Kuidas vaadata National Geographicut väljaspool USA-d

Kuidas vaadata Nat Geot väljaspool USA-d? On terve teine ​​pool maailma, millest Austraalia, Kanada ja Suurbritannia inimesed ei tea, kuna National Geography on geograafiliselt piiratud. Paljud inimesed kogu maailmas arenevad kunsti ja teaduse alal ning just seda Nat Geo oma vaatajatele pakubki. Või ütleme selle Ameerika vaatenurga? See on nii lihtne. Kui olete USA-s, saate vaadata National Geographicut. Kui te seda ei tee, siis on teil õnne. Tegelikult pole õnnel sellega midagi pistmist, sest VPN-teenuse pakkuja suudab teile juurdepääsu Nat Geole ka siis, kui te pole USA-s. Teine võimalus Nat Geo blokeeringu saamiseks kõigis ülalnimetatud riikides on nutikas DNS-puhverserver. Mõlemad tööriistad võimaldavad kasutajatel saada National Geographicu mis tahes personaalarvuti, Maci, Androidi, iPhone’i või iPadi abil.


Kuidas vaadata National Geographicut väljaspool USA-d

Kuidas vaadata National Geographicut väljaspool USA-d

Kuidas vaadata VPN-i abil National Geographicut väljaspool USA-d

Muidugi, Nat Geo loosung on veelgi, kuid ilmselt pole see piisavalt kaugel, et ületada piire ja lubada teistel maailma eri paigust pärit inimestel elada uudishimulikuna, alati imestada või julgeda uurida. Õnneks on nii, et väljaspool USA-d pääsevad National Geographicule sõltumata sellest, kus nad asuvad, faktilisest sisust, mis hõlmab loodust, teadust, kultuuri ja ajalugu. VPN loob privaatse digitaalse tunneli, kus kõik teie andmed läbivad ja krüptitakse. See turvaline meetod aitab teil saada anonüümsust veebis ja hoiab teie andmeid häkkerite eest kaitstult..

VPN võimaldab teil luua ühenduse ka ühe serveriga, mida levitatakse paljudes riikides. Teise serveriga ühenduse loomine annab teile selle serveri IP-aadressi (kus see asub). See võimaldab teil saada juurdepääsu seal olevale sisule. Järgige neid juhiseid, et saada teada, kuidas saate Nat Geo väljaspool USA-d VPN-i abil saada.

  1. Esimene asi, mida peate tegema, on VPN-teenuse registreerumine.
  2. Järgmisena loote VPN-konto.
  3. Laadige alla ja installige VPN-i rakendus seadmesse, milles soovite voogesitada Nat Geot.
  4. Käivitage rakendus ja looge ühendus VPN-serveriga USA-s.
  5. Pärast India serveriga ühenduse loomist antakse teile server Ameerika IP-aadress mis muudab selle paistvaks, nagu asutate USA-s.
  6. Nüüd, kui teil on Ameerika IP, saate hõlpsalt juurde pääseda Nat Geole kõikjal maailmas.

National Geographicule täieliku turvalisusega juurdepääsu tagamiseks kõigist maailma piirkondadest soovitame tungivalt registreeruda ExpressVPN. Nad on tublid! Geopiirangutest möödahiilimine on nende asi koos paljude muude teenustega, mida nad pakuvad, alates kiirest kiirusest kuni suurepärase klienditeeninduseni. Kui soovite uurida muid võimalusi, tutvuge kindlasti alloleva tabeliga.

Kuidas avada National Geographici blokeering väljaspool USA-d nutika DNS-i abil

Uute teaduskogude otsimine ja avastamine & Avastamine, seiklus, loomad ja perekond Nat Geoga väljaspool USA-d nutika DNS-puhverserveri abil. See puhverserver blokeerib sisu edukalt kõikjalt maailmast, kuid see ei säilita kasutajate andmeid. Protseduur, mida Smart DNS töötab, erineb VPN-i protseduurist. Näiteks erinevalt VPN-ist ei anna nutikas DNS oma kasutajatele uut IP-aadressi. Ärge muretsege, te saate Nat Geo blokeeringu ja toimige järgmiselt.

  1. Esmalt minge üle Unlocatorisse ja registreeruge tasuta 7-päevaseks prooviversiooniks.
  2. Nutika DNS-i seadistamiseks oma voogesitusseadmes järgige neid videoid / häälestusõpetusi.
  3. Minge National Geographicu veebisaidile / rakendusse.
  4. Valmistuge puhkama Nat Geo tegelikkuse ja pseudoteadusliku meelelahutusprogrammiga.

Kui otsite head ja usaldusväärset nutika DNS-i puhverserverit, mis aitab teil Nat GEo blokeeringu väljaspool USA-d avada, siis minge igal juhul koos Unlocator. See töötab suurepäraselt kõigis seadmetes ja pakub 7-päevast tasuta prooviperioodi, nii et see on proovimist väärt.

Vaadake National Geographicut väljaspool USA-d

Kui olete ameeriklane, saate VPN-i või nutika DNS-i puhverserveri abil järele jõuda oma lemmiksarja viimaste osadega või vaadata Nat Geos hämmastavaid dokumentaalfilme, sealhulgas Genius, Mars, The Incredible Dr. Pol ja Wicked Tuna. Kes ütles, et televiisor ei saa olla hariv? Kui teil on kanal, mis pakub informatiivset, huvitavat ja sisulist sisu, näiteks National Geographic, saab teie teleri vaatamise aja jaoks imesid teha. Seega oleks VPN-i või nutika DNS-puhverserveri tellimine tegelikult investeering teie intellektuaalsesse arengusse.