsu, kui proovite selle veebisaiti külastada. Sama kehtib kõigi allpool loetletud kanalite kohta.

Ärge muretsege; me räägime lahendusi probleemile hiljem artiklis. Praegu on siin: 2019. aasta FIFA klubi maailmakarika ametlikud voogesituskanalid:

 • SBS (Austraalia)
 • BBC iPlayer (Suurbritannia)
 • Rebasesport (USA)
 • Sky Deutch (Saksamaa)
 • Sky NZ (Uus-Meremaa)
 • CCTV (Hiina)
 • TSN * (Kanada)
 • BEIN Sport (Lähis-Ida)

Olgem seda öelnud, naaskem tagasi meie päeva põhirõhk. Kuidas saab? jälgige FIFA klubi maailmameistrivõistlusi 2019 otseülekandes ükskõik kus? Uurige järgmises osas.

FIFA klubide maailmameistrivõistlused 2019 – seitse võistkonda elavad 195 riigis

Parim viis juurdepääsuks piiratud kanalitele on kasutada a Virtuaalne privaatvõrk. See on veebitööriist, mis aitab teid muutke oma praegust asukohta ja näib, et sirvite veebi teisest asukohast.

VPN suunab teie liikluse läbi krüptitud tunnel teie valitud riigi serverisse. Kui olete ühenduse loonud, kaitseb VPN teie andmeid häkkimine ja jälgimine katsed. Teisisõnu sirvite veebis turvaliselt ja anonüümselt.

Kuid see pole veel kõik. Geograafilise asukoha muutmise abil saate kõigist piirangutest mööda hiilida mille on kehtestanud eespool nimetatud voogesituskanalid. Ühenduse loomisel saate teate IP-aadress piirkonnas, kus server asub. Selle tulemusel saate täielik juurdepääs mis tahes veebisaidile või teenusele, mis eksklusiivselt sellel maal on.

Võtame SBS näiteks, mis on saadaval ainult Austraalia. Kui loote ühenduse mõne riigi serveriga, saate selle Austraalia IP-aadress. Järelikult on SBS ja muud Austraalia põhised veebikanalid teie käsutuses olenemata sellest, kus te füüsiliselt elate.

FIFA klubi maailmameistrivõistlused ükskõik kus – sammud

Olgu, oleme teadvustanud, mida VPN saab teha ja kuidas see aitab teid teie probleemist. Nüüd lubage mul juhtida teid läbi deblokeerimise protsess:

 1. Alustuseks peate luua VPN-i konto. Minu soovitus läheb edasi ExpressVPN.
 2. Järgmine, laadige alla nende VPN-i rakendus seadmes, milles voogesitate võistlust.
 3. Nüüd, Logi sisse oma VPN-kontoga ja minge üle serveriloendisse.
 4. Valige a server vastavalt teie valitud kanalile.
  • Fox Sportsi USA server.
  • Suurbritannia BT Sport server.
  • Austraalia server SBS-i jaoks.
 5. Kui olete ühenduse loonud, käivitage oma kanal.
 6. Vaata FIFA klubi maailmameistrivõistlusi 2019 ükskõik kus.

Juhul kui teil tekib küsimus, miks ma seda soovitasin ExpressVPN, ütleme välja faktid VPN-ide hindamise kohta. Teenus uhkeldab kokku 3000 serverit 94 riigis, mis on piiratud sisule juurdepääsu saamiseks tohutu ettevõtmine.

Turvalisuse seisukohalt on ExpressVPN-l uusimad turvaprotokollid koos tugeva sõjaväelise krüptimisega. Samuti saate testida nende teenust riskivabalt 30-päevane raha tagasi garantii. Kui arvate, et see ei vasta teie vajadustele, kontrollige allolevat tabelit ja valige alternatiiv.

VPN-i asendaja – nutikas DNS-puhverserver

Kõigepealt on VPN-id turvalisus tööriistad. Seega, hoolimata sellest, kas otsite turvalisust või mitte, saate selle kätte. Teil pole lihtsalt valikut. VPN-i krüptimine on kohal ja teie Interneti kiirus langeb natuke (sõltuvalt pakkuja kvaliteedist).

Seetõttu tahan näidata teile alternatiivi juhuks, kui voogesitus on kõik, mida otsite. Kopeeritud kui Nutikas DNS-puhverserver, see on tehnoloogia, mis muudab teie asukohta ilma, et peaksite seda tegema krüpteerige oma andmed. See lihtsalt muudab URL-id mis vastutavad teie füüsilise asukoha kuvamise eest, pakkudes teile piiramatut voogesitust saidil täiskiirus.

