Kuidas RARBG-i blokeeringut vabastada kõikjal maailmas?

Oma tipptasemel külastas Rarbg.com iga päev kuni 300 000 külastust. Nii suure liikluse korral oli see parimate torrentide saitide hulgas, kust faile saada, ning kasutajad suunati peer-peer failide jagamise saidile, et torineerida mitmesuguseid meediumivorme. Sait on olnud suurepärane filmitoodete allikas juba 2008. aastast peale ning see staatus ja populaarsus on selle kahjuks omandanud ka paaris juriidilises küsimuses. Mitmed riigid tühistasid isegi juurdepääsu saidile. Nende hulgas on Saudi Araabia, Suurbritannia, Taani. Portugal, Pakistan, Bulgaaria, Maroko, India, Indoneesia. Austraalia, AÜE, Soome ja Iirimaa.


Kuidas RARBG-i blokeeringut vabastada kõikjal maailmas?

Kuidas RARBG-i blokeeringut vabastada kõikjal maailmas?

Miks on RARBG keelatud??

Enamik neist riikidest on oma tsensuuri suurim põhjus autoriõiguse reeglite rikkumine. Nad kahtlustavad, et suurem osa saidi hostitavast sisust on piraatlus. Ehkki see võib mingil määral tõsi olla, jätab enamiku inimeste jaoks rarbg.com-i mittekasutamine üsna palju muid valikuid kvaliteetse sisu hankimiseks..

Kui vaatamata plokkidele olete teenuse kasutamist soovides endiselt kindel, peate mõned oma alused katma. Olen kindel, et te ei soovi autoriõigusi rikkuvate ettevõtete vastutusele võtta, kui leitakse, et olete alla laadinud piraat sisu. Ka teie ISP võib saidile juurdepääsu blokeerida, sundides teid otsima muid võimalusi. Kui need on kõik olukorrad, kus te ei tahaks end leida, siis peate oma aeg VPN-i tundma õppima.

Miks vajate RARBG-i jaoks VPN-i

VPN tähistab virtuaalset privaatvõrku. See on lihtsalt ühte ettevõttesse kuuluvate pakkujate rühm, kelle kaudu saate oma tellimuse ostmisel oma liiklust suunata. Need ühendused aitavad teil varjata kõike, mida te võrgus kasutate, ja tagavad ka selle, et keegi ei suuda teie tegevust jälgida. Selle anonüümsuse taseme korral saate sirvida kõiki soovitud saite ja teil on juurdepääs ka geograafiliselt piiratud saitidele.

See on kõik võimalik tänu muudatustele, mis juhtuvad teie IP-aadressiga. Kui olete kaugserveriga ühenduse loonud, peate vahetama oma IP-aadressi tegelikust virtuaalseks. Virtuaalne muudab üksikasju, näiteks teie asukohta, ja peidab teie identiteedi, et säiliksite privaatset profiili.

Kuidas RARBG-i blokeerida, kasutades VPN-i

Need muudatused võimaldavad teil pääseda geograafiliselt piiratud ja isegi keelatud saitidele kõikjal, kus te viibite, ja ka varjata oma identiteeti. Selle anonüümsuse taseme korral on kellelgi keeruline jälgida teie külastatud saite, rääkimata teie allalaaditud sisust. RARBG-i blokeerimise tühjendamiseks saate näiteks VPN-i kasutada järgmiselt.

  1. Registreeruge VPN-teenuse pakkujaga.
  2. Laadige VPN-rakendus alla ja installige oma arvutisse, Maci, Androidi, iOS-i seadmesse.
  3. Käivitage VPN-i rakendus ja logige sisse oma VPN-i konto abil.
  4. Nüüd looge ühendus VPN-serveriga.
  5. Lõpuks pääsege juurde RARBG-le kõikjal maailmas.

VPN-i kasutamine hoiab teid ka Interneti-teenuse pakkuja eest kaitstuna. Teatavasti pealtkuulavad mõned Interneti-teenuse pakkujad teie tegevust Internetis ja nad rakendavad isegi meetmeid teie Interneti kasutamise reguleerimiseks. Seda nimetatakse drosseldamiseks ja vabandus, mille enamik Interneti-teenuse pakkujaid selle tegemiseks annab, on oma võrgu seadistamine. See pole tõepoolest õiglane, kuna see tähendab, et saate palju vähem kui see, mille eest maksite, kui valisite konkreetse lairibapaketi. Usaldusväärne VPN-teenus aitab neid tagajärgi ära hoida ja kui teil on ühenduse täielik võimsus.

Koht
VPN-i pakkuja
Link

koht

vpn-pakkuja

  • 30-päevane raha tagasi garantii
  • Piiramatu ribalaius
  • Rakendused kõigile teie seadmetele
  • 24/7 reaalajas tugi

Külastage ExpressVPN-i

koht

vpn-pakkuja

Külastage BulletVPN

koht

vpn-pakkuja

Külastage NordVPN-i

4

vpn-pakkuja

Külastage Surfsharki

Parimad VPN-id RARBG blokeeringu avamiseks

Konkreetse VPN-i pakkuja valimine tellimiseks võib olla tohutu väljakutse, eriti kasutajatele, kes pole seda teenust kunagi varem kasutanud. Selle probleemi lahendamiseks proovisime lühikese nimekirja kolmest kõrgeimast pakkujast, kellelt saate tellida. Vaadake meie 3 parimat loendit rarbg.com avamiseks parimate VPN-ide kohta.

