Kuidas vaadata 2020. aasta Masters Snookeri otseülekannet

Dafabeti meistrite meistrivõistlused toimub vahemikus 12. jaanuar 2020 ja 19. jaanuar 2020 Alexandra palees Londonis. Inglismaa. Sellest ajast John Spencer tõstis selle trofee sisse 1975, turniir on kogu maailmas palju ärevust kogunud. Mis viib meid tõsiasja, et mitte kõik ei saa seda veebis viisakalt vaadata geopiirangud. Kuid see muutub täna. See on lihtne, see on lihtne ja see on ka juhis vaadake 2020. aasta Masters Snookerit otseülekandes ükskõik kus.


Kuidas vaadata 2020. aasta Masters Snookeri otseülekannet

Kuidas vaadata 2020. aasta Masters Snookeri otseülekannet

2020. aasta Masters Snuuker – ülemaailmsed ringhäälinguorganisatsioonid

Snuuker on kogu maailmas väga populaarne spordiala, mis teeb üsna ilmseks, miks tal on nii palju ringhäälinguorganisatsioone. Tagasi sees 2016, maailma snookeri meistrivõistlused tõmbas ligi 300 miljonit vaatajat globaalselt koos 210 miljonit neist sisse Hiina üksi.

Minu arvates oleks vaatajaskond sellest palju suurem, kui kanaleid poleks geograafiliselt piiratud nende riikidega ainult. Nagu näete, hõlmab iga kanal allpool olevas loendis ainult neid kanaleid Snookeri ringhääling oma vastavas piirkonnas.

Selle põhjuseks on autoriõiguse seadused ja levitamislepingud. Seetõttu piiravad nad vaatajaid teatud asukohas. Kuid kuidas saavad voogesitusteenused või veebisaidid teie asukoha kindlaks teha? Lihtne, kasutades oma avalik IP-aadress.

Teie IP-aadress paljastab teie kohta palju teavet, sealhulgas teie seadme füüsiline asukoht. Kui teenus teie asukoha määrab, siis see ka tehakse blokeerida sa peaaegu kohe. Kuid see on probleem, mille me siin lahendame. Seega vaadake nüüd, milliseid kanaleid saate voogesitada 2020 Dafabeti meistrid sisse ja jäta ülejäänud mulle.

 • BBC iPlayer (Suurbritannia)
 • DAZN (USA, Kanada ja Brasiilia)
 • Eurosport (Üle-euroopaline)
 • CCTV (Hiina)
 • Sky Go NZ (Uus-Meremaa)

Need on kanalid, millele järgneb nende saadavuse piirkond. Kui olete selle juhendi valmis saanud, saate seda teha pääsege neile juurde olenemata elukohast kaardil.

2020. aasta meistrid – tegelik globaalne katvus

Ehkki paljudes fännides on neid saadaval, ei saa paljud fännid seda võimalust näha. Kuid koos a Virtuaalne privaatvõrk, piirkondlikest piirangutest möödahiilimine muutub lihtsaks ülesandeks.

VPN on küberturbe tööriist, mis kaitseb teie andmeid ja muudab teie virtuaalset asukohta hetk, mil vajutate ühenduse luua. See suunab teie liikluse ümber eratunnel, teile andmine sõjaväeline krüptimine ja a uus IP-aadress protsessis.

Muidugi kehtib see IP riigis, kus teie valitud server asub. Toon teile näite BBC iPlayer nagu kanal on tasuta.

Kui ühendate a server Ühendkuningriigis, saad a Ühendkuningriigi IP-aadress isegi kui elad USA, Austraalia, AÜE, Hiina, või mujal välismaal.

See petab BBC mõtlema, kas elate praegu Ühendkuningriigis. Seega saate vaadake Snooker Masters 2020 otseülekannet veebis. Saate kasutada sama meetodit ka kõigi muude loendis olevate kanalite juurde pääsemiseks, kuid nagu ma mainisin, BBC iPlayer on tasuta.

Sammud – 2020 meistrid kõikjal

Kas vajate põhjalikumat pilti? Siin on kuidas seda kõike üles seada.

 1. Esiteks peate registreeruge VPN-i pakkujaga.
 2. Nüüd, kui teil on VPN-konto, on aeg VPN-rakendus oma arvutisse installida PC, Mac, Android, iPhone, iPad.
 3. Käivitage rakendus, logige sisse ja looge seejärel ühendus serveriga, kus levi on saadaval:
  • USA server DAZN jaoks.
  • Suurbritannia server jaoks BBC iPlayer.
  • Server Uus-Meremaal Sky NZ jaoks jne
 4. Käivitage kanali veebisait või rakendus.
 5. Sa saad voogesitage 2020 Dafabeti meistrid ela kus iganes sa oled.

