Kuidas vaadata Rakuteni telerit ükskõik kus

Rakuten TV asutaja ja tegevjuht Jacinto Roca eesmärk on vaidlustada Netflixi ja Amazoni meeldimisi, täiustades nende veebimeelelahutusteenust ja sõlmides lepingu FC Barcelona klubi. Rohkem kui 7 miljonit kasutajat, Rakuten otsib ülemaailmset kokkupuudet, nagu nad praegu olemas on 42 erinevat riiki ja Jaapan. Aga kuidas on ülejäänutega? Kuidas saavad 153 toetamata piirkonda uuele järele jõuda Mängupäev dokumentaalsari? Vastus peitub selles juhendis. Siit saate teada, kuidas saate vaadata Rakuteni kõikjal maailmas.


tänu saatele Rakuten TV Anywhere

Rakuten – poolglobaalne kanal

FCB sponsorlus annab kanalile bränditeadlikkuse, mida nad otsivad. Rakuten on silmapaistev kanal, mis soovib konkureerida meeldijatega Netflix ja Amazon Prime Video globaalse haarde osas.

Siiani teeb see head tööd, laiendades oma teenuseid eriti mitmesse riiki 42 nendest. Teenus on saadaval saidil Hispaania, Suurbritannia, Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia, Soome, Austria, Iirimaa, Belgia, Holland, Luksemburg, Portugal ja Šveits, Jaapan, ja veel.

Rakuten TV pakub uusimaid Hollywoodi bänditegijaid, kõige populaarsemaid telesarju ja sõltumatute filmitegijate parimaid filme. Kuid kui asute väljaspool ülalnimetatud piirkondi, on teil juurdepääs sellele koheselt lõpetatud.

Nagu iga voogesituse teenus, otsib ka Rakuten TV teie IP-aadress ja täpsustage oma asukoht. Kui see on teie toetamata piirkonnas välja selgitatud, siis see veateade ilmub:

“Meil on väga kahju, kuid Rakuten tv pole teie riigis saadaval.”Rakuten TV

Giidi pealkiri on üsna selge. Võite Rakuteni vaadata väljaspool neid riike, kuid see pole ilma täiendava abita kohaldatav. Liikuge järgmise osa juurde ja õppige kuidas saate Rakuten TV kõikjalt saada.

Rakuten TV – täielikult ülemaailmne voogesitusteenus

Praegu on Rakuteni TV saadaval Jaapan, Suurbritannia ja hulk Euroopa riike. Rakuteni teenustele väljaspool neid riike pääsemiseks peate oma tegeliku asukoha peitma, kasutades nuppu Virtuaalne privaatvõrk.

See tähendab, et teie IP-aadress peab andma märku ühe ülalnimetatud riigi asukohast. Näiteks kui soovite maitsta jaapani versiooni Jaapani versiooni Rakuten, peate VPN-i jaoks sisse logima. Miks? Sest kui teil pole Jaapani IP-aadressi, ei pääse te eksklusiivsele sisule juurde.

Kuid see on nagu veerand sellest, milleks VPN on võimeline. Võite saada ka järgmist:

 • Täiustatud Interneti-turvalisus: Kui ühendate võrguga VPN-i kaudu, on teie andmed turvatud ja krüptitud. See kaitseb teie sirvimisteavet häkkerite ja pahatahtlike rünnakute eest. VPN-i abil saate oma teleripiirkonda muuta, et pääseda juurde selles piirkonnas pakutavale telerile.
 • Parem jõudlus: Võrgu ribalaius ja tõhusus suurenevad tavaliselt VPN-i seadistamisel.
 • Juurdepääs piiratud sisule: VPN-i abil on teil õigus sõltumata teie praegusest asukohast mööda minna mis tahes riigi geograafiliselt piiratud veebisaidist.
 • Ohutu failijagamine: VPN võimaldab teil jagada suuri faile VPN-ühenduse kaudu turvaliselt.
 • Raha kokkuhoid: VPN-iga saate hõlpsalt ühenduse luua serveriga, mis asub madalamas hinnas asukohas, kus soovite kaupa osta.

Sammud – Rakuten kõikjal

Enne kui näitan teile, kuidas kanalit blokeerida, peaksite teadma, et mitte kõik VPN-i pakkujad ei saa tööd teha, eriti need, kes pakuvad oma teenuseid tasuta. Vaadake, kuidas Rakuten TV blokeerib ebausaldusväärsetele VPN-dele juurdepääsu selle sisule.

„Vabandust! Seal oli viga! Rakuteni TV-le ei pääse juurde anonüümse VPN / puhverserveri kaudu. ”
Rakuteni VPN-i blokk

Nad mitte ainult ei pääse kanalile juurde, vaid ka need pakkujad on ebausaldusväärsed ja võivad põhjustada teie privaatsusrikkumisi, kuna nad müüvad teie andmeid sõsarettevõtetele. Niisiis, vaatamata sellele, kuidas te VPN-i kasutate, on siin järgmine avage Rakuteni TV blokeering:

 1. Registreeri koos VPN-i pakkujaga. ExpressVPN on väga soovitatav.
 2. Laadige alla ja installige VPN-i rakendus seadmes, mida soovite kasutada.
 3. Käivitage rakendus ja Logi sisse kasutades oma VPN-i kontot.
 4. Ühendage a Jaapani VPN-