Kuidas vaadata ABC iView’i väljaspool Austraaliat

ABC iView on veebisait, kus saate voogesitada sisu ABC iView’s valitud saated ja otsekanalid. ABC iView on geoblokeeritud väljas Austraalia. Kui elate mõnes riigis nagu Kanada, USA, Suurbritannia, Prantsusmaa, India või Lõuna-Aafrika te ei saa selle veebisaidi sisu voogesitada. Kuigi on olemas võimalus, kuidas saate mööda minna geograafilistest piirangutest seadnud ABC iView, ja see tähendab, kasutades mõlemat a VPN või a Nutikas DNS-puhverserver. ABC iView toetab paljusid seadmed sealhulgas teie PC, Mac, iPhone, iPad, Android ja Smart TV. Nii et kui teil on mõni neist seadmed ja soovite sisu voogesitada ABC iView olles väljaspool Austraalia, saate nüüd.


Kuidas vaadata ABC iView-d väljaspool Austraaliat - blokeeringu tühistamine DNS-i või VPN-puhverserveri kaudu

Kuidas vaadata ABC iView-d väljaspool Austraaliat – blokeeringu tühistamine DNS-i või VPN-puhverserveri kaudu

Vaadake VPN-i abil ABC iView-d väljaspool Austraaliat

Esimene viis ABC iView blokeeringu vabastamine kui elate muus riigis kui Austraalia, sa saad mööda minna geograafilistest piirangutest kasutades sirgjoonelist VPN. Lihtsamalt öeldes: a Virtuaalne privaatvõrk muudab teie arvuti IP aadress sellele, millele server lepib kokku andmete saatmise; sel juhul seda IP aadress peab olema Austraallane. A kasutamisel on palju muid eeliseid VPN, nendega saab harjuda sisu blokeeringu tühistamine teistel saitidel, näiteks Stan, BBC iPlayer ja Showtime samuti.

 • Alguses peate registreeruma kvaliteedi saamiseks VPN mis hoolitseb kõige eest, mida vajate.
 • Tagurpidi umbes VPN-id on see, et need annavad teie ühendusele sirvimise või voogesituse ajal täiendava turvalisuse ja privaatsuse.
 • VPN-id on kinnitatud spetsiaalne tarkvara ja draiverid; peate need installima seadmed mida voogesitad. Pidage meeles VPN-id toetus seadmed nagu teie PC, Mac, Android, iPhone ja iPad.

Usaldusväärne VPN turul saadaval on ExpressVPN, sellega kaasneb 30-päevane tagasimakseleping, kus teil on kuu aega toodet proovida ja vaadata, kuidas see on. ExpressVPN peaks saama mööda minna ABC iView geograafilistest piirangutest ilma probleemita. Kui mingil põhjusel sind ei köida ExpressVPN, neid on palju teisi VPN-id turul kättesaadavad, mida peaks saama vabastage ABC iView blokeering.

Kuidas avada nutika DNS-puhverserveri kaudu ABC iView blokeering väljaspool Austraaliat

Alternatiivne meetod a VPN, kasutab a Nutikas DNS-puhverserver. Selle meetodi kasutamiseks peate olema arvutiga natuke mugav ja mõistma arvuti võrguseadistusi. Nii et a Nutikas DNS-puhverserver toimib, suunates ümber arvutisse tuleva liikluse ja saates selle arvutisse, millel on Austraalia IP, seda tehes usub server, et see on teie arvuti, ja hakkab teie sisu saatma. Seadistamine on natuke raskem, kuid kui seda õigesti teha, voogesitate sisu ABC iView kohe.

 • Hea asi Nutikas DNS-puhverserver on see, et see ei mõjuta sisu voogesituse ajal teie Interneti-kiirust.
 • Samuti ei pea te oma virtuaalset asukohta muutma iga kord, kui soovite sisu vaadata mõnel teisel platvormil.
 • Nüüd negatiivne külg, kasutades a Nutikas DNS-puhverserver kas see on sinu ISP saab kaaperdada ja kasutada läbipaistvaid puhverservereid, et voogesituse ajal teile probleem luua.

Unlocator on Nutikas DNS-puhverserver see peaks saama mööda minna geograafilistest piirangutest. Kaasas on ka seitsmepäevane tasuta prooviversioon, mille jooksul on teil piisavalt aega toodet proovida ja vaadata, kas see vastab teie nõuetele või mitte. Unlocator on seadistusjuhendid ja videod kuidas oma programmi rakendada Nutikas DNS-puhverserver.

Ühilduv seade ABC iView jaoks

ABC iView on järgmises seadmes lubatud ja ojavalmis:

 • PC ja Mac
 • iPhone ja iPad
 • Android ja tahvelarvutid
 • PS3 / PS4
 • Xbox 360
 • Tark telekas
 • Too teler
 • Telstra TV

Kuidas vaadata ABC iView-d väljaspool Austraaliat VPN-i või nutika DNS-puhverserveri abil

Sellele küsimusele vastamiseks peate arvestama kõigi teenuste kõigi plusside ja miinustega. Päeva lõpus kavatsete olla see, kes seda kasutab; nii et vaata, mis sulle kõige paremini sobib. VPN on aeglasema, kuid turvalisema ühendusega, samas kui Nutikas DNS-puhverserver on kiirema ühendusega, kuid nõuab võrgusätete konfigureerimist. Pidage ainult meeles, et mõlemad meetodid töötavad teie jaoks ja teile tuleb välja teenus, mis seda võimaldab vabastage ABC iView blokeering oma kodumaal.