Pidage meeles, et mitte kõik VPN-id ei tööta sarnastega BBC iPlayer ja DAZN. Need teenused rakendavad teatud tüüpi VPN-i blokeeringut, mis teie juurdepääsu lõpetab. Kui aga soovite jälgige otseülekandes 2020. aasta Mastersi turniiri, registreeruge proovitud proovidega ExpressVPN. Lisasin allpool ka muud VPN-teenused, mida saate kasutada piirkondlikest piirangutest möödahiilimiseks.

Vaadake 2020. aasta Dafabeti mastersit veebis nutikate DNS-puhverserveritega

Nutikas DNS-puhverserver ka blokeerib geograafiliselt piiratud saitide blokeerimise nagu BBC iPlayer snooker-fännidele väljaspool Ühendkuningriiki. Kuigi see meetod töötab selleks erinevalt mööda minna geograafilistest piirangutest. Seda peaksite teadma.

 • Nutikas DNS on ühildub kõigi voogesitusseadmetega. Saate vaadata BBC iPlayerit iPhone, Mac, Apple TV, Roku, Chromecast, PS3 / PS4, Amazon Fire TV ja Xbox
 • Nutikas DNS ei muutu teie IP-aadress (saate korraga liikuda piiratud kanalite ja kohalike kanalite vahel).
 • Nutikas DNS ei krüptita oma Interneti-liiklust, mis tähendab, et voogesitate täiskiirusel.
 • Kui teie Interneti-teenuse pakkuja kasutab läbipaistvad puhverserverid või DNS-i kaaperdamine, Nutikas DNS ei tööta tõenäoliselt teie jaoks hästi.

Nagu VPN-i puhul, ei toeta kõik nutika DNS-i puhverserveriteenused BBC iPlayeri blokeeringu vabastamine välismaal. Kui soovite kasutada nutikat DNS-i vaadake 2020 Masters Snookeri otseülekannet veebis, registreeruge Unlocator. Unlocator töötab BBC-ga ja tal on 7-päevane tasuta prooviperiood samuti.

2020. aasta Meistrite Snuuker – Dafabeti sees

Mind isiklikult puudutab endiselt eelmisel meistrivõistlustel toimunu. O’Sullivan oli 2019. aasta Dafabeti võitmiseks tohutu lemmik, kuid ta pääses lõpuks jooksja üles. 

Ma pole kunagi varem seda spordis juhtunud, kuid siiski Ronny loobus oma medalist ja andis selle rahvahulga liikmele. See oli silmapaistev žest mängija alandlikkuse osas.

Ronny kaotas Judd Trumpile, mis teeb Trump oma kaitsja meister 2020 meistrid. Ta sisestatakse otse esimesse ringi. Kuid küsimus on, kas ta võidab ka seekord?

Auhinnaraha on ka päris korralik, mis teeb sellest kokku 725 000 kr. Selle jaotamine on järgmine:

 • Võitja: 250 000 naela
 • Teise koha saavutamine: 100 000 naela
 • Poolfinaalid: 60 000 naela
 • Veerandfinaalid: 30 000 naela
 • Viimane 16: 15 000 kr
 • Suurim paus: 15 000 naela

Eelmised võitjad

Meistritiitel poleks see, mis see oleks, kui mitte eelmiste turniiride ja võitjate jaoks. Niisiis, lubage mul anda teile kiire mälurada mööda retke ja näha mõnda neist, kes enne trofee üles tõstsid 12. jaanuar 2020 tabab meie kalendrit.

Kuidas vaadata 2020 Masters Snookeri tasuta reaalajas võrku?

Selles pole kahtlust Kohtunik Trump teeb suuri pingutusi oma tiitli hoidmiseks, kui ta läheb üle kogu maailma tippmängijatele. Snookerlegendide juuresolekul pole see kindlasti lihtne.

Kui kõik kokku võtta, siis kui elate riigis, kus ringhääling pole saadaval, kasutage mõlemat VPN või Nutikas DNS kuni voogesitage 2020 Mastersi otseülekannet. Pange mind allolevatesse kommentaaridesse üles, juhuks kui soovite rohkem abi kahe teenuse seadistamine.