Kuidas vaadata Ackley Bridge Free’i väljaspool Suurbritanniat

Ackley Bridge on see Briti draamasari, millest te ei taha ilma jääda, kui viibite väljaspool Suurbritanniat. Pole ühtegi põhjust, miks peaksite. No on olemas geopiirangud mis võivad takistada teid, kuid võite neist pääseda kasutage VPN-i või nutikat DNS-i. Mis need on? Arvake, et peate läbi lugema ja välja uurima.


Kuidas vaadata Ackley Bridge'i tasuta võrgus

Kuidas vaadata Ackley Bridge’i tasuta võrgus

Kuidas vaadata Ackley Bridge’i veebis tasuta välismaal? Ackley Bridge on Briti televisioonidraamasari, mis on loodud samanimelises multikultuurilises akadeemilises koolis. Uus telesaate on võrreldes BBC Waterloo tee. Ühendkuningriigis, Channel 4 (4oD) eetrisse esimene hooaeg veebis tasuta. See õpetus näitab teile, kuidas peaksite piirangute eemaldamiseks kasutage VPN-i või Smart DNS-i puhverserverit kanalil 4 väljaspool Ühendkuningriiki, mis võimaldab teil vaadata Ackley silda USA-s, Kanadas, Austraalias, Saksamaal, Prantsusmaal ja mujal maailmas.

Voogesitage Ackley Bridge Online’i, kasutades VPN-i

Kui proovite pääseda Channel 4-le mujal väljaspool Suurbritannia piire, näete seda geo-viga. “Teenus pole teie piirkonnas praegu saadaval.” Kas see tähendab, et Austraalia, Iirimaa, Kanada ja USA elanikud ei saa Ackley Bridge’i võrgus vaadata? Ei. See tähendab ainult seda, et peate sellele veebivoogesituse tegevusele tagaukse leidma.

Selles olukorras osaleb pettus. Selle petuvõtmise viis on VPN-teenuse pakkuja. Üldiselt võimaldavad need tööriistad teil saada möödunud kõigist piirangutest, mis võivad teie voogesituse naudinguid takistada. Suurbritannia IP-aadressiga, mille saate VPN-ühenduse abil, saate kasu juurdepääs mis tahes Briti voogesituskanalile soovite oma geograafilisest asukohast hoolimata. Järgige järgmisi samme:

 1. Peate asjadega alustama VPN-i tellimus. Vältige tasuta VPN-e. 
 2. Looge VPN-konto ja siis laadige rakendus alla pakutakse VPN-ide ametlikul veebisaidil. 
 3. Alustage rakenduse käivitamist
 4. Logige sisse kontoga olete loonud. 
 5. Nüüd peate looge ühendus Suurbritannia VPN-serveriga.
 6. Pärast seda saate juurdepääs kõigile kanalitele, mis asuvad Ühendkuningriigis.
 7. Stream Channel 4 Ackley Bridge on välismaal kus iganes sa oled. 

Parim Ackley Bridge’i VPN 

Minu isiklik eelistus on ExpressVPN. see on turvaline, turvaline ja ülimalt võimeline välismaise sisu vabastama sujuvalt. Tänu a 30-päevane raha tagastamise poliitika, saate selle aja jooksul oma raha tagasi igal ajal, kui teile ei meeldinud see, mida sellel pakkuda on. 

Kuidas vaadata Ackley Bridge’i tasuta võrgus nutika DNS-iga

Teine petmisega seotud meetod on nutikas DNS. Selle tööriista abil pääsete juurde mööda minnes igasugustest piirangutest ülikiirelt. Selle tööriista puhul on erinev see, et see pole VPN-iga sama turvaline, kuna see ei suuna krüptimise kaudu kasutajate andmeid ümber. Nutikas DNS suunab ümber ainult need andmed, mis vastutavad kasutajate geograafilise asukoha määramise eest, pannes kasutajad ilmuma kuskile mujale. Teisisõnu, nutikas DNS muudab kasutajate virtuaalset asukohta. Kasutajate valitud asukoht sõltub sellest, kus soovitud sisu põhineb. Selleks, et Ackley Bridge’i otseülekanne võrgus tasuta, siin tuleb ära teha. 

 1. Hankige endale Unlocator tellimus ja tasuta 7-päevane prooviversioon.
 2. Need videod / häälestusõpetus aitavad teid nutika DNS-i konfigureerimine oma voogesitusseadmes.
 3. Minge edasi Channel 4 veebisaidile või käivitage 4oD-rakendus.
 4. Lõpuks saate nautige Ackley Bridge’i voogesitust tasuta kõikjal

Olen soovitanud Unlocator sest see on ainus nutikas DNS-puhverserver, mis mulle loa on andnud juurdepääsu Channel 4 väljaspool Ühendkuningriiki. Sellega 7-päevane prooviversioon, teil pole absoluutselt midagi kaotada ja palju võita. Kasumi all peame silmas, et jõuate blokeeri üle 220 kanali kui olete selle teenuse tellinud. 

Ackley Bridge Promo

Kuidas Watch Ackley Bridge Tasuta Online?

On huvitav, kuidas kahe kooli ühinemine läbi saab. Kindel on see, et uus Briti draama on pälvinud palju tähelepanu, isegi kui see näib natuke sarnane Waterloo Roadiga. Kindel on see, et Ackley Bridge on telesaade, mida tasub vaadata.

Seega, kui elate väljaspool Ühendkuningriiki, kasutage lihtsalt ExpressVPN või Unlocator nagu eespool selgitatud, et vaadata saadet samal ajal Suurbritannias. Ärge unustage jagada meiega meetodit, mida kavatsete kasutada, kukutades allpool kommentaari.