Kuidas vaadata CMT-d väljaspool USA-d

Kuidas vaadata CMT-d väljaspool USA-d? Inimesed olid tunnistajaks Kelly Clarksoni filmi “American Woman” maailmaesiettekandele 2018. aasta CMT muusikaauhindade otseülekande ajal 7. juunil ja see ei olnud vähem kui uimastamine. Kahjuks jäid paljud väljaspool USA-d elavad fännid etenduse vahele, kuna neil pole juurdepääsu sündmust edastavale kanalile. CMT on Ameerika põhiline kaabel- ja satelliittelevisioonikanal, mis toob teieni kogu riigi uudised, muusika, telesaated ja raadio.


Kuidas vaadata CMT-d väljaspool USA-d

Kuidas vaadata CMT-d väljaspool USA-d

Nii et kui olete mõne riigi fänn, on CMT teile kanal. Kanadas, Austraalias, Prantsusmaal, Suurbritannias või isegi Saksamaal elavad ameeriklastest fännid ei saa geograafiliste piirangute tõttu CMT sisu vaadata ega voogesitada. Kuid ameeriklased emigrandid või kõik fännid ükskõik millisest maailma piirkonnast saavad oma PC-, Maci-, Androidi- ja iOS-seadmetes VPN-i või nutika DNS-i puhverserveri kaudu turvalise juurdepääsu CMT-le. Loe edasi ja saa teada kuidas.

Vaadake VPN-iga CMT-d väljaspool USA-d

CMT on kanal, kus saate lugeda eksklusiivseid uudiseid tipp-kantrimuusika artistide kohta nagu Keith Urban, jagades üht oma edu saladust. Saate voogesitada muusikat kantrimuusika kuumimatelt artistidelt, tõusvatelt tähtedelt ja suurimatelt nimedelt, näiteks Carrie Underwoodi meister ”Feat. Ludacris. Ja kui sellest ei piisanud, saate CMT-s vaadata otseülekandeid Directvist, Mediacomist ja Suddenlinkist ning populaarseid saateid nagu Home Improvement, Last Man Standing ja Full House.

Pole tähtis, kas te ei asu USA piirides, sest VPN võib selle välja näha nagu te olete. Nii see töötab. Te ei pääse CMT-le juurde, kui kanal tuvastab katse pääseda mujale kui ameerika IP-aadressile. Selle muutmiseks peate hankima VPN-i. See, mida VPN teeks, on teie praeguse IP-aadressi asendamine ameerika aadressiga, mis võimaldab teil juurdepääsu CMT-le. CMT blokeeringu väljaspool USA-d toimige järgmiselt.

  1. Registreeruge VPN-i pakkujaga (eelistatavalt ExpressVPN).
  2. Laadige VPN-rakendus alla ja installige seadmesse, milles soovite CMT-d voogesitada.
  3. Käivitage rakendus.
  4. Ameerika IP-aadressi saamiseks looge ühendus Ameerika serveriga.
  5. Nautige parimat kantrimuusikat, etendusi ja üritusi, mida võiksite küsida.

Parim CMT VPN

ExpressVPNUSA-s osutatav teenus asendab teie IP-aadressi ameeriklasega, nii et saate CMT või mõne muu Ameerika Ühendriikide kanali või veebisaidi blokeeringu blokeeringu tühistada. See teenusepakkuja hoolib privaatsusest ja turvalisusest rohkem kui teie, seetõttu kasutavad nad karme krüpteerimisprotokolle, et tagada teie andmete turvalisus ja häkkerite silmist eemal. ExpressVPN-i turbestandardid takistavad mis tahes kolmanda osapoole häireid, see tähendab, et keegi ei saa teie mis tahes toimingutest mööda minna ja blokeeringutest lahti saada. Lisateavet teiste VPN-teenuse pakkujate kohta leiate allolevast tabelist.

Vaadake nutika DNS-puhverserveri abil CMT-d väljaspool USA-d

Teine meetod, mis aitab teil CMT-d saada väljaspool USA-d, on nutikas DNS-puhverserver. Nüüd ei tööta see tööriist nagu VPN, kuna nutikas DNS-puhverserver ei anna teile ajutist IP-aadressi. Nutikas DNS-puhverserver suunab osaliselt oma DNS-serverite kaudu asukoha määramiseks vajaliku liikluse, et saaksite kasutada piirkondlikest piirangutest möödahiilimiseks ja kanalite blokeeringu tühistamiseks, mis pole teie riigis saadaval. Kanalid, mille blokeeringu vabastate, sõltuvad aga ainult sellest, millist Smart DNS-i puhverserveri teenust kasutate. Nii saate nutika DNS-i abil CMT blokeeringut väljaspool USA-d kasutada järgmiselt.

  1. Esiteks, minge edasi Unlocator ja registreeruge tasuta 7-päevaseks prooviversiooniks.
  2. Nutika DNS-i seadistamiseks oma voogesitusseadmes järgige neid videoid / häälestusõpetust.
  3. Külastage CMT või käivitage rakendus oma seadmes.
  4. Voogesitage CMT-d kõikjal maailmas.

Pole kallutatud ega midagi, kuid pärast mõne testi läbimist oleme jõudnud järeldusele, et Unlocator on seal parim nutikas DNS-puhverserveri teenus. See tagab geopiirangutest möödahiilimise kogu maailmast. Samuti pakub see 7-päevast tasuta prooviperioodi, mis tähendab, et teil on piisavalt aega oma arvamuse avaldamiseks.

Vaata CMT-d väljaspool USA-d

Te ei pea enam vinguma, et teil pole välismaal viibimise ajal juurdepääsu mõnele parimatele USA-põhistele kanalitele, sest nüüd on teil voogesituse kogemuse vürtsitamiseks kaks ümberkorraldusvõimalust. Saate järele jõuda kõigile oma CMT lemmikutele, voogesitada „Nashville’i” täielikke episoode, pääseda juurde eksklusiivsele sisule ja vaadata VPT ja nutika DNS-i puhverserveri kaudu igal ajal CMT erisündmusi..