Kuidas vaadata Ameerika Netflixi Taiwanis

Kui otsite kvaliteetset sisu pakkujat, sealhulgas telesaateid ja filme, millest olete tõenäoliselt kuulnud Netflix, ja eriti Ameerika versioon sellest. Netflix pakutakse USA omab suuremat sisu arsenali, mida saab vaadata kindla määraga, et Netflix pakkumised. Kui elad Taiwan, siiski ei saa valvata mis tahes sisu Ameerika Netflix. Mida peate tegema, on mööda minna geograafilistest piirangutest kasutades VPN või nutikas DNS-puhverserver pääseda. Kui kasutate mõnda neist teenustest deblokeeri sisu Ameerika Netflixis saate kogu sisu, mida sellel pakkuda on, viibides seal olles Taiwan. Sisu peal Netflix saab voogesitada paljudel seadmed sealhulgas teie Mac, Android, PC, iOS-seadmed, Roku, Amazon Fire ja Chromecast.


Vaadake Taiwani ameerika Netflixit, kuidas avada VPN nutika DNS-puhverserveri abil blokeering

Vaadake Taiwani ameerika Netflixit, kuidas avada VPN nutika DNS-puhverserveri abil blokeering

Vaadake VPN-i abil Taiwani American Netflixi

Et avage Ameerika Netflixi blokeering Taiwanis sa võid kasutada VPN, seda teenust on tõesti lihtne rakendada ja see säästab palju aega. VPN-id saab kindlasti mööda minna geograafilistest piirangutest kõrval Netflix ja võimaldab teil sisu veatult voogesitada. VPN-id peate lihtsalt oma muutma seadme IP-aadress kuni Ameeriklane nii et serverid arvavad, et olete kohal Ameeriklane ja nõustuvad sellega saatma teile teie soovitud sisu. VPN-id saab kasutada muudel eesmärkidel, sealhulgas voogesituseks muudel saitidel, näiteks Showtime, HBO Go, ABC Go ja BBC iPlayer.

  • VPN-id mõjutab teie Interneti-kiirust ega anna teile ühenduse maksimaalset kiirust, kuna kogu teie liiklus on krüptitud.
  • Krüptimise tõttu muutuvad teie seade ja selle teave sirvimise või voogesituse ajal turvalisemaks ja privaatsemaks.
  • VPN kaasas rakendusega, mis tuleb installida igasse seade mida soovite voogesitada. VPN-id toetama paljusid seadmed sealhulgas teie PC, Mac, Android ja iOS seadmed.
  • VPN ei luba ka teie ISP või mis tahes jälgimistarkvara, et saada kätte teie teave, mida võib Internetis kasutada.

Kui otsite a VPN teenus blokeeringu tühistamine Ameerika Netflix Taiwanis, sa võid kasutada ExpressVPN. ExpressVPN on usaldusväärne VPN see tuleb terve kuuga, mille jooksul saate teenuse tagasi saada ja oma raha tagasi saada. Kui ExpressVPN pole teie tass teed, neid on veel palju VPN-id saadaval väga taskukohaste kuludega, mida saab ka mööda minna geograafilistest piirangutest Ameerika Netflixi poolt.

Kuidas avada Taiwani American Netflixi blokeering nutika DNS-puhverserveri abil

Kui te ei soovi seda kasutada VPN teil on teine ​​võimalus ja see on kasutada Nutikas DNS-puhverserver. Selle meetodi seadistamine on keerukam ja eeldab, et peate olema endaga käepärane seadme omad võrgusätted. Nutikas DNS-puhverserver on lihtsam töö kui VPN, ja see on teie liiklust suunava liikluse ümbersuunamine seade teisele IP – an Ameeriklane üks. Nutikas DNS-puhverserver peaks suutma ka sisu blokeeringu lahti võtta Ameerika Netflixi voogesitus Taiwanis.

  • Nutikas DNS-puhverserver ei mõjuta teie Interneti kiirust ja saate maksimaalse ribalaiuse, mille teile teie ISP.
  • Nüüd ei pruugi teie teave või ühendus olla nii turvaline kui siis, kui oleksite kasutanud VPN, ja sinu ISP saab teie ühenduse kaaperdada ja voogesituse peatamiseks kasutada läbipaistvaid puhverservereid.
  • Nutikas DNS-puhverserver saab rakendada mitmel seadmed sealhulgas teie Mac, PC, Android ja iOS seadmed.
  • Veel üks suurepärane asi Nutikas DNS-puhverserver on see, et te ei pea muutma oma võrgusätteid, et muuta oma virtuaalset asukohta iga kord, kui soovite voogesitust muul platvormil.

Unlocator on Nutikas DNS-puhverserver teenus, mida saab mööda minna geograafilistest piirangutest kõrval Ameerika Netflix sisse Taiwan. Unlocator on täielik nädalane prooviversioon, nii et teil on piisavalt aega, et teenust testida ilma peenraha maksmata. Teenus on kaasas juhendid ja videod õpetades, kuidas seda kõigile oma seadmetele seadistada seadmed.

Taiwani American Netflixi blokeeringu tühistamiseks VPN või nutikas DNS-puhverserver?

Nüüd on aeg teha viimane kõne, see, millest sõltub iga edasine tegevus. Valige VPN kui soovite turvalisemat ühendust või valige Nutikas DNS-puhverserver kui soovite kiiremat ühendust. Mõlemad teenused toimivad teadaolevalt täiesti hästi, nii et peaksite mõlemaga hästi hakkama saama, see tähendab, et sellel pole tegelikult vahet, mida te siin teete. Proovige leida teile kõige sobivam teenus ja vali see.