Kuidas vaadata Gomorrah 2019 otseülekandes

Gomorrah (Gomorra) on olnud fännide lemmik alates sellest, kui ta debüteeris 2014. aastal. Olenemata sellest, kas olete itaallane või mitte, jätab see sari alati rohkem soovida. 3. hooaeg oli väga põnev, ma ei tahtnud hetkegi vahele jätta, miski võib tulevasi liite või surma ette näha. 4. hooaeg sai alguse 29. märtsil 2019. Niisiis, kas te ei tea, kus või kuidas saaksite 4. hooaega voogesitada? Tutvuge selle juhendiga ja saate teada.


Kuidas jälgida Gomorrah 4. hooaega otseülekandes

Kuidas jälgida Gomorrah 4. hooaega otseülekandes

Kas ma saan Sky Go Italia vaadata ükskõik kus?

Kahjuks ei saa. Kui elate väljaspool Itaaliat, ei saa te vaadata Gomorra hooaega 4. Ainult seda geo-veateadet näete:

“Itaalia keeles on Territorio della Repubblica vajalik ka edaspidi.”

Sky Go Italy tuvastab teie asukoha, uurides teie IP-aadressi. Kui asute väljaspool Itaalia piire, blokeerib kanal teie juurdepääsu kohe, isegi kui teil on kehtiv tellimus.

Õnneks saab VPN neist geopiirangutest mööda minna ükskõik kus te ka poleks. Nii et ärge muretsege, selle lõpuks saate Gomorra 4. hooaega kiiresti vaadata.

Kuidas vaadata Gomorrah 4. hooaega VPN-iga

Virtuaalse privaatvõrgu kasutamisel võib tunduda, nagu sirvite teie valitud piirkonnast Internetti. See juhtub siis, kui loote ühenduse konkreetse serveriga riigis, kus soovite kuvada.

Ühendades Itaalia serveriga, avate kõikvõimaliku itaalia sisu, sealhulgas Sky Go, Rai TV ja palju muud. Miks nii lihtne? Noh, pärast ühenduse loomist kleebitakse teie praegune IP-aadress ja saate selle asemel itaalia IP-aadressi. Kui kanal loeb teie IP-d, teeb see kindlaks, et viibite praegu selle levialas. Selle tulemusel võimaldab see teil juurdepääsu kogu oma voogesituse kogule, sõltumata sellest, kus te füüsiliselt olete.

Siit saate teada, kuidas saate vabastage Sky Go Itaalia blokeering ja vaadake Gomorrah 4. hooaega võrgus otseülekandes:

 1. Esiteks peate registreeruma usaldusväärse VPN-i pakkuja juures, kellel on Itaalia serverid. ma kasutan ExpressVPN ja ma soovitan teil seda ka teha.
 2. Minge nende ametlikule veebisaidile ja klõpsake nuppu Alusta. See suunab teid registreerumislehele, kus saate konto luua ja nende teenuseid osta.
 3. Pärast seda laadige alla spetsiaalne rakendus seadmesse, milles soovite Gomorrat voogesitada. Võite valida Android, iOS, PC, Mac või FireStick vahel.
 4. Kui allalaadimine on lõpule viidud, installige klient ja logige sisse.
 5. Nüüd liikuge serveriloendis, kuni leiate Itaalia serveri. Kiiremaks lähenemiseks võite kasutada lihtsalt otsinguriba.
 6. Topeltklõpsake serveril või puudutage seda üks kord ja klõpsake nuppu Ühenda.
 7. Oodake mõni hetk, kuni ühendatud nupp kuvatakse ja muutub roheliseks.
 8. Lõpuks käivitage uuesti Sky Go Italy ja vaadake Gomorra 4. hooaega, ükskõik kus te ka poleks.

ExpressVPN on üks väheseid VPN-i pakkujaid, kes selle töö ka tegelikult valmis saab. VPN-i turul otsides proovige hoiduda VPN-idest, mis pakuvad oma teenuseid tasuta. Need pole usaldusväärsed ja võivad veebi sirvimisel teie andmeid rikkuda. Kui soovite rohkem teada saada, siis siin on nimekiri Sky Go jaoks mõeldud parimad VPN-id.

Gomorrahi 4. hooaja kohta

Teeme 3. hooaja kiire ülevaate. Viimases episoodis tappis Annalisa Patrizia. Pärast seda muutub Enzo kahtlustavaks ja jälitab siin, et teada saada, et Gennaro osales tema õe mõrvas.

Lõpuks läheb Enzo Gennarot tapma, kuid Ciro ohverdab end tema päästmiseks ja tunnistab, et ta mõrvas oma õe, väites, et see oli suurema hüvanguks ja ta tahtis vältida uut sõda. Noh, see ei õnnestunud kuigi hästi, kuna Enzo sunnib Gennaro Ciro tapma.

See, mida märkasime uimastipõhise Napoli maffiateemalise draama 4. hooaja esilinastusest, oli võrreldes kolmanda hooaja keskmisega 12 protsenti rohkem. Sotsiaalmeedias nähti, et # GOMORRA4 on muutunud Twitteris Itaalias populaarseimaks trendiks. Sky Italia, hästi tehtud.

Gomorrah on Sky Italia vaieldamatult suurim sari, ületades riigis isegi Troonide mängu reitinguid. Kas see võtab siiski kauaoodatud show viimase hooaja??

Kuigi Cirot enam pole, on Marco D’Amore veelgi rohkem komplektis. Ta teeb režissööri debüüdi hooaja viiendas ja kuuendas osas.

Nüüd, kui te pole Itaalias, saate Netflixi kaudu vaadata algushooaegu. Tõenäoliselt peate siiski natuke ootama, kuni 4. ilmub. USA-s on SundanceTV-l õigus saatele. Sellesse piirkonda jõudmiseks kulub neil siiski natuke aega. Lõpuks saate häälestada Sky Atlandi ookeanis Suurbritannias ja vaadata saadet umbes kaks kuud pärast Itaalias ilmumist.

Praegu ma ei anna spoilereid välja. Vaadake lihtsalt hooaja treilerit ja minge edasi ning vaadake saadet. Nüüd on teil meeles?

 

Sky Go Italia – ühilduvad seadmed

Voogesituse Gomorrah 4. hooaeg on otseülekanne järgmistel platvormidel:

 • PC / Mac
 • Android
 • iOS
 • Xbox 360
 • Xbox One
 • PS3
 • PS4
 • Apple TV
 • Nüüd TV
 • Roku

Kuidas vaadata Gomorrah 4. hooaega otseülekandes – kokkuvõte

Sky Italia populaarseima telesarja Gomorrah neljas hooaeg debüteeris reede õhtul. Ärge muretsege, te pole midagi märkamata jätnud. Eelmisi episoode saate siiski hõlpsalt vaadata. Raske osa on kaetud ja nüüd on teil juurdepääs Sky Go Italiale väljaspool Itaaliat. Mida sa siis ootad? Igal nädalal voogestab saadet üle 4 miljoni vaataja, olge üks neist.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map