Kuidas vaadata ESPN-i Kanadas 2 tööriista kasutades

Kas soovite vaadata ESPN-i Kanadas? Noh, te vajate geoplokkidest möödahiilimise viisi. ESPN on väljaspool USA-d piirkondlikult piiratud, seega on kanalil ligipääsemisest huvitatud kanadalastel pisut õnne. See on muidugi see, kui nad ei kasuta mõnda käesolevas artiklis nimetatud meetodit!


Kuidas vaadata ESPN-i Kanadas 2 tööriista kasutades

Kuidas vaadata ESPN-i Kanadas 2 tööriista kasutades

Kas pääsete ESPN-i ligi Kanadas?

Ei. Kahjuks on ESPN piiranud oma teenuseid ainult USA-ga. Ehkki ESPN pakub rahvusvahelisi kanaleid maailma erinevates osades, ei pääse põhikanalitele juurde, kui viibite Ameerika pinnal.

Selle põhjuseks on asjaolu, et ESPN rakendab IP-keeldu kõigi ameerika väliste IP-de suhtes. ESPN seda ei tee, kuna nad ei soovi, et keegi, kes pole ameeriklane, kasutaks seda teenust. Intellektuaalomandi keelustamise põhjuseks on rahvusvaheliste autoriõiguse normidega kooskõla järgimine.

Siiski on 2 meetodit, mille abil saate keelust mööda minna ja pääseda ESPN-i Kanadas. Võite kasutada VPN-i või nutika DNS-i puhverserverit.

Vaadake ESPN-i Kanadas koos VPN-iga

Esimene tööriist, mida Kanadas ESPN-i vaatamiseks saate, on VPN.

Lühidalt virtuaalse privaatvõrgu jaoks krüpteerib VPN kõik teie andmed ja suunab kogu liikluse oma turvalise serveri kaudu ümber. Kui liiklust suunatakse ümber, muutub ka teie avalik IP-aadress. See võimaldab VPN-idel rikkuda teie IP-aadressi ja anda teile juurdepääs geograafiliselt blokeeritud kanalitele.

Teisisõnu, kui soovite Kanadas ESPN-i vaadata, peate hankima VPN-i ja looma ühenduse Ameerika serveriga. See annab teile ameerika IP, mida kanal ei keela.

ESPN-i blokeerimise Kanadas VPN-i abil saate lahti saada järgmiselt.

 1. Liituge usaldusväärse ja usaldusväärse VPN-i pakkujaga.
 2. Laadige alla ja installige teie voogesitusseadmes töötav VPN-rakendus. Enamik tipptasemel VPN-i pakkujaid pakub rakendusi Windows, MacOS, iOS, ja Android seadmed.
 3. Käivitage rakendus ja looge ühendus Ameerika serveriga.
 4. Oodake, kuni ühendus on loodud.
 5. Minge ESPNi või ESPN + juurde ja nautige!

Jah, see on tõesti nii lihtne.

Kanada parim VPN

Meie VPN-i ekspert on juba kirjutanud üksikasjaliku ülevaate parimatest Kanadas kasutatavatest VPNidest, mida saate lugeda siit.

Ülevaatesaidid ExpressVPN on Kanada jaoks valmis VPN-ide parim valik. Pakkuja pakub 2000+ serverit 94+ riigis, tasuta nutika DNS-funktsiooni, viietärni klienditoe meeskonda, millele pääseb ligi 24-tunnise reaalajas vestluse kaudu, ja 30-päevast raha tagasi garantii. Sel moel saate teenust proovida enne, kui olete sellele tõeliselt kohustunud.

Kui teile tundub endiselt, et ExpressVPN pole teie jaoks õige pakkuja, proovige julgelt proovida järgmisi parimaid pakkujaid:

Vaadake ESPN-i Kanadas nutika DNS-puhverserveri abil

Mõni kasutaja ei pruugi VPN-i kasutamisest huvitatud olla. Tõsi, aeglustavad VPN-id teie Interneti-ühendust pisut. Ehkki tipptasemel pakkujad optimeerivad selle tõrjumiseks oma servereid, on see reaalsus, kui suunate oma liikluse ümber. Need inimesed saavad Kanadas ESPN-i vaatamiseks kasutada mõnda teist teenust: Nutikas DNS-puhverserver.

Nagu VPN, on ka nutikas DNS-puhverserver teie tellitud teenus, mis annab teile juurdepääsu geograafiliselt blokeeritud kanalitele. Nagu öeldud, on VPN-ide ja nutikate DNS-puhverserverite vahel mitu erinevust:

 1. Nutikad DNS-puhverserverid ei varja ega riku teie IP-aadressi.
 2. Erinevalt VPN-ist ei krüpteeri nutikas DNS-teenus teie andmeid ega paku turva- ja privaatsuspõhiseid funktsioone.
 3. Nutikad DNS-puhverserverid pakuvad konkreetseid kanalite loendeid, mille nad saavad blokeerida. Kui kanalit loendist ei leita, ei saa seda deblokeerida.
 4. Kui teie Interneti-teenuse pakkuja läbipaistvad puhverserverid rakendavad või DNS-i kaaperdamist, ei tööta nutikas DNS-puhverserver teie jaoks.
 5. Seadmesse peate konfigureerima nutika DNS-puhverserveri. Te ei leia allalaaditavat nutika DNS-i rakendust, seega on selle teenuse installimiseks vaja pisut tehnilist kokkuhoidu.

Nüüd, kui olete teada, mida nutikas DNS-puhverserver teeb, arutame läbi, millist teenust peaksite kaaluma tellimisega. Ma isiklikult soovitan nutika DNS-puhverserverina kasutada Unlocatorit. Ma olen seda teenust juba mõnda aega kasutanud ja see pole kunagi andnud mulle juurdepääsu kanalitele, mida ma tahan. See teenusepakkuja pakub fantastiliselt blokeerimata kanalite loendit, hõlpsasti mõistetavaid juhendid ja õpetused ning 7-päevase tasuta prooviperioodi, et saaksite teenust testida. Isegi pärast prooviperioodi pakub Unlocator endiselt 14-päevast tagasimakseperioodi, et olla kindel pakutavas teenuses.

Juurdepääs ESPN-ile Kanadas – lõplikud mõtted

Nüüd teate, kuidas saate ESPN-i Kanadas VPN-i või nutika DNS-puhverserveri abil blokeerida. Tahan siiski mainida, et kumbki teenus ei saa mööda mingeid registreerimislõive, mis on kehtestatud teie blokeeritava kanali poolt. Kõik need teenused saavad teile juurdepääsu kanalile anda, kõik kanali jõustatud lisatud toimingud jäävad kehtima.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map