Kuidas Omegle’i blokeerida VPN-i või puhverserverite abil?

Kuidas blokeeri Omegle vestlus koolis, tööl, kolledžis või kusagil mujal? Omegle on lõbus vestlusring, mis ühendab teid juhuslike inimestega kogu maailmast. See on üks neist saitidest, kuhu logite sisse, kui teil on mõne päeva vahel mõni vaba minut. Kui olete sellest kuulnud ja proovisite ebaõnnestunult, oli see tõenäoliselt sellepärast, et teie piirkonnast pärit liiklus on ühel või teisel põhjusel blokeeritud. Selles ülevaates uurime veidi lähemalt veebisaidi ajalugu ja seda, mida saate teenusele juurdepääsu saamiseks teha..


Kuidas Omegle'i blokeerida VPN-i või puhverserverite abil?

Kuidas Omegle’i blokeerida VPN-i või puhverserverite abil?

Selgitas Omegle

Omegle idee oli pakkuda anonüümset vestlusruumi, kus kasutajad saavad alustada vestlust teiste juhuslikult valitud kasutajatega kogu maailmast. See oli ühe Leif K-Brooksi, kes oli 18-aastane, kui ta tuli välja ja asutas teenuse, vaimusünnitus.

Pärast saidile sisselogimist pole registreerimist vaja; peate vaid nuppu klõpsama ja teil on rea teises otsas keegi teine, kellega vestelda. Alguses said kasutajad omavahel rääkida ainult teksti kaudu, kuid aja jooksul tutvustas sait videovestluse võimalusi, nii et peaksite juhuslikult võõra inimesega sõna otseses mõttes näost näkku vastama..

Aja jooksul muutus teenus nii populaarseks, et nii paljud inimesed said põnevil mõttest rääkida juhuslike inimestega kogu aeg. See tõi kaasa rakenduse Omegle kasutuselevõtmise, mis hoiab inimesi vestelda isegi liikvel olles.

Kuidas see töötab

Kui olete üle 13 aasta, on Omegle’i teenus teile avatud olenemata sellest, kust te pärit olete. Alla 13-aastased kasutajad võivad vajada täiskasvanute järelevalvet, kuid see on kõik, mis selleks on. Pärast sisselogimist ei pea te vestluskonsooli jaoks isegi oma nime andma. Seal on ainult “sina” ja “võõras”. Samuti võite vestlusseansi vabalt lõpetada, kui soovite.

Kui soovite, et soovite võõrast, kellel oleks mõnda ühist asja, võite täpsustada mõned teemad, mis võivad teistele kasutajatele huvi pakkuda. Seejärel otsib teenus kasutaja, kellel on peaaegu samad huvid, ja lingib teid kaks koos. Kui te ei tunne vestlust, võite valida režiimi Spioon, kus tõstatate teatud teema ja vaatate, kuidas seda arutatakse, ilma et saaksite vestlusega liituda..

Miks võidakse Omegle keelata

Vaatamata selle asutaja ausatele kavatsustele on paljud inimesed muutnud teenuse selgesõnaliseks jagamisplatvormiks, kus on kõiksugu vääritu sisu avaldatud. Saidi omanikud väidavad, et jälgivad ja modereerivad vestlusi, kuid ka nemad pole täiesti võimelised kõike puhtana hoidma. See on põhjus, miks paljud Interneti-teenuse pakkujad otsustavad selle saidi musta nimekirja lisada, nii et keegi nende võrgus ei pääse sellele saidile juurde.

Kui olete saidi sagedane kasutaja ja olete sattunud halva käitumise alla, blokeeritakse teid ajutiselt avaldamata ajaks. See võib ulatuda mõnest päevast mitme nädalani. Kui see võis teiega juhtuda ja te mõtlete, kuidas mängu tagasi jõuda, on meil lahendus, mis tagab, et teid sorteeritakse.

Vabanemine Omeglest

Omegle tugineb selle kasutamise piiramiseks IP-aadressidele. Kui teie Interneti-teenuse pakkuja blokeerib teie juurdepääsu, võite saada ka mõne muu aadressi, kui soovite saidile tagasi logida.

Omegle’i keelu ümber töötamine eeldab ainult usaldusväärse VPN-teenuse tellimist. VPN võimaldab teil hoida oma IP-aadressi privaatsena, suunates Interneti-liikluse kaugvõrguserveri kaudu. Nii näib, et teie ühendus on algatatud kõikjalt, kus kaugserver asub. Samuti saate uue IP-aadressi, mis kuulub sellele konkreetsele kaugserverile; olete tegelik aadress peidetud. Uus IP varjab teie tegelikku ja seega saate uuesti pöörduda Omegle’i kasutamise poole.

Lisaks aadressi muutmisele tagab VPN-i kasutamine täieliku turvalisuse ja anonüümsuse ka siis, kui olete võrgus. See tähendab, et pääsete juurde konkreetsetele saitidele ja kanalitele ning saate ka anonüümseid tehinguid teha. Paljude VPN-i pakkujate seas, ExpressVPN on tuntud oma sõjaväelise turvalisuse krüptimise tõttu, mis hoiab teie isiklikud andmed eemale pahatahtlikest isikutest. Teenus ei pea ka teie sirvimisajaloo logisid, nii et saate külastada kõiki soovitud saite, kartmata, et keegi teie Interneti kasutamise pealt pealt kuuleb..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map