1. ExpressVPN

ExpressVPN on seda tüüpi pakkuja, kes tegelikult ei tee kvaliteetse teenuse otseteid. Briti Neitsisaartel asuv teenus vastutab enam kui 2000 serveri eest, mis asuvad enam kui 90 riigis. See võimaldab tal suurel hulgal abonentide loendis kasutada rohkem kui 200 000 IP-d. Teenus toetab piinamist ja sellel on usaldusväärne klienditeeninduse meeskond, kes on alati valves ööpäevaringselt. ExpressVPN pakub ka unikaalseid funktsioone, näiteks jagatud tunneldamist, ja sellel on ka hävinud serverid, millega saate ühenduse luua, kui asute riigis, mis ei toeta VPN-i kasutamist.

ExpressVPN võimaldab kuni 3 samaaegset ühendust ja pakub 256-bitist AES-krüptimist, et hoida kasutajaandmeid turvalisena. See on lisaks nullloogimispoliitikale, mida pakkuja täies mahus rakendab. ExpressVPN pakub ka hõlpsasti kasutatavat VPN-klienti, mille saab otse ruuterile alla laadida ja samaaegsete ühenduste arv suureneb. Teenus toetab ka klientidele kasutamiseks mõeldud VPN-protokolle nagu OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP ja SSTP. Pakkuja on suurepärane ka piinamiseks, kuna selle serverid pakuvad suurt kiirust ja usaldusväärseid ühendusi. Lisateavet selle kohta, mida võite pärast tellimist saada, vaadake meie keerukamat ExpressVPN ülevaadet.

2. IPVanish

Vähesed pakkujad on piinade toetamiseks sama võimekad kui IPVanish. Teenuseosutajal on isegi selle teenuse teatud elemendid üles ehitatud just selle konkreetse tegevuse ümber. Nad väidavad, et on kiireim piinamine ja tagavad isegi anonüümse P2P-faili jagamise kõigile, kes soovivad neid tellida. Teenus ei loobu ka veebiturvalisusest. Seda hõlbustab nende sõjaväelise 256-bitise AES-i krüptimisteenus.

IPVanish võimaldab teil ühe tellimuse alusel olla ka kuni 10 samaaegset ühendust. See sobib suurepäraselt väikese kontori jaoks, kuna see aitab kulusid kokku hoida. Teenuse kasutamine tähendab, et teil on juurdepääs selle leegionile, mis koosneb enam kui 1500 serverist, mis pakuvad ühenduse loomiseks kuni 40 000 IP-d. Teenus töötab hästi ka selliste VPN-protokollidega nagu OpenVPN, L2TP / IPSec ja IKEv2. See on lisaks piiramatu ribalaiuse toetamisele ja ka serverite piiramatule vahetamisele. Vaadake meie hästi üksikasjalikku IPVanishi ülevaadet, et näha, milleks see pakkuja veel võimeline on.

3. NordVPN

NordVPN lõpetab meie soovituste loendi kui parimad VPN-id Rarbg.com blokeeringu tühistamiseks. Teenusel on kuni 4000 serverit, mis asuvad enam kui 60 riigis. See on üks väheseid hästi ühendatud teenusepakkujaid, kellele saate loota kõikvõimaliku kaitse jaoks. Teenus pakub ka 256-bitist AES-krüptimist, kuid selle mõju suurendamiseks on veel mõned tööriistad. Esiteks on seal oma topeltkrüptimisriist, mis suunab teie andmed ühe asemel kahe serveri kaudu. Seejärel saate oma veebitegevuse põhjal valida, millise serveriga ühenduse luua. Seal on servereid, mis on optimeeritud virelemiseks, voogesitamiseks, hulgi allalaadimiseks ja võrgumängude jaoks.

NordVPN võimaldab kasutajatel keskenduda oma tööle, kõrvaldades tähelepanu juhtimise oma tarkvara CyberSec kaudu. Seal on ka selle nutika mängu funktsioon, mis võimaldab teil oma asukoha peites luua ühenduse geograafiliste piirangutega saitidega. Teenus pakub ka spetsiaalseid IP-teenuseid ja sellel on Interneti-tapalüliti, et hoida teie VPN-ühendus haavatavuse eest. Teenus võtab vastu ka kuni 6 samaaegset ühendust, nii et saate oma seadmed kaitsta. Vaadake meie NordVPN ülevaadet, et näha, mida veel NordVPN-is leidub.

Kokkuvõte Rarbg.com parima VPN-i kohta

VPN-i kasutamine torrentides võimaldab failide torrentimisel meelerahu saada. Lisatud turvatase hoiab teie ühenduse anonüümsena, nii et te ei peaks muretsema postkasti sattuvate autoriõiguse rikkumise teatiste pärast. Kui soovite lisateavet mainitud VPN-ide kohta, lugege aega nende iga individuaalse ülevaate saamiseks. Pärast toimumist saate teada, millise neist valida.