Kuidas vaadata 100 hooaega 6 otseülekandes

100 naaseb oma 6. hooajaga 30. aprillil CW-l. See post-apokalüptiline sari on ühinenud Nikita, The Vampire Diaries ja Jane Virgini meeldimisega, nagu kanalil üleval näidatakse. Kuid kuidas saate vaadata saadet väljaspool USA-d elades? See on väga hea küsimus, arvestades, et CW on välismaal blokeeritud. Ärge muretsege, ma sain teid kaetud. Siin on kõik, mida peate teadma.


Kuidas vaadata 100 hooaega 6 otseülekandes

Kuidas vaadata 100 hooaega 6 otseülekandes

CW ja geograafiline blokeerimine

CW TV on sündinud CBS ja Warner Brothersi koostööst. Te ei pruugi seda teada, kuid CW tähistab mõlema ettevõtte initsiaale. “C” CBS jaoks ja “W” Warneri jaoks.

Enamik CW sarjadest on seotud väljamõeldistega. Olen selle kanali suur fänn, kuna see pakkus meile näiteks Vampiiri päevikuid, The Originalsit, Jane Virgini, Nikitat ja muidugi The 100. Kahjuks ei piisa fänniks olemisest. Ma õppisin seda rasket teed, kui proovisin oma kodumaal kanalile juurde pääseda. Ilmselt on voogesitusteenus saadaval ainult USA vaatajatele. Kui olete USA piiridest välja astunud, ei ole voogesituskanal enam aktiivne. Kui see tuvastab teid autsaiderina, saate selle geo-veateate kohe:

“Litsentsipiirangute tõttu on see sisu saadaval ainult USA-s.”CW-teleri viga

Mida me siis nüüd teeme? Ma võin sulle öelda. Hankige virtuaalne privaatvõrk ehk VPN ja järgige minu juhiseid.

Kuidas vaadata 100 hooaega 6 otseülekannet VPN-iga

VPN-il on võimalus võltsida teie tegelikku asukohta ja muuta see nähtavaks nagu oleksite teises riigis. See toimib teie Interneti-liikluse ümbersuunamisega ühe selle riigi kaugserveri kaudu.

Otsustatava põhjal saate valida, kuhu soovite end täpsustada. Kui soovite juurdepääsu CW-le, peate looma ühenduse USA serveriga. See protsess annab teile Ameerika IP-aadressi. Kui teie algne IP on peidetud, saate Internetis surfata nii, nagu oleksite Ameerika elanik. Selle tulemusel võimaldab CW juurdepääsu, kuna jääb mulje, nagu oleksite oma levialas. See selleks. See on üsna lihtne, kui teate oma ringi.

Siit leiate samm-sammult protsessi CW blokeerimine ja vaadake The 100 S6 kõikjal:

 1. Liituge hea mainega VPN-teenuse pakkujaga. Soovitan väga ExpressVPN kuna sellel on USA-s kiired serverid.
 2. Nende ametlikul veebisaidil leiate jaotise, kus saate alla laadida nende rakenduse. Klõpsake ikooni, mis on suunatud teie seadmele, ja allalaadimine algab.
 3. Pärast allalaadimist installige rakendus oma platvormile. Võite märgata, et see on väga lihtne rakendus, mida igaüks saab hõlpsalt kasutada.
 4. Avage rakendus ja logige sisse oma VPN-kontoga. Teil palutakse sisestada kinnituskood. Kontrollige oma e-posti, see peaks seal olema.
 5. Minge serverite loendisse, valige Ameerika server ja klõpsake nuppu Connect.
 6. Mõni sekund hiljem märkate märget „Ühendatud märk”.
 7. Minge nüüd uuesti CW veebisaidile. Võite märgata, et kui külastate nende lehte, ei kuvata veateadet.
 8. Jah, ma võin nüüd öelda: “Palju õnne, saate vaadata 100 hooaega 6 ükskõik kus.”

Mis puutub VPN-i pakkujatesse, siis ärge leppige kokku tasuta VPN-iga. Need pole ohutuse lähedal ja ei esinda VPNi eesmärki. Ära tee seda. Kui minu VPN ei köitnud teie tähelepanu, on neid palju CW parimad VPN-id seal väljas. Vaadake neid allolevas tabelis.

100 – sügavuses

Saate taga olev lugu on tegelikult üsna intrigeeriv. Kui ma esimest korda sarja kokkuvõtet lugesin, arvasin, et see saab olema üks neist klišee-ulmetest igavatest saadetest. Üllatuseks, et 100 haakis mind esimesest päevast peale. Lugu keerleb rühmas noori vange, kes saadeti tagasi maa peale pärast seda, kui see oli pikka aega asustatud.

Pärast tuumasõda ei sobinud planeet Maa inimestele enam elamiseks. Sellepärast majutab kosmoselaev kõiki inimkonna üksikuid ellujäänuid otse maakera atmosfäärist väljaspool. 100 isendit läks maa peale lootuses taime uuesti asustada. Maa pole aga nii surnud, kui nad arvata võivad. Ümberringi varitsevad olendid ja inimesed, kes sõja tegelikult üle elasid. Neid 100 nimetatakse 100-liikmeks.

Fännid võivad oodata veel suuremaid keerdkäike ja dramaatilisi süžeejooni, millest show on tuntud. Saateprodutsent Jason Rothenberg ütleb, et tal on show tuleviku jaoks silmas “täiesti uut seiklust”.

Olen muide väga põnevil ja olen kindel, et ka teie olete selline. Ärge unustage 30. aprillil häälestada ja vaadata 100 otseülekande hooaja esilinastust.

100 hooaja 6 treiler

CW-ühilduvad seadmed

100-st kuuendat hooaega saate voogesitada järgmistel platvormidel:

 • iOS
 • Android
 • Windows
 • Amazonase tuli
 • Roku
 • Mac
 • Chromecast
 • AirPlay
 • Apple TV
 • Xbox One

Kuidas vaadata 100 hooaega 6 võrgus otseülekandena – kokkuvõte

Te ei taha kahe silma vahele jätta seda, mis toimub kuuendal hooajal. Kui olete siin, olete juba 5. hooaja lõpetanud. Niisiis, te teate sellest eepilisest panustajast, keda CW teeb alati oma sarja finaalides. Kas olete liiga põnevil, et ei saa oodata saate voogesitust? Miks sa ei vaata? Jane Neitsi kõigepealt kuni saabub 100-nda eetripäev?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map