Kuidas saada Austraalia IP-aadressi väljaspool Austraaliat

Kuidas saada Austraalia IP-aadressi väljaspool Austraaliat? Austraalia IP-aadressil on palju eeliseid, eriti kui olete Austraalias, USA-s, Uus-Meremaal, Kanadas või mujal välismaal elav aussie. Minuti pärast, kui lahkute Austraalia piiridest, kaotate oma Austraalia intellektuaalomandi, mida peate riigist väljas olles kindlasti vaja. Kodulinna IP hooldamine annab teile juurdepääsu kõigile oma Austraalia lemmikkanalitele, teenustele ja veebisaitidele, nagu asutaksite seal endiselt.


Kuidas saada Austraalia IP-aadressi väljaspool Austraaliat

Kuidas saada Austraalia IP-aadressi väljaspool Austraaliat

Kuigi Austraalia IP-aadressi saamiseks on mitmeid viise ja meetodeid, peab kõige tõhusam olema virtuaalse privaatvõrgu kaudu. VPN on võimeline teie IP-aadressi peitma, nii et te pole võrgus tuvastatav ja midagi ei saa teile kindlaks teha. Siit leiate allolevast õpetusest, kuidas saada Austraalia IP-aadressi kõikjalt maailmast. Kui see on tehtud, saate voogesitada Austraalia telekanaleid nagu Channel 7, Channel 9, Stan, Channel 10, ABC iView, Optus ja SBS kõikjal maailmas..

Hankige VPN-i abil Austraalia IP-aadress

Kogu Austraalia sisu on välismaal piiratud geograafiliste piirangutega ja kui teil pole Austraalia IP-d, ei saa te sellele juurdepääsu välismaal. Teie asukoha määramiseks kasutatakse teie IP-aadressi. Nii et iga külastaja, kes kasutab IP-d, mis ei tule Austraaliast, lõpetatakse. Virtuaalne privaatvõrk ehk VPN on suurepärane viis andmete krüptimiseks ja turvalisuse saavutamiseks, kuid see on väga kasulik ka teie IP-aadressi varjamiseks. Teie teenusepakkuja määrab teie Interneti-ühendusele IP ja see IP võib näidata, kus te asute. Niisiis, kõik, mida peate tegema, on lahti saada teie IP-aadressist, mis seisab teie ja Foxtel Nowi ja Netflix Australia vahel.

  1. Registreeruge VPN-iga, millest parim on ExpressVPN.
  2. Laadige oma VPN-rakendus alla ja installige oma arvutisse, Maci, Androidi või iOS-i seadmesse.
  3. Käivitage rakendus ja logige sisse.
  4. Valige Austraalia server ja looge sellega ühendus.
  5. Kontrollige oma IP-aadressi sellise veebisaidi kaudu nagu WhatIsMyIP.network, et muudatuses kindel olla.
  6. Praeguse seisuga saate Internetis surfata oma Austraalia IP-aadressiga nii, nagu asuksite Austraalias.

ExpressVPN on turvaline ja kiire VPN-teenus, mis sisaldab kõiki vajalikke funktsioone võrgus turvalisuse tagamiseks. ExpressVPN-i abil saate luua ühenduse kõigi nende serveri asukohtadega ja sirvida kõikjal võrgus ilma oma IP-d ära andmata. On ka teisi teenusepakkujaid, kes võivad teile Austraalia IP-d anda, veenduge, et vaataksite neid alltoodud tabelis. Austraalia parimate VPN-ide süvaanalüüsi saamiseks lugege seda ülevaadet.

Miks on vaja Austraalia IP-d?

Juurdepääs geopiirangutele

Olete Austraalia kodanik, kes elab USA-s, Suurbritannias, Prantsusmaal, Saksamaal jne., Kes soovib juurdepääsu Austraalia veebisaitidele kodust. Austraalia IP saamine on ainus viis, kuidas seda teha. Peate lollitama veebisaiti, millele proovite juurde pääseda, näidates, et asute praktiliselt Austraalias. VPN võib selle juhtuda.

Kasutage madalamate hindade eeliseid

Internetis sisseoste tehes jälgib veebisait teie arvuti IP-aadressi. Hinnad sõltuvad teie asukohast. Kui veebipood asub Austraalias ja asute USA-s, võetakse teilt tasu rohkem kui see, mida toode / toode väärt on. See on seotud territoriaalse juurdepääsu piirangutega. Kui teil on Austraalia IP-aadress, ei peaks te neid tasusid maksma ja saate toote madalama hinnaga kui see, mille eest teile maksti..

Ettevõtte haldamine

Oletame, et olete Interneti-ettevõtja, kes soovib oma turunduskampaaniate ja Austraalia ettevõtetega sammu pidada. Kui olete väljaspool Austraaliat, ei pääse te juurde oma kodulinnas asuvatele veebisaitidele ega teenustele. Ilma Austraalia IP-ga peate kõik ootele panema, kuni tagasi tulete või VPN-i kasutate.

Hankige Austraalia IP

IP-aadressi saamine pole VPN-i abil kunagi lihtsam olnud. Ainult ühe puudutusega saate luua ühenduse mis tahes serveriga kogu maailmast ja saada selle IP. Teise IP-aadressi omamine on kasulik, kui teil on blokaad või kui soovite end paremaks muuta. Austraalia ja põhimõtteliselt iga maailma elanik võib oma IP-d muuta suuremat eesmärki silmas pidades. Muidugi on see VPN-iga täiesti võimalik ja hallatav. Kas teil on rohkem põhjuseid, miks keegi peaks oma IP-d muutma? Andke meile allpool olevas kommentaaride osas teada, mida arvate.