Lisaks on VPN-il kliente Android, iOS, PC, Mac ja Fire Stick. Nutikas DNS on sellel territooriumil kasulik, kuna laiendab seda ühilduvust. Nutika DNS-i saate nimetatud seadmetes konfigureerida koos PlayStation, Xbox, Chromecast, Apple TV, Smart TV ja Android TV.

See oli sissejuhatus nutikasse DNS-i. Nüüd õppige, kuidas saate seda kasutada.

 1. Nii nagu VPN-id, peate seda tegema tellima usaldusväärsele teenusele. Kui olete arvustusi näinud, teate seda Unlocator on parim, mida kasutada.
 2. Nende veebisaidil on kanalite loend et kontrollida, kas seda toetatakse või mitte. Otsige oma kanalit.
 3. Järgige nüüd ka veebisaidil seadistusjuhendid vastavalt teie kasutatavale platvormile.
 4. Lõpuks käivitage oma kanal ja voogesitage 2019. aasta FIFA klubi maailmameistrivõistlusi otseülekandes ükskõik kus.

Unlocator on sisu blokeeringutest pika ajalooga. Sellest ajast alates on see olnud 2013 ja tal õnnestus deblokeerida rohkem kui 240 kanalit nii kaugel. Õnneks on neil a 7-päevane tasuta prooviperiood juhuks kui soovite nende teenust proovida. Nad ei küsi krediitkaarditeavet, vaid lihtsalt sisestage oma e-posti aadress, looge konto ja kogu teenus on teie oma.

2019. aasta FIFA klubide maailmameistrivõistlused – sügavuses

Sõna FIFA üksi annab haneputkasid fännidele kogu maailmas. Ja nüüd, me oleme tunnistajad Liverpool tulla kogu maailma meistriks, et kanda sel aastal veel üks trofee. Võistlus pole aga nii lihtne. Samuti on võitjaid pärit Meistrite liiga osalevad samaväärsed turniirid.

Hea küll, me teame, et Liverpoolil on eelis, kuna nad pääsevad otse poolfinaali, kuid nii on ka Copa Libertadores võitja.

Aastal 2021 näete uut turniiri uuendatud versioon. Võistlus toimub iga nelja aasta tagant ja seda mängitakse juunis ja juulis. See asendab ka praeguse seitsmevõistkondliku turniiri, mis toimub igal aastal detsembris 24 võistkonda võistlevad kogu maailmast.

Kuid keskendugem sellele, mis meie poole on jõudmas 11. detsember 2019. Siin on 2019. aasta FIFA klubide maailmameistrivõistluste täielik ajakava:

1. voor (11. detsember)

 • Matš 1: Al Sadd versus Hienghene Sport

2. voor (14. detsember)

 • 2. matš: Monterrey vs 1. matši võitja
 • 3. matš: AFC võitja v Es Tunis

Poolfinaalid

 • 1. poolfinaal: Copa Libertadores võitja 3. matši võitja (17. detsember)
 • 2. poolfinaal: Liverpool vs 2. matši võitja (18. detsember)

Finaal (21. detsember)

 • Poolfinaali 1 v võitja 2 poolfinaali võitja

Eelmised võitjad

Real Madrid on seda meistrivõistlust domineerinud kolme järjestikuse võiduga. Nüüd sisse 2019, Liverpoolil on võimalus lisada oma resümeesse veel üks rekord.

Liverpool läheb otse poolfinaali Meistrite liiga võitjad. Kuid kas sellest piisab eelnevate klubide maailmameistrivõistluste meistritega liitumiseks? Liverpoolil on vaja, kuid vaatame, kas saaksime nende nime 2019. aasta kõrvale lisada järgmise kohta:

 • 2018: Madridi Real
 • 2017: Madridi Real
 • 2016: Madridi Real
 • 2015: Barcelona
 • 2014: Madridi Real
 • 2013: Müncheni Bayern
 • 2012: korintlased
 • 2011: Barcelona
 • 2010: Milano Inter
 • 2009: Barcelona
 • 2008: Manchester United
 • 2007: AC Milan
 • 2006: Rahvusvaheline
 • 2005: São Paulo
 • 2000: korintlased

Vaata FIFA klubi maailmameistrivõistlusi 2019 kõikjal – lõplikud mõtted

Klubide maailmameistrivõistlused on võistlus, kuhu ootavad kõik inimesed, iga laps ja kõik, kes armastavad jalgpalli. Nüüd, kus iganes te ka ei viibiks, ei jää te tegemata Katar tänu VPN-id ja nutikas DNS.

Nüüd öelge, milline meeskond teie arvates valitseb? Kas Liverpool saab aasta teise karika? Jagage oma ennustusi allpool.