Kuidas vaadata NCAA kolledži jalgpalli ilma kaablita

Kas olete haige ja väsinud maksmast koppkoormaid raha kaabeltellimuse eest, mis vaevalt teid meelelahutuseks hoiab? Võta järjekorda. Seal on sadu inimesi, kellel on teiega sama probleem ja kes otsivad enne kolledži jalgpallihooaja algust alternatiivi. Õnneks on seal voogesitusteenuseid, mis on odavad ja palju meelelahutuslikke. Veelgi parem, saate neid voogesitada igal ajal, kui soovite. Niisiis, kui olete kolledži jalgpallifänn ja soovite natuke raha kokku hoida, on see artikkel teie jaoks. Uurige, kuidas saate voogesita NCAA kolledži jalgpalli ilma kaablita kasutades VPN-i mis tahes seadme personaalarvutites, Macis, Androidis ja iOS-is.


Kuidas vaadata NCAA-d ilma kaablita

Kuidas vaadata NCAA-d ilma kaablita

NCAA kolledži jalgpalli voogesituse kanalid

 • Sling TV
 • DirecTV nüüd
 • Fubo-teler

* Kui elate USA-s, saate seda kasutada ExpressVPN kuni mööduda College Futuri piirkondlikest elektrikatkestustest.

Kuidas vaadata NCAA kolledži jalgpalli ilma kaablita, kasutades VPN-i

Akordi lõikamine oli hea mõte. Nüüd on teil kõik need suurepärased voogesitusteenused, mida saate oma lemmikspordi vaatamiseks valida. NCAA kolledži jalgpallihooaeg on kõigi ameerika spordialade osas oodatuim. See saab olema üks põnev hooaeg, kus parimad meeskonnad lähevad väljakule peaga ja te ei tahaks sellest ilma jääda ainult seetõttu, et teil pole enam kaablit. Voogedastusteenuseid, mis võivad kaablit asendada, on palju, kuid kõigepealt peate need lahti võtma. Ja seda saab teha VPN-teenuse pakkujaga.

VPN on tarkvara, mis võimaldab teil valida serveri riigis, kus saate lõpuks selle IP. Kui teile on valitud riigi IP antud, pääsete juurde sisule, mis põhineb teie valitud riigis. Voogesituse kanalite (nt fubo-TV ja Sling TV) VPN-i blokeeringu vabastamine on järgmine nii:

 1. Kõigepealt registreeruge VPN-teenuse pakkuja juurde.
 2. Looge oma VPN-konto, laadige VPN-i rakendus alla ja installige seadmesse, milles soovite mängu vaadata.
 3. Käivitage rakendus ja looge ühendus VPN-serveriga USA-s.
 4. Pärast USA serveriga ühenduse loomist antakse teile ajutine ameerika IP-aadress, mis muudab selle väljanägemiseks nii, nagu asute USA-s.
 5. Nüüd, kui teil on Ameerika IP, saate hõlpsalt juurde pääseda allolevatele voogesitusteenustele

Parima voogesitusekogemuse saamiseks soovitame teil registreeruda ExpressVPN. Kui soovite vaadata NCAA kolledži jalgpalli korraliku kvaliteediga ja ilma katkestuste või kokkamisteta, peaksite selle valima. Sellel on muljetavaldavad turvafunktsioonid ja karmid krüpteerimismeetodid, millest ükski kolmas osapool läbi ei pääse. Eelkõige on ExpressVPN parim, kui tegemist on geopiiratud sisu blokeeringu vabastamisega. VPN-teenuse pakkujate muude võimaluste kohta leiate allolevast tabelist.

Parimad voogesituskanalid NCCAA kolledži jalgpalli jaoks

fubo-TV, DirecTV Now, Fox ja Sling TV on peamised voogesituskanalid, mis edastavad USA ülikoolide jalgpalli. Kahjuks on kõik need kanalid geograafiliselt blokeeritud välismaal. Niisiis, juurdepääsu saamiseks neid maailma eri paigus, saate vajavad VPN-i ja Ameerika IP-aadress. Siin on mõned parimad voogesitusteenused, kus saate vaadata kolledži jalgpalli ja mille jaoks on vaja VPN-ile juurdepääsu väljaspool USA-d:

Fubo-teler

Selles voogesitusteenuses loetletakse NBC, Fox 50, Fox Sports Carolina, FS1 ja FS2, lisaks NFL-võrk. Kuid pole ESPN-i ega CBS-i (välja arvatud CBS Sports Network). Saate veel Sport, PAC 12, Big Ten, NBC Sports, NBA, Eleven Sports, Olümpia, Golf ja lisavõimalusi veelgi. “FuboTV viskas mütsi rõngasse, muutes spordiülekannete maastikku” – Forbes. See teenus ühildub kõigi seadmetega, sealhulgas iPhone, iPad, Apple TV ja paljude teistega. FuboTV-ga saate otseülekandeid, näiteks NCAA kolledži jalgpalli, otseülekande vahendusel otse maksta.

DirecTV nüüd

See voogesitusteenus korvab satelliidi tellimise. Jalgpalli vaatamise rõõmuks loetleb DirecTV Now ABC, CBS, NBC ja Fox (kontrollige, kas need on teie turul saadaval), lisaks Fox Spordi kanalid ja ESPN kanalid. Samuti saate NFL-i võrku (ja MLB-d, NHL-i ja NBA-d), NBCSN-i, Big Ten Network-i, SEC-võrku ja mõnda piirkondlikku spordivõrgustikku. (Lisaks tulevad TNT, TBS ja truTV March Madness). Samuti saate sisselogimismandaate CSN, ESPN, Fox, Fox Sports, NBC, NBC Universo, NBC Sports ja Telemundo jaoks. Saate vaadata korraga kolmel ekraanil.

Sling TV

Sling TV pakub kahte paketti ja viisi nende ühendamiseks, sõltuvalt sellest, mida soovite. See sisaldab palju kanaleid nagu NBC ja Fox (pole kõigil turgudel saadaval) lisaks kõigile ESPN kanalitele ja Fox Sports kanalitele. Samuti saate ACC Network Extra, NBCSN, PAC-12, SEC Network, CSN, NFL Network ja RedZone (lisatasu). Tehke NCAA korvpalliturniiride aja kohta teadmiseks, et siit saate ka TNT, TBS ja truTV. Siiski ei saa te Slingil vaadata CBS-i ega ABC-d ning Big Tenit pole olemas. Sõltuvalt valitud plaanist saate voogesitada samaaegselt kuni neljas seadmes.

Vaata NCAA kolledži jalgpalli ilma kaablita

Kas soovite näha, et praegune edetabeli kõrgeim meeskond võidab riiklikud meistrivõistlused? Või juurdute alakoeri? Selle teadasaamiseks on ainult üks viis. See hõlmab VPN-i ja väga väikest summat raha. Millise variandi valiksite kolledži jalgpalli vaatamiseks ilma kaabeltelevisioonita? Andke meile allpool olevas kommentaaride osas teada.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map