Kuidas saada Hispaania IP-aadressi välismaale?

Lülitage Hispaania IP-aadressile väljastpoolt Hispaaniat? Te ei teaks enne Hispaania piiridest lahkumist, kui väärtuslik on teie Hispaania IP-aadress. Kui olete viibinud Portugalis, Mehhikos, Argentiinas, Brasiilias, Austraalias, Kanadas, Prantsusmaal, Saksamaal, USA-s, Suurbritannias või isegi Itaalias, võetakse teilt Hispaania telerivaatamise ja kodulinna teenuste privileegid. Te ei pääse enam juurde oma kodulinna sisule, kuna teise riiki kolides muutus lihtsalt teie IP. Selle probleemi leevendamiseks ja Hispaania lemmiktelekanalitele, veebilehtedele, teenustele ja saadetele juurdepääsu taastamiseks peate hankima Hispaania IP välismaal. Ja ainus viis selleks on: virtuaalne privaatvõrk, paremini tuntud kui a VPN.


Kuidas saada Hispaania IP-d

Kuidas saada Hispaania IP-d

Hankige VPN-i abil Hispaania IP-d

Kui soovite kasutada hispaania keelt kanalite voogesitus ja pangateenused väljastpoolt Hispaaniat vajate VPN-i, säilitades samal ajal oma veebiturvalisuse ja privaatsuse.

Virtuaalne privaatvõrk oli kavandatud a küberturbe tööriist seda krüpteerib teie veebiandmeid ja suunab uuesti oma serverivõrgu kaudu. Kõik, mida peate tegema, on valida serveri asukoht ja sellega ühenduse luua. Kui see ühendus on loodud, krüpteerib teie VPN teie liikluse ja saadab selle teie valitud serveri kaudu.

Ka see protsess toimub võltsige oma veebipõhist asukohta kuna VPN peidab teie tegeliku IP-aadressi ja annab teile teie valitud regioonist uue. Lihtsamalt öeldes, kui soovite Hispaania IP-aadressi, peate looma ühenduse a-ga server Hispaaniast. Selle tulemusel näib, et sirvite riigis seestpoolt Internetti, mis annab teile juurdepääsu kõigile hispaaniakeelsetele veebilehtedele.

Ja kui järgite järgmisi samme, saate oma hispaaniakeelse IP-d kiiresti:

 1. Hankige endale VPN-teenus, millel on Hispaanias serveri asukohad. Kuid veenduge, et see oleks hea ExpressVPN koos tugevad turvaelemendid ja kiire kiirustaset. 
 2. Pärast konto loomist peate rakenduse oma seadmesse alla laadima ja installima. Enamik VPN-e lubab mitu samaaegset ühendust ühe konto kasutamine.
 3. Nüüd, kui rakendus on teie arvutis iPhone, iPad, Android, PC või Mac, avage see ja logige sisse.
 4. Ühendage serveriga alates Hispaania.
 5. Kui teie ühendus on loodud, saate seda teha pääseb juurde igale Hispaania veebisaidile sa soovid.

Parim VPN teie IP-aadressi muutmiseks

Nagu iga teise toote puhul, on ka häid VPN-e ja halbu. Need, mis pakuvad häid teenuseid, maksavad teile keskmiselt 10 dollarit kuus, kuid kõigi funktsioonide puhul, mida saate, on see seda väärt. Teisalt maksavad tasuta teenused teile palju rohkem kui raha. Need tulevad teie veebipõhise privaatsuse ja turvalisuse arvelt, kuna nende krüpteerimisprotokollid on mõlemad nõrk või olematu. Mis puutub privaatsusesse, siis nad seda teevad salvestage oma andmed ja müüge neid reklaamijad või muud kolmandad osapooled.

Seetõttu soovitan teil teha seda, mida tegin, et vaadata Austraalia Gran Hotelli ja tellida ExpressVPN. Selle teenuse kuutasu on 12,95 dollarit, mis teeb sellest ühe turu kõige kallima VPN-i. Kuid kui vaadata, mida selle raha eest saate, siis peate seda a soodne.

 • Sõjaväelise klassi AES 256-bitine krüptimine.
 • Tapa lüliti. 
 • Kogutud ega jagatud andmeid pole.
 • Nutikas DNS-puhverserveri teenus.
 • DNS lekkekaitse. 
 • Suur serverivõrk (3000 serverit 94 riigis).
 • Torrentingu ja P2P jagamise tugi.
 • Võimalus pääseda juurde kõigile Netflixi teekidele.
 • Suurepärased kiirusemäärad.
 • Konto kohta korraga kuni viis seadmeühendust.
 • 24-tunnine klienditoe teenus (koos reaalajas vestluse funktsiooniga).
 • 30-päevane tagasimakse poliitika.

Ja kui soovite muid võimalusi kaaluda, siis vaadake neid eliidi alternatiive allpool. Selles ülevaates saate lugeda ka Hispaania parimate VPN-ide kohta.

Miks on vaja Hispaania IP-d?

Juurdepääs geopiirangutele

VPN võimaldab teil seda teha mööda minna geograafilistest piirangutest muutes oma online-asukohta. Kogu maailmas asuvatele Hispaania veebisaitidele juurdepääsemiseks on vaja Hispaania IP-aadressi, et meelitada veebimajutajaid mõtlema, et olete Hispaania elanik. Kui klõpsate lihtsalt VPN-i rakendusel Hispaania serveril, saate muuta oma IP-aadressi ja vabastage mis tahes soovitud veebisaidi blokeerimine.

Hispaania keelt õppima

Mis saab siis, kui soovite õppida hispaania keelt ja teie vajalik sisu asub Hispaanias? Hispaania materjalile juurdepääsu saamiseks peate hankima hispaania IP-aadressi. Lisaks pole keele õppimiseks paremat viisi kui viidata originaalsele sisule nagu filmid, uudised ja telesaated.

Viige läbi ettevõtteid

Kui olete Hispaania ettevõtte omanik, kes võtab pika puhkuse, peate oma ettevõtte jaoks silma peal hoidma ja veenduma, et kõik on korras. Samuti võiksite kontrollida oma pangakontot või teha tehinguid välismaalt. Pangateenuste puhul on asi selles, et sageli on nad geograafiliselt blokeeritud väljaspool oma vastavaid piirkondi turvaküsimused. Kuid hispaaniakeelse IP-aadressiga näete end justkui riigis ringi liikudes ja saate oma äritegevust teostada turvaliselt ja privaatselt.

Ostke vähem

Hispaania IP-aadressile vahetamine võib ka seda teha säästate üsna palju raha kui ostlete veebis. Saate kasu mitmetest allahindlustest, mida rakendatakse Hispaanias või lähiriikides, kuna näete, et olete rahva hulgas.

Hankige Hispaania IP-aadress

Teie IP-aadressil on teie identiteedi ja asukoha kohta palju paljastada. Kui te ei varja ega muuda oma IP-aadressi, puhutakse teie kate võrgus nii, et igaüks saaks teie veebikogemust kontrollida. Kolmandad osapooled mitte ainult ei saa teid luurata, vaid võivad takistada ka teil juurdepääsu konkreetsele sisule. Kui olete Hispaania päritolu emigrant, kes soovib vaadata Movistar TV, RTVE ja Telecinco, peate Hispaania IP saamiseks kasutama VPN-i.

Andke meile allpool olevas kommentaaride jaotises teada, millise VPN-i olete valinud endale IP-i muutmiseks.