Kuidas vaadata miljardeid 4. hooaega veebis

Miljardi 4. hooaeg on eetris olnud juba alates 17. märtsist. Showtime draamasari on saadaval ainult neile, kes asuvad USA-s. Kõik, kes asuvad väljaspool Ameerika piire, peavad saate välismaal ja veebis voogesitamiseks kasutama VPN-i või Smart DNS-i.


Kuidas vaadata miljardeid 4. hooaega veebis

Kuidas vaadata miljardeid 4. hooaega veebis

Kuidas vaadata miljardeid 4. hooaega võrgus VPN-i kasutades

Teleri üks dramaatilisemaid saateid on tagasi Showtime’is. Kanal pakub muljetavaldavat miljardite hooaja esilinastust ja siiani naudime seda igal sekundil. Aga kas sa tead, kes ei saa sellest rõõmu tunda? Expaadid ja rahvusvahelised vaatajad. Geopiirangute ja litsentsimisprobleemide tõttu ei saa USA-st väljaspool olevad inimesed Showtime’i miljardeid voogesitada. Selleks, et see muutuks võimaluseks, tuleb pildile tuua VPN.

VPN muudab kõike. Kui taotlete VPN-i kaudu juurdepääsu teatud veebisaidile, krüpteerib kõigepealt teie seadme tarkvara. Nii ei saa keegi teada, mida te taotlesite. Selle asemel, et saata see taotlus otse teie isiklike andmetega veebisaidile, läbib see mõnes maailma paigas asuva VPN-serveri. VPN suunab teie ühenduse teie valitud riigi määratud serveri kaudu uuesti. See mitte ainult ei anna teile absoluutset anonüümsust, vaid ka selle riigi IP-aadressi, kus teie ühendatud server asub. VPN muudab edukalt teie virtuaalse asukoha teie kohast serveri asukohta, millega olete ühendatud, võimaldades juurdepääsu teie soovitud sisule. Showtime’i blokeeringu tühistamiseks ja miljardite neljanda hooaja välisvoogesituse voogesitamiseks toimige järgmiselt.

 1. Esiteks registreeruge VPN-teenuse pakkujaga.
 2. Järgmisena laadige VPN-rakendus alla ja installige oma voogesitusseadmesse.
 3. Käivitage VPN-i rakendus ja logige sisse oma VPN-i konto abil.
 4. Nüüd looge ühenduse saamiseks Ameerika serveriga Ameerika IP-aadress.
 5. Minge Internetti, kasutades Ameerika IP-aadressi, ja hankige kohaliku kohaliku privileegid.
 6. Voogesita Showtime’i miljardeid ükskõik millises kohas kogu maailmas.

ExpressVPN pakub klientidele stabiilset, mitmekülgset ja funktsioonidest lähtuvat teenust paljude platvormide jaoks. Ehkki see võib olla pisut kallis, on see siiski üks väheseid VPN-teenuseid, mis vastab oma väidetele ja vastab kasutajate ootustele. Lisaks teeb see hea valiku privaatsust teadlikele ja rasketele striimijatele. Teiste VPN-i pakkujate jaoks vaadake kindlasti allolevat tabelit.

Kuidas vaadata nutitelefoni abil miljardeid 4. hooaega veebis

Hooaeg 4 saab alguse Axe sulgemisjärjestusest, otsustades Taylori hävitada. USA advokaat, Chuck ei pinguta enam võimu taastamise nimel. Taylor teeb kõik endast oleneva, et hoida nende uus ettevõte pinnal. Miljardite vaatamiseks välismaal saate kasutada nutika DNS-i puhverserverit. See erineb kiiruse ja turvalisuse poolest kui VPN. Nutikas DNS töötab kiiremini, kuna see ei krüpteeri kõiki teie andmeid. Teil on vaja ainult suunata liiklus, mis on vajalik teie geograafilise asukoha määramiseks ühe selle määratud serveri kaudu.

Saate samal ajal pääseda juurde erinevate piirkondade blokeeritud veebisaitidele, ilma et peaksite ühenduma erinevate serveritega. Nutika DNS on lisaks veebipõhistest piirkondlikest piirangutest möödahiilimisele ka väga mitmekülgne ja üsna taskukohane. See pakkuja töötab enamikus seadmetes ja ei häiri teie ühenduse kiirust. Järgige allolevaid samme, et saada teada, kuidas pääseda Showtime’i miljardite 4. hooaja välismaale voogesitamiseks.

 1. Esmalt minge üle Unlocatorisse ja registreeruge tasuta 7-päevaseks prooviversiooniks.
 2. Nutika DNS-i seadistamiseks oma voogesitusseadmes järgige neid videoid / häälestusõpetusi.
 3. Külastage Showtime’i veebisaiti.
 4. Voogesitage Showtime’i miljardeid kõikjal väljaspool USA-d.

Usaldusväärse puhverserveri saamiseks veenduge, et valisite Unlocator. See pakkuja sobib suurepäraselt sisu deblokeerimiseks ja geopiirangutest möödahiilimiseks. See võib blokeerida üle 200 kanali ja see pakub 7-päevast tasuta prooviversiooni.

Umbes miljardite 4. hooaja kohta

Hooajal 4 püüavad Chuck Rhoades ja Bobby ‘Ax’ Axelrod jätta oma vaenlased ilma asjata. õrrituses näeme, et need kaks moodustavad ebatõenäolise liidu. Seda, kas see kommentaar konkreetselt viitab Chucki ja Axe’i uues asutatud liidule või mitte, jääb üle vaadata, kuid arvestades eelseisva hooaja uue pilguga, et nende verevaen on mõnede isiklike kaebuste lahendamise huvides kõrvale jäetud. Uut hooaega 4. saate vaadata allpool. Uue hooaja alguseni on igal juhul jäänud vaid umbes kuu. Asjade välimuselt on miljardite hooaeg 4 üks põnev show.

Miljardid 4. hooaja treiler

Vaadake miljardite 4. hooaja lõppsõnu

Mis on ebakindel ja hallis piirkonnas ripub, on see, kuidas Axe Chuckit aitaks. Kui aga saate VPN-i või nutika DNS-i valmis, saate sellest kindlasti teada. Panustame kihla, et miljardite kirjanike jaoks on neljanda hooaja jaoks midagi erilist meeles ja kõik vaatajad saavad saadet voogesitada ja vaadata, olenemata nende asukohast maailmas. Millist meetodit eelistate? Andke meile allpool olevas kommentaaride osas teada.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map