Kuidas vaadata Austraalias Channel 4 4 lihtsat sammu

Kuidas vaadata Austraalias Channel 4 4 lihtsat sammu


Kuidas vaadata Austraalias Channel 4 4 lihtsat sammu

Kuidas vaadata kanalit 4 Austraalias VPN-iga

Kanal 4 on Ühendkuningriigis üks enim vaadatud kanaleid. See pakub mitmesugust sisu, sealhulgas filmid, saated ja dokumentaalfilmid. Siin on küsimus selles, et Channel 4 või All4 on tõsine geoplokid.

Tegelikult, kui asute väljaspool Ühendkuningriiki, pole teil juurdepääsu Channel 4 teenustele. Selle põhjuseks on rahvusvahelised autoriõiguse seadused. Nende piirangute jõustamiseks blokeerib teenus kõik IP-aadressid väljastpoolt Ühendkuningriiki.

Tore! Kõik, mida peate tegema, on teie IP võltsimine Ühendkuningriigi IP-ks.

VPN-iga on see protsess uskumatult lihtne.

Mis on VPN?

VPN-id ehk lühidalt virtuaalsed privaatvõrgud on nagu üldkasutatav kaart – võti, mis avab kõik uksed. Nad võivad teile siseneda mis tahes veebisaidile või kanalile Interneti-ühenduse ümbersuunamine ja oma IP-aadressi muutmine. Suunatud liiklus läheb läbi ühe nende turvalise serveri ja saab krüptitud kõige turvalisemate protokollidega. Nii ei saa keegi isegi teie andmete rikkumise korral teie veebitegevust lugeda.

Ja oma meistriteose lõpuleviimiseks teeb seda VPN varjata oma tegelikku IP-aadressi ja muutke see aadressiks sobitage teie serveri asukoht. Selle tulemusel arvab veebisait, millele proovite juurde pääseda, et asute selle vaatamisvahemikus, vabastades seega selle sisu blokeeringu.

Teisisõnu, kui soovite vaadata Austraalia kanalit Channel 4, looge ühendus serveriga Ühendkuningriik. Ülejäänud teeb teie VPN ja vaatate oma lemmiksaateid kohe.

Kuidas kasutada VPN-i Channel 4 blokeeringu tühjendamiseks Austraalias

Nüüd, kui olete aru saanud, kuidas VPN töötab, keskendume sellele, kuidas saate VPN-i hankida, ja protsessile, mida peate läbima Channel 4 blokeeringu avamiseks:

  1. Saate tellida tipptasemel turvafunktsioonidega VPN-teenuse pakkuja. Püüdke vältida tasuta VPN-e. Nad on väga ohtlikud ja ei tee seda, mida nad reklaamivad.
  2. Minge seadmesse VPN-i rakenduse allalaadimiseks ja installimiseks Google Playsse või App Store’i. Premium teenustel on valmis rakendused Android, iOS, Mac, ja Windows seadmed.
  3. Käivitage rakendus ja valige Ühendkuningriigi server, millega ühenduse luua.
  4. Pärast ühenduse loomist külastage uuesti Chanel 4 veebisaiti.
  5. Vaadake, kuidas seal on rohkem asukoha tõrketeateid pole kui klõpsate videol? Nüüd saate voogesitada ükskõik mida.

Näete? Väga lihtne.

Parim 4. kanali VPN

Kui te ei tea, millist VPN-i hankida, vaadake meie asjatundja Charlesi üksikasjalikku juhendit Channel 4 parimate VPN-ide kohta.

Kiire vastus on siin ExpressVPN. Sellel ettevõttel on lai võrk 3000+ serverit enam kui 94 riigis, fantastiline klienditoe teenus, ja a 30-päevane tagasimakse poliitika. Nii et kui teile teenus pärast selle esmakordset proovimist ei meeldi, saate oma raha ilma probleemideta tagasi saada.

Ja kui soovite enne lõpliku otsuse tegemist uurida rohkem pakkujaid, on allolevad kaubamärgid eliitvariandid.

Kuidas vaadata kanalit 4 Austraalias nutika DNS-puhverserveri abil

Paljud inimesed ei pea VPN-i ideaalseks võimaluseks 4. kanali blokeeringu avamiseks vähendage Interneti-kiirust liikluse marsruutimiseks. Tipptasemel pakkujad on optimeerinud serverid võidelda selle kiiruse vähenemise vastu.

Kui aga VPN pole teie tass teed, saate valida nutika DNS-puhverserveri, et vaadata Channel 4 Austraalias.

Mis on nutikas DNS-puhverserver?

Kas mäletate, mida me rääkisime tasuta VPN-teenuste kohta? Noh, sama kehtib nutikate DNS-puhverserverite kohta. Ärge kasutage tasuta teenuseid. 

Nüüd muudavad nutikad DNS-puhverserverid teie seadme DNS-i spetsiaalsete serverite abil.

Mõelge DNS-ile nagu Interneti-telefoniraamat. See “tõlgib”Selle veebisaidi nimi, kuhu sisestate Interneti-protokolli aadressi, mida arvutid saavad lugeda. Spetsiaalsete DNS-serverite kasutamisel muudavad nutikad DNS-puhverserverid seda, kuidas veebisaidid teie IP-d näevad. See ei riku teie IP-d.

Tegelikult on siin mõned asjad, mida peate nende teenuste kohta teadma:

  • Nutikad DNS-puhverserverid ei tööta alati. Kui asute riigis, kus Interneti-teenuse pakkujad kasutavad DNS-i kaaperdamist või läbipaistvaid puhverservereid, ei saa teenus oma tööd teha.
  • Nutikad DNS-teenused vajavad seadmes käsitsi konfigureerimist. See on vähe tehniline, nii et vaadake ainult neid teenuseid, mis pakuvad paigaldusprotsessi põhjalikke tugijuhendeid.
  • Nutikad DNS-puhverserveri teenused pakuvad konkreetseid kanaliloendeid, mille nad blokeerivad. See tähendab, et kui otsitavat kanalit ei leita loendist, ei saa te seda blokeerida. Tehke oma uurimistööd hoolikalt.

Millist nutikat DNS-puhverserveri peaksite kasutama??

Niisiis, saate aru, mis on nutikas DNS-puhverserver. Tore! Räägime sellest, millist teenust peaksite kaaluma.

Kanali 4 blokeeringu Austraalias avamiseks soovitan kasutada Unlocator. Unlocatoril on kindel kanalite loend (200+ kanalit), kasulikke installijuhendeid ja magusat tasuta 7-päevane prooviperiood. Selle teenuse testimiseks ei pea te isegi krediitkaarti kasutama! Isegi pärast tellimist on teil a Tagasimakse 14-päevane ajapikendus.

Vaata 4. kanalit Austraalias – lõplikud mõtted

Kuidas siis sellega oleks? Juurdepääs Channel 4-le Austraaliast või mujalt mujalt osutus tõesti lihtsaks, eks? Meie naise ja mina jaoks kasutasime ExpressVPN et vaadata Hollyoaksi maast alla. Ma isiklikult eelistan VPN-e nutikate DNS-teenuste asemel, kuna need kombineeruvad turvalisus, privaatsus ja Interneti-vabadus kõik ühes pakendis.

Kuid pange tähele, et ei VPN ega nutikas DNS-puhverserver ei päästa teid a. Maksmisest liitumis- / registreerimistasu mille on kehtestanud konkreetne kanal.

Millist teenust kasutasite All4 Austraalias blokeeringu tühistamiseks? Jäta kommentaar ja anna meile teada.