Kuidas vaadata DisneyLife’i väljaspool Suurbritanniat

Disney on elu. See on kanal, kus kasvasime üles ja oleme õppinud armastama kogu südamest. Me ei saa aidata, kuid tunneme end nostalgiliselt, kui puutume kokku Pixari filmiga, mida vanasti ikka ja jälle lastena vaatasime. Need filmid ja saated tuletavad meelde vanu häid aegu ja viivad meid tagasi lihtsamale ajale. Mõnikord on tunne, et me vaatame Disney sisu uuesti, ja kui seda teeme, on ainult üks koht, mida külastada, ja see on DisneyLife. Siit saate Disney maailma koguda ühes rakenduses.


Kogu selle asja tegelik laskmine on see, et DisneyLife on saadaval ainult Suurbritannias, mis on pettumus tuhandetele Disney austajatele kogu maailmas. Väljaspool Suurbritanniat elavad Disney fännid pääsevad siiski DsineyLife’i juurde, sest selleks on vaja ainult usku ja usaldust … ja natuke pikslitolmu. Ei, kõik see võtab vaid VPN-i ja seda saate kasutada järgmiselt.

Kuidas vaadata DisneyLife'i väljaspool Ühendkuningriiki

Kuidas vaadata DisneyLife’i väljaspool Ühendkuningriiki

Mis on DisneyLife?

DisneyLife sisaldab palju eksklusiivset sisu, alates kulisside taga olevatest funktsioonidest kuni animeeritud lühikeste pillide, lugude ja lühijuttudeni. Disney on aga teatanud plaanidest eksklusiivsemate toodete pakkumiseks. DisneyLife’i tellimine maksab Suurbritannias ainult 4,99 naela kuus, mis on teistest konkurentidest palju odavam. Lisaks on saadaval seitsmepäevane tasuta prooviperiood, nii et saate teenuse proovile panna enne oma kohustuste võtmist. DisneyLife’i sisu on võrguühenduseta allalaadimiseks saadaval, võimaldades kasutajatel vaadata oma lemmik Disney filme ja kuulata nende Disney lemmiklaule ilma Interneti-ühenduseta.

Kuidas avada DisneyLife’i blokeering väljaspool Suurbritanniat

DisneyLife sisaldab peaaegu kõike, mis kunagi Disney Channelis eetris oli, mis teeb temast lõpmatute Disney fännide sihtkoha. See kanal on kogu maailmas populaarne. See toimib lutina laste vähese meelelahutuse ajal ja puksiirid täiskasvanute südamepaeltel, kui seda meelde tuletatakse. Kui soovite seda välismaal, ei vaja see õigustamist, me lihtsalt vajame seda ning VPN on enam kui DisneyLife’i blokeerimise blokeerimise võimalus väljaspool Ühendkuningriiki. VPN ulatub üle avaliku või jagatud võrgu ja toimib nagu tunnel, nii et saate andmeid turvaliselt ja anonüümselt vahetada. Teie andmed ja ühendus suunatakse ümber selle määratud serveri kaudu riigis, kus see server asub. Selle tulemusel antakse teile uus IP-aadress ja pääsete juurde sisule, mis asub teie valitud riigis. DisneyLife’i Suurbritannias väljaspool VPN-i blokeeringu avamiseks VPN-i abil saate teha järgmist.

  1.  Esiteks peate registreeruma VPN-teenuse pakkuja juures.
  2. Laadige VPN-rakendus alla ja installige oma arvutisse, Maci, Androidi, iOS-i seadmesse.
  3. Käivitage VPN-i rakendus ja logige sisse oma VPN-i konto abil.
  4. Nüüd looge ühendus Suurbritannia serveriga.
  5. Minge DisneyLife’i rakendusse või veebisaidile.
  6. Vaadake animeeritud klassikaid, nagu “Lõvikuningas” ja “The Jungle Book”, või tervet rida reaalajas filme, näiteks sekretariaat ja “The Three Musketeers” saidil DisneyLife.

Üks parimaid teenusepakkujaid, kellega võite kokku puutuda, on ExpressVPNSee teenusepakkuja pakub kvaliteetset teenust ja suures valikus asukohti. Nende usaldusväärsed esinemised ja asjatundlikud esindajad aitasid ExpressVPN-il turul endale nime anda. On ka teisi teenusepakkujaid, kes aitavad teil Fandori väljapoole USA-d leida. Need leiate allolevast tabelist.

Millal DisneyLife USAs turule tuleb?

See on omamoodi naljakas, et DisneyLife pole USA-s saadaval, kui Disney kanal asub peamiselt USA-s. Praeguse seisuga on DisneyLife’i voogesitusteenus eksklusiivne Suurbritannias. See käivitati 2015. aastal ja on sellest ajast alates näidanud suurt edu. Tänu kogu sellele edule jõuab DisneyLIfe USA-sse, kuid alles 2019. aastal, kuna olemasolevad ainuõiguse tehingud pakuvad muid platvorme. Ilmselt on veel pikk ootamine, jätkame VPN-i kasutamist seni, kuni võlujõud juhtub.

Vaadake DisneyLife’i väljaspool Suurbritanniat

Me räägime piiramatust Disney’st, kutid! Mis selle rakenduse juures ei meeldi? Selle rakenduse kaudu saate kaevata kogu Disney kanali eetris oleva Disney produktsiooni. Varsti näeme, kuidas Netflix kujuneb, kui DisneyLife’i USA versioon käivitub. Mitte et meile ei meeldiks Netflixi originaalid, kuid Disney võtab meie südames igavesti erilise koha.