Kuidas vaadata Austraalias ITV-d ilma probleemideta!

Kas olete proovinud Austraalias ITV-le juurde pääseda? Kui olete, siis olete märganud, et kanalil on selle jaoks tõsiseid geoplokke. Selle põhjuseks on asjaolu, et ITV on saadaval ainult Ühendkuningriigis. ITV vaatamiseks välismaal vajate viisi, kuidas sellest piirkondlikest piirangutest mööda minna. Siin on kaks erinevat viisi, mis võimaldavad teil ITV-d Austraalias hõlpsalt vaadata.


Kuidas vaadata Austraalias ITV-d ilma probleemideta!

Kuidas vaadata Austraalias ITV-d ilma probleemideta!

Kuidas vaadata VPN-i abil Austraalias ITV-d

Esimene asi, mida saate kasutada ITV geopiirangutest möödahiilimiseks, on VPN.

VPN on peamiselt küberturbe tööriist. See krüpteerib teie andmed ja suunab teie liikluse ümber turvalise ja privaatse serveri. Lahe on see, et VPN-serveriga ühenduse loomisel muutub teie avalik IP-aadress vastavaks selle serveri asukohale. Teisisõnu, kõik, mida peate tegema, et Austraalias ITV-d vaadata, on ühendus Suurbritannia serveriga. See annab teile Ühendkuningriigi IP-aadressi, mis on ainus IPV, mille ITV võimaldab juurdepääsu oma saidile.

Siit saate teada, kuidas saate VPN-i kasutada ITV-le juurdepääsu saamiseks Austraalias:

 1. Liituge usaldusväärse ja usaldusväärse VPN-i pakkujaga. Hoidke tasuta VPN-id eemal, kuna nad teevad seda, mida nad kunagi reklaamivad.
 2. Laadige alla ja installige VPN-rakendus, mis sobib teie voogesitusseadmega. Leiate loomulikke VPN-i rakendusi domeenile Windows, MacOS, iOS, ja Android seadmed.
 3. Käivitage rakendus ja looge ühendus Suurbritannia serveriga.
 4. Oodake, kuni ühendus on loodud. Kui see juhtub, saate ITV-d vaadata ilma geoplokkideta!

Parim ITV VPN

Isiklikult kasutasin ExpressVPN-i viimati, kui olin Austraalias, kõigi kanalite, sealhulgas ITV, blokeerimiseks, mida ma tahtsin vaadata. ExpressVPN on laialt tuntud kui parim VPN-teenus seal. Ehkki liitumistasu peetakse kalliks, saate siiski kõik, mis selle teenusepakkuja eest maksisite. Võite isegi proovida nende teenust, saades kasu nende 30-päevasest raha tagasi garantii – ühtegi küsimust ei esitata.

Kui ExpressVPN pole lihtsalt teie tass teed, võite selle asemel kasutada mõnda järgmistest tipptasemel VPN-i pakkujatest:

Kuidas vaadata nutitelefoni puhverserveri abil Austraalias ITV-d

Kasutajatele, kes VPN-i lisaturvalisuse pärast eriti ei hooli, on Austraalias ITV-le juurde pääsemiseks veel üks viis. Peate endale hankima nutika DNS-i puhverserveri tellimuse.

Nutikas DNS-puhverserver pole nüüd VPN. See tähendab, et nutika DNS-i kasutamisel ei ole teie teave ega andmed turvalised ega privaatsed. Kuid see tähendab ka, et marsruudi muutmise protsess ei aeglusta teie Interneti-ühendust. Üks asi, mida peate siiski meeles pidama, on see, et nutikad DNS-puhverserverid vajavad teatava konfiguratsiooni seadistamist. Veenduge, et tellitud teenusel oleks installimisjuhendid, mis aitavad teid selles protsessis läbi viia.

Veel üks punkt, mida tahaksin mainida, on see, et nutika DNS-i puhverserveri teenus on just see: teenus. Kui olete teenusepakkuja valinud, pääsete juurde ainult kanalitele, mida konkreetsel teenusepakkujal on pakkuda. Erinevatel teenustel on erinevad kanalid, nii et veenduge enne teenusepakkuja valimist, et teeksite oma uuringud.

Isiklikult soovitan nutika DNS-i puhverserverina kasutada Unlocatorit. Unlocatoril on muljetavaldav nimekiri blokeerimata kanaleid, hõlpsasti mõistetavad häälestusjuhendid ja väga kasulik 7-päevane tasuta prooviperiood. Selle teenuse testimiseks ei pea te isegi krediitkaarti omama. Kui tellite Unlocatori, on teil 14-päevane tagasimakse periood, mis tagab, et olete nende pakutavatega täiesti rahul.

ITV-konto loomine Austraalias

Ehkki ITV on tasuta voogesituskanal, peate otseülekannete vaatamiseks ja saadete järelejõudmiseks konto registreerima. Austraalias oma tasuta ITV-konto registreerimiseks toimige lihtsalt järgmiselt.

 1. Liikuge edasi ITV veebisait.
 2. Seejärel klõpsake ekraani paremas ülanurgas sisselogimisel.
 3. Järgmisel lehel valige „Registreeri kohe”.
 4. Sisestage oma andmed, sealhulgas pealkiri, nimi, e-posti aadress ja sünniaeg.
 5. „Postiindeks” jaoks sisestage „WC1X 0AA” ilma jutumärkideta.
 6. Seejärel märkige ruut „ITV tingimuste ja tingimuste ruut”.
 7. Lõpuks valige „Olen ​​valmis“.

Seejärel saadetakse postkasti kinnitusmeil. Klõpsake sellel asuvat linki ja teie tasuta ITV-konto on kasutamiseks valmis.

Juurdepääs ITV-le Austraalias – lõplikud mõtted

VPN-i või nutika DNS-puhverserveri abil pääsete Austraalias ITV-le ilma probleemideta juurde. Pidage siiski meeles, et need teenused teevad ühte asja: mööduvad geoblokkidest. Kõik registreerimistasud, liitumistasud või saidi seatud nõuded, kuhu soovite juurde pääseda, jäävad samaks. VPN ega nutikas DNS-puhverserver ei vabasta teid voogesitusteenuse enda eest tasumisest.