Kuidas vaadata Apple TV maailmakarika finaali

Kuidas vaadata Apple TV maailmakarika finaali? Jalgpallifännid kogu maailmas arvestavad päevi aasta suurima spordisündmuseni. FIFA jalgpalli maailmameistrivõistlused 2018 on vaid mõne päeva kaugusel ja fännid lihtsalt ei saa oma lahedana hoida. Ürituse lähenemisega kasvab hirm, et ei saa seda vaadata. Kindlasti on fännid juba teinud ettevalmistusi selle kohta, kuhu nad kuu enne MMi algust MM-i vaatama hakkavad. Kuid juhuks, kui te oleksite üks neist viimase hetke inimestest, kes pole veel oma jalgpalli vaatamiskava välja mõelnud, oleme siin, et teid aidata. Selle paljude maailmameistrivõistlusi voogesitavate kanalite kaudu, nagu BBC, ITV ja Fubo TV, on palju seadmeid, kus sündmust sai vaadata näiteks Apple TV-s. Kuid enamik neist kanalitest on geopiiratud. Tähendab, pääsete neile juurde vaid VPN-i abil. Selles juhendis saate teada, kuidas vaadata VPN-i abil FIFA World Cup 2018 Apple TV-s.


Vaata maailmakarikat Apple TV-st

Vaata maailmakarikat Apple TV-st

Telekanalid, mis levivad ülemaailmse võistluse 2018. aastal Apple TV-s

Siin on nimekiri parimatest voogesituskanalitest, mis edastavad maailmameistrivõistlusi kogu maailmas. Enamikul neist ametlikest telekanalitest on rakendused Apple TV-s.

 • Ühendkuningriik: BBC, ITV
 • Iirimaa: RTE
 • Austraila: SBS, Optus Sport
 • Prantsusmaa: TF1,
 • USA: Fox Sports, Fubo TV

Kuidas vaadata VPN-i abil Apple TV-s maailmameistrivõistlusi

Sisu voogesitamiseks ükskõik millisest ülaltoodud kanalist on vaja VPN-i. Ainult VPN saab need blokeeringutest lahti võtta ja lubada teil vaadata FIFA maailmameistrivõistlusi Apple TV-s kõikjal maailmas. Blokeerimise põhjus on seotud IP-aadressiga. Kui teie IP ei kuva soovitud kanali täpset asukohta, ei saa te selle sisu vaadata, rääkimata sellest. Selles olukorras olev VPN aitab teil oma Interneti-teenuse pakkujat ja kanaleid mõeldes mõelda, et asute oma IP-aadressi asendamisel teie asukohas, kus nad vajavad. Kui olete oma VPN-i installinud, looge ühendus teie valitud riigi serveriga ja näete, et kasutate selle riigi IP-aadressi. Oleme rääkinud ainult sellest, kuidas VPN-id mööduvad geopiirangutest, kuid pole nende muude funktsioonide kohta midagi maininud. Mõned neist on:

 • Paku kasutajasõbralikke rakendusi, mis ühilduvad Apple TV-ga.
 • Kiirendage Interneti-ühendust ja vältige Interneti-teenuse pakkujal selle raputamist.
 • Kaitske oma võrgutegevusi, andmeid ja isiklikku teavet.
 • Säästke välismaal ostes raha.
 • Võimaldab teil jagada suuri faile pika aja jooksul.

Kui soovite vaadata World Cup Apple TV-s ilma raskusteta soovitame teil tellida ExpressVPN. See teenusepakkuja on osutunud kasutajasõbralikuks ja sellel on muljetavaldav hulk turvaelemente. Karmide krüpteerimismeetodite kasutamisel on vaevalt tõenäoline, et mõnel kolmandal osapoolel oleks teie andmetele juurdepääs. Ennekõike on geograafiliselt piiratud sisu vabastamiseks parim ExpressVPN. VPN-teenuse pakkujate muude võimaluste kohta leiate allolevast tabelist. Võite vaadata ka meie põhjalikku parimat VPN-i Apple TV-le.

APPLE TV-KANALID VÕTAVAD MAAILMA KUPP 2018

Apple TV 4 on digitaalne meediumipleier, mis võimaldab teil filme ja saateid vaadata imelises 4K HDR-is. See sisaldab mõnda parimat voogesituse kanalit, mis muudab selle ideaalseks seadmeks maailmameistrivõistluste vaatamiseks. Apple TV on Apple Box või digitaalne meediumipleier, mis voogesitab HDMI-kaabli abil HDTV-ga ühendatuna palju rakendusi ja kanaleid. Kahjuks on need kanalid geograafiliselt blokeeritud. Tähendab, nad kõik vajavad juurdepääsu VPN-ile. Siin on nimekiri mõnest Apple TV-s saadaolevast kanalist.

FUBO-teler

“FuboTV viskas mütsi rõngasse, muutes spordiülekannete maastikku” – Forbes. fuboTV ühildub kõigi seadmetega, sealhulgas iPhone (v.a NFL mängud), iPad, Apple TV ja paljude teistega. FuboTV abil saate otseülekandeid edastada nagu jalgpalli suurim sündmus, otse Venemaalt otse odavalt

DIRECTV KOHE

DirecTV Now on üks parimatest veebis levinud voogesituse teenustest, kuna see pakub oma kasutajatele mõistliku kuutasu eest vähemalt 60-aastaseid voogesituskanaleid. Selle kasutajatel on voogesituse kogemus kõrge kvaliteediga ja kiire. Muud eraldiseisvad kanalid, mis pakuvad 7-päevast prooviversiooni, ei vaja kaabeltellimust, mõned neist on: Sling TV, Youtube TV, PS Vue, Hulu Live TV.

SBS

SBS on Austraalia riiklik avalik-õiguslik televisioonivõrk, millel on 6000 tundi programme ja 900 filmi. Ta on teatanud oma 2018. aasta FIFA maailmameistrivõistluste maailmameistrivõistluste Venemaa ™ grupi etapi eetrikavast, mis hõlmab kuut põhiaega. Voogesituse teenus edastab kokku 25 premium maailmameistrivõistluste mängu LIVE, TASUTA ja HD-vormingus. SBS-i juurde pääsemiseks vajate Austraalia IP-aadressi.

FOXI SPORT

Fox Sportsi asi on see, et selle kanali kasutamiseks on vaja kaabli tellimust. Fox pakub ummistust pakitavaid tegevusi ainult otseülekandena oma omanduses olevate võrgus voogesituskanalite kaudu. Fox Sports hakkab voogesitama 2018. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlusi ja ainult need, kellel on VPN-i tellimus, saavad seda väljaspool USA-d vaadata.

BBC iPlayer

BBC iPlayer on BBC tutvustatud voogesitusteenus, mis hõlmab paljusid BBC kanaleid, sealhulgas Live News, BBC Sports jt. Seda saab hõlpsasti Apple TV-sse installida, kuna see on saadaval iTunesis. Sellel rakendusel pole aga maailmameistrivõistluste voogesitust võimalik, kui viibite väljaspool Ühendkuningriiki. Ühendkuningriigi iTunes Apple ID loomiseks peate tõenäoliselt vahetama oma regiooni Suurbritanniaks.

ESPN

ESPN on USA-s asuv ülemaailmne sporditelevisioonikanal, mille 80% aktsiatest omab Walt Disney. See on Apple TV jaoks tasuta rakendus, millele on endiselt vaja VPN-i juurdepääsu. See on koht, kus saate vaadata igasuguseid spordialasid, sealhulgas FIFA World Cup 2018 üritust.

Vaata maailmakarikat Apple TV-st

Kuni teil on VPN, pääsete juurde filmidele, show’dele, valitud soovitustele, uudistele ja spordiülekannetele. Te ei jäta ühtegi maailmameistrivõistluste tegevust vahele, kui teil on voogesitusseade ja VPN, mis aktiveerib sellel olevad kanalid. Kui asute mis tahes maailma piirkonnas, ükskõik millise platvormi või seadmega, ütleme teile, et saate vaadata FIFA maailmameistrivõistlusi Apple TV Live’is veebis ükskõik kust. Pidage meeles, et Apple TV ei toeta VPN-i loomulikult. Järgige seda õpetust VPN-ühenduse lubamiseks oma Apple TV-s.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map