Kuidas vaadata NFL-i saidil FireStick

Poiste üksteisele viskamine peab olema midagi nii lummavat, mis õigustaks, miks inimesed kannatamatult NFL-i hooaja algust ootavad. Vaid 16 mänguga hooaja jooksul on iga matš osa võistlushooajast, mis on aasta kõige põnevam aeg. Pole olemas sellist sporti nagu NFL. NFL-i populaarsus tõmbub endiselt Ameerika Ühendriikide teistesse professionaalsete spordiliigadesse. See on nii oluline spordiala, et Amazon pidi selle mängu sisse saama, saades õigused neljapäevaõhtuse jalgpalli voogesitamiseks Amazon FireSticki omanikele. Kui teil on FireStick ja olete NFL-i fänn, siis peaksite teadma, et Amazon FireStickil on suurepäraseid võimalusi, kuidas tuua teid iga NFL-i mäng reaalajas. NFL-i saab Firestickil vaadata järgmiselt.


Kuidas vaadata NFL-i Firestickil

Kuidas vaadata NFL-i Firestickil

Kuidas vaadata NFL-i saidil FireStick

Pole kahtlust, et NFL on USA-s tohutu tehing, kuid samasugust fännibaasi on hajutatud kogu maailmas. Suur osa neist on nii, et tegemist on Ameerika emigrantidega, kes saavad vaid vaadata NFL-i hooaega, sest see on muutunud nende kultuuri osaks. NFL-i välismaal vaatamise probleemiks on kanalid, mis seda voogesitavad. Kõik need on piiratud USA vaatajaskonnaga ja neile ei pääse juurde väljastpoolt USA-d.

Kuidas vaadata NFL-i FireStickis VPN-i kasutades

VPN on aga enam kui võimeline NFL-i hooaega nende ekraanidele viima, ükskõik kus te ka poleks. See on koht, kus VPN osutub elupäästjaks ja teie tulemüür on meedium, milles see töötab. Firestick on parim voogesitustööriist ja NFL-i vaatamiseks peate selle installima VPN-i, et blokeerida sellised kanalid nagu Sling TV, Directv Now, Fubo TV, NFL Game Pass ja ESPN. Lugege seda, et teada saada, mis on parim VPN saate vaadata NFL-i väljastpoolt USA-d. NFL-i vaatamiseks peate tegema järgmist.

 1. Liituge teenusepakkujaga.
 2. Laadige oma seadmesse alla ja installige VPN-rakendus.
 3. Käivitage rakendus ja logige sisse äsja loodud VPN-konto abil.
 4. Ühendage rakenduses Ameerika serveriga.
 5. Nautige NFL-mängude voogesituse ajal adrenaliinilaksu.

Kas soovite vaadata, kuidas teie lemmikjalgpallurid igal neljapäeval määrduvad ja määrduvad? Tahtma ümbersõit elektrikatkestustest?  VPN on meil just selleks olemas: ExpressVPN. See annab teile eduka deblokeerimise kogemuse. See on teenusepakkuja, kes pakub kvaliteetseid teenuseid ja häid esitusi. Saate 30-päevase raha tagasi garantii ja suurepärase klienditeeninduse. Kui soovite siiski kasutada mõnda muud VPN-teenuse pakkujat, vaadake allolevat tabelit. 

Kanalid, mis voogesitavad NFL-i rakenduses FireStick

Inimestel, kellel on FireSticks, on palju erinevaid NFL-i voogesituskanaleid. Unustage kaabel – kõik kaablid, mis kunagi tehtud, olid ämbri koormaga raha laadimine. Voogesituse teenused, millest me räägime, on palju odavamad ja pakuvad paremat kanalite valikut. NFL-i fännid, enamasti ameeriklased, tahavad rõõmustada, hellitada, laulda ja enamikul juhtudel kiruda, kuid nad ei saa seda teha, kui nad asuvad väljaspool USA-d või kui neil pole kanaleid, mis voogesitaksid mängud. Amazon FireStick on suurepärane seade parimaks NFL-i võrgus voogesituse kogemuseks teie teleri kaudu. Kuna teie voogesituse kogemus FireStickiga varieerub sõltuvalt teie geograafilisest asukohast, peate sellel kasutama VPN-i. Teie voogesituse kogemus muutuks lihtsalt paremaks. Vaatame mõnda kanalit, mida saate oma FireStickis kasutada:

NFL-i MÄNGU ​​PASS

Game Pass on NFL-i ametlik rakendus, mis on parim, puhas jalgpallirakendus igale fännile koos elavate kohalike ja ürgsete mängude, põnevate videote ja oluliste sündmustega ning iga mängu kordusmängudega NFL Game Pass-iga (vajalik liitumine). Kuid, NFL-i mängupass ei võimalda teil reaalajas voogesituse mänge kasutada, mis on nöörinuppudele väga häiriv. Kui olete väljaspool USA-d, vajate Game Passi juurde pääsemiseks VPN-i. NFL-i rakendus hoiab fänne täielikult kogu hooajavälise ajakohasena, pakkudes värskeid NFL-i uudiseid, esiletõstmisi ja statistikat & rohkem. Pole tähtis, kus te viibite, NFL-i rakendus on teid hõlmanud.

LASTE teler 

Sling TV pakub üle 25 kanali, näiteks ESPN, NFL Network, lisaks FOX, NBC ja ABC. See võimaldab teil autentida rakendusi FOX Sports Go, NBC ja WatchESPN. Kahjuks pole CBS nende kanalite koosseisu kaasatud. Rakenduse Sling TV leiate Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, iOS, Android, Chromecast, samuti Samsungi ja LG nutiteleritest. Selle teenusega pole mingeid kohustusi, kuna saate tellida ainult NFL-i hooaja ja seejärel tühistada.

DirecTV nüüd

Directv on suurepäraselt loonud midagi, mis ühendatakse teleriga ja töötab. See voogesituse teenus pakub üle 60 kanali, näiteks DirecTV, saate ESPN, lisaks FOX, NBC, ABC ja CBS. DirecTV tellimine võimaldab teil autentida rakendusi FOX Sports Go, NBC Sports, NBC ja ESPN. Saate DirecTV abil vaadata USA-s 99. NFL-i hooaega ilma kaablita. See on tasuta 7-päevane prooviversioon, et vaadata kõiki suuremaid spordisündmusi võrgus otseülekandena. DirecTV Now-l on lahedam liides ja kõige paremini pühendatud rakendused Amazon Fire TV, Roku, Apple TV, iOS ja Android-seadmetes.

 HULU LIVE teler

Hulu’s pakett pakub üle 50 kanali. Muidugi, see annab teile ESPN-i, kuid mitte NFL-i võrku (või NBA-televiisorit, MLB-võrku). See voogesituse teenus võimaldab teil autentseerida WatchESPN, FOX Sports Go ja NBC Sports rakendusi. Saate kasutada Hulu rakendust 2018/2019 NFL-i hooaja vaatamiseks, ilma et oleks vaja kaabeltellimust. Kui teil on juba Hulu VOD konto, saate lihtsalt registreeruda Live TV lisandmooduli ja saada CBS-i. Kuigi Hulu Live TV on selle loendi muude võimalustega võrreldes uus, on see suurepärane alternatiiv spordi otseülekannete vaatamiseks ilma kaablita.

MÄNGUASJAKOHT

Hankige spordiülekandeid, uudiseid, filme ja palju muud võimsa DVR-i ja on Demand-programmi abil – kõik ilma aastase lepingu ja üllatustasuta. Laadige rakendus alla ja logige sisse oma PlayStation ™ võrgukontoga, et hakata seadmes otseülekannet vaatama. Selle paketiga saate üle 45 kanali, näiteks ESPN, NFL Network ja FOX, ABC, NBC ja CBS valitud piirkondades. PlayStation Vue võimaldab teil autentida ka rakendusi FOX Sports Go, NB ja WatchESPN. Enne mis tahes ostu sooritamist veenduge enne selle teenuse registreerumist, et soovitud NFL-mängud ja -kanalid on saadaval

Vaadake NFL-i saidil FireStick

NFL domineerib telereitingutes alates hetkest, kui see algab, kuni selle lõppemiseni tuhanded inimesed vaatavad. Laadige NFL Game Pass oma FireStickilt alla vahetult enne uue hooaja algust. Tõsiselt. Hankige oma FireStickis kogu hooaeg ja vaadake kõiki eelhooaja mänge, tervet 17-nädalase hooaja mänge, eelhooaja mänge ja superkaussimänge. Me teame, et soovite kogeda tundeid, mis tekivad ülimast show’st vaadates. Teate, hankige oma vaatamisrõõmu jaoks oma Firestickile VPN ja voogesitage kõik NFL-i mängud.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map