Kuidas vaadata Errol Spence nooremat ja Mikey Garcia otseülekannet

Hea uudis kõikidele poksifännidele, Fox Sports ja PBC on kokku tulnud. Kas sa tead, mida see tähendab? Noh, te jälgite, kuidas Error Spence Jr kaitseb oma tiitlit nelja divisjoni maailmameistri ja praeguse WBC kergekaalu meistri Mikey Garcia Live vastu AT-st&T-staadion Arlingtonis, TX. Oota, see kehtib ainult siis, kui elad USA-s või Suurbritannias. Kui ei, siis peate vaid järgima seda põhjalikku juhendit.


Kuidas vaadata Spence Jr vs. Garcia Live Online'i

Kuidas vaadata Spence Jr vs. Garcia Live Online’i

Kui palju see on ja kus seda veebis vaadata?

Võitlust näidatakse Fox Sportsil 5-aastase kokkuleppe raames, milleks on tulnud Premier Boxing Champions. Spence vs Garcia on maksa-vaatamise üritus, mis maksab Ameerika elanikele 74,95 dollarit.

Spence vs Garcia Hind

Kuid seda ainult juhul, kui elate USA piires. Kui ei, siis blokeeritakse teid kohe. Fox Sports uurib teie IP-aadressi, et teha kindlaks, kas asute tema levialas või mitte. Kui see on teie võõra IP-kaardi tuvastanud, vähendab see teie juurdepääsu kohapeal. Ainus, mida näete, on see geo-veateade:

„Video, mida proovite vaadata, pole teie piirkonnas saadaval.”
Foxi spordi geoviga

Teisest küljest on võitlus ITV Hubi häälestamisel Ühendkuningriigis saadaval. Spence Jr. ja Graciat saab Briti platvormil tasuta voogesitada. Kuid ITV on blokeeritud ka väljaspool Ühendkuningriiki. Õnneks saate VPN-i kasutamisel selliste geopiirangutega ümber käia.

Kuidas oja Spence Jr vs Garcia USA-s

Fox Sports on saadaval ainult Ameerika Ühendriikides. Virtuaalne privaatvõrk võimaldab teil juurdepääsu sadadele serveritele kogu maailmas, sealhulgas USA-s. Kõik, mida peate tegema, on luua ühendus kaugserveriga Ameerikas ja te rikkute oma asukohta selles piirkonnas. See annab teile USA IP-aadressi ja paneb teid tunduma, nagu kasutaksite Fox Sportsit USA-st.

Kui Fox Sports on teie äsja omandatud IP-i läbi lugenud, annab see teile täieliku juurdepääsu oma raamatukogule, kuna teid on nüüd tuvastatud Ameerika elanikuna. Nüüd saate otseülekannet vaadata Mikey Garcia vs Errol Spence Jr. Android, iOS, PC, Mac, Apple TV ja Chromecast.

Järgige allpool toodud samme, blokeeri Fox Sports blokeering, ja voogesitage Garcia vs Spence otseülekandes ükskõik kus:

 1. Logige sisse VPN-teenuse pakkujaga. Äärmiselt soovitatav on ExpressVPN.
 2. Laadige VPN-rakendus alla ja installige oma Androidi, iOS-i, personaalarvutisse või Mac-i.
 3. Logige sisse ja looge ühendus USA serveriga.
 4. Nüüd, kui teil on USA IP-aadress, käivitage Fox Sports.
 5. Nautige Spence vs Garcia ja ülejäänud kaarti otseülekandes.

ExpressVPN on tugev VPN-i pakkuja, mis pääseb juurde sadadele kanalitele kogu maailmas. Mitte ainult, kuid see pakub ülitugevaid sõjaväelise kvaliteediga krüpte, mis kaitsevad teie isikuandmeid võimalike veebiohtude eest. Kui soovite põhjalikumalt uurida, mida parimad VPN-id Fox Spordi jaoks , siis kontrollige allolevat tabelit.

Kuidas voogesitada Errol Spence Jr vs Mikey Garcia Suurbritannias

ITV vahendab võitlust otseülekandes pühapäeva hommikul (laupäeva õhtul) kell 1:00. Üritus on ITV tellijatele tasuta. ITV jaotur on tasuta voogesituse platvorm, kuid sisaldab oma teenuses reklaame. Kui tellite ITV Hub +, saate oma videoid reklaamideta vaadata. See võtab lihtsalt 3,99 naela kuus makse.

Kui olete selle teinud, võite kasutada ühte järgmistest parimad VPN-id ITV jaoks et voogesitada Spence Jr. ja Mikey Garcia otseülekannet teie PC, Mac, Android, iOS, Roku, Amazon Fire TV ja Apple TV (Airplay kaudu) väljaspool Ühendkuningriiki.

Mikey Garcia vs Errol Spence Jr.

Kaks parimat naela-naela võitlejat planeedil panid AT-s oma täiuslikud rekordid&T staadion. Võitmatu keskkaalu meister Errol Spence Jr ja võitmatu nelja divisjoni meister Mikey Garcia lähevad 16. märtsil näost näkku..

Me ei tea, milline on selle tulemus, kuid Garcia sõnul otsib ta “Legacy”. Ärge üllatuge kõigi vastuoluliste Garcia hädade vastu, kuid see võib juhtuda Mikey rekordite tõttu.

30-aastane Garcia siseneb eeldatava suuruse ja võimsusega seotud ebasoodsa olukorra tõttu ilmselge allajääjana. Spence ütles siiski: „See on unistuse teoks tegemine ja sellest tuleb suur võitlus. Loodetavasti tulevad kõik fännid seda toetama. ” Mida sa arvad? Kes hakkab lõpuks valitsema? Me ei saa seda kindlalt teada, kui ei häälestata 16. märtsi. Praegu vaadake allpool sündmuse võitluskaarti:

Võitluskaart

 • Mikey Garcia vs Errol Spence Jr.
 • David Benavidez vs J’Leon Love
 • Luis Nery vs McJoe Arroyo
 • Chris Arreola vs Jean Pierre Augustin
 • Charles Martin vs Gregory Corbin
 • Fernando Garcia vs Marlon Olea
 • Jesse Rodriguez vs Rauf Aghayev
 • Amon Rashidi vs Gabriel Gutierrez
 • Adrien Taylor vs William Deets
 • Lindolfo Delgado vs James Roach
 • Thomas Hill vs Limberth Ponce
 • Luis Coria vs Omar Garcia
 • Aaron Morales vs Fernando Robles
 • Burley Brooks vs Randy Mast
 • Jose Valenzuela vs Christian Velez
 • Marsellos Wilder vs Mark Sanchez

Kuidas vaadata Garcia vs Spence Jr. Live’i võrgus – lõplikud mõtted

Errol Spence Jr versus Mikey Garcia on aasta üks intrigeerivamaid kaklusi. Nende näost näkku saatmine on väga strateegiline viis sporti tõsta, kuna nad on kaks parimat, mida nad teevad. Olen teile andnud kõik, mida peate teadma, kust ja kuidas kaklust jälgida. Teil on vaja vaid investeerida VPN-i ja teil on selleks enam kui hea.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map