Kuidas vaadata EPIX-i väljaspool USA-d

Kaotasin privileegi pääseda juurde maailma meelelahutuse keskus, EPIX jalgsi USA-st välja astudes. Ilmselt, mõned geopiirangud keelata mul juurdepääs tellitavale videoteenusele. Uskudes, et selleks peab olema tee neist blokaadidest mööda saada, Mul oli õnne kokku puutuda kahega: VPN või nutikad DNS-puhverserverid.


Vabastamise protsessid osutusid lihtsamaks, kui ma arvasin. Allolevas artiklis saate lugeda, kuidas saate EPIX-i vaadata väljaspool USA-d kas VPN-i või nutika DNS-iga.

Kuidas vaadata VPN-iga EPIX-i väljaspool USA-d

Kuidas vaadata VPN-iga EPIX-i väljaspool USA-d

Kuidas vaadata EPIX-i väljaspool USA-d, kasutades VPN-i

Kui proovite voogesitada mõnda filmi või telesaadet Epiksis välismaal, siis seda videot ei esitata. Selle asemel saate vea, näiteks „Videofaili ei leita.” Selle põhjuseks on asjaolu, et mõlemad EPIX-i veebisait ja rakendus on geograafiliselt piiratud. Õnneks on võimalik geograafiliselt blokeeritud kanaleid petta, arvates, et asute praegu kohas, kus need on saadaval.

Selleks on kaks võimalust. Esimene ja kõige populaarsem on VPN. VPN tähendab virtuaalset privaatvõrku. See on peamiselt selleks loodud tööriist krüpteerige oma Interneti-liiklus ja pakkuda teile täiendav privaatsus veebis. Piirkondlike blokkide ületamiseks võite kasutada VPN-i.

Sammud

EPIX võimaldab tellijatel vaadata muude filmide ja telesaadete kaudu võrgus oma seadmetes Roku, Amazon Fire TV, Xbox, PS4 ja Apple TV. Kahjuks Kanadas, Suurbritannias või Austraalias elavate USA emigrantide jaoks, EPIX on saadaval ainult Ameerika Ühendriikides ja selle territooriumidel. Kuid muutuva VPN-iga järgige lihtsalt järgmisi samme.

 1. Esimene samm: Hankige VPN. Parem on see paljude USA serveritega sisse lülitada.
 2. Teine samm oleks installige VPN-rakendus oma seadme PC-, Mac-, Android- või iOS-seadmes.
 3. Käivitage VPN-i rakendus.
 4. Otsige USA VPN-serverit ja looge sellega ühendus.
 5. Sa saad sirvige Internetti nii, nagu oleksite USA kohalik.

Et võltsida oma virtuaalset asukohta ja krüpteerige oma andmed, ExpressVPN on töö VPN. Firma isegi järgib 30-päevane tagasimakse poliitika, nii et selle tellimisel pole kahju. Vaadake mõnda minu 2019. aasta lemmik VPN-teenuse pakkujad allolevas tabelis.

EPIX-i blokeeringu tühistamine Kanadas või Suurbritannias – nutikas DNS

Võite kasutada ka nutikat DNS-i vabastage kogu sisu blokeerimine sa võiksid küsida. See veebitehnoloogia võib teid aidata varasemad piirangud nii et sina vaadake oma lemmikvoogesituse teenuseid välismaal olles. Pärast konfigureerimist, te ei saa uut IP-aadressi. Pigem jääb samaks.

Ainult neid Teie geograafilise asukoha määravad URL-id suunatakse uuesti määratud serveri kaudu. Pange tähele, et nutika DNS-i seadistamine oma voogesitusseadmes hõlmab selle võrgusätete muutmist. Kui see tundub teie jaoks liiga tehniline, võite jääda lihtsalt VPN-i.

 • Kas teie otse nutika DNS-i konfigureerimine ruuteril või seadistage see oma voogesitusseadmesse.
 • Kui olete ühendatud nutika DNS-iga, muutuvad teie seadme primaarse ja sekundaarse DNS-serveri aadressid.
 • Nutikas DNS ei tee teie IP-aadressis muudatusi; see jätab selle paljastada.
 • Sina pääseda juurde blokeeritud sisule suurtel kiirustel.
 • Nutikad DNS-puhverserverid on väga ühilduv igasuguste seadmetega nagu Xbox, iOS, Android, PC, Smart TV, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast ja Mac.

Siin on idee: tellige Unlocator ja blokeerige enam kui 220 geograafiliselt piiratud kanalit kogu maailmas. Võite jälgida videod, ekraanipildid, ja DNS-i seadistamise juhendid seadmes nutika DNS-i konfigureerimiseks. Samuti saate saavad kasu 7-päevasest tasuta prooviversioonist – tarbetu krediitkaart – teenuse kontrollimiseks.

EPIX-i ühilduvad voogesitusseadmed

Sa saad installige platvormidele EPIX-i rakendus allpool:

 • iPhone
 • iPad
 • Apple TV
 • Amazoni tuletabletid / teler
 • Android
 • Chromecast
 • Honda
 • PlayStation 4
 • Roku
 • Android-telerid
 • TiVo
 • Xbox One

EPIX kõikjal maailmas – kokku pakkima

Ehkki EPIX pole nii populaarne kui muud voogesitusteenused, näiteks Netflix, Hulu ja Amazon Prime Video, on sellel siiski palju pakkuda. Mõnda EPIX-i videot ei saa mujalt leida. Mõnes osas on filme, mida saate tasuta vaadata, kuid valdav osa sisust nõuab sisse logimist Ameerika kaabeltellimuse kaudu.

Kui te kunagi kaalute EPIX-i voogesitus välismaal, kaaluge ühte ülaltoodud tööriistadest ja andke mulle teada, millise neist valiksite kommentaarides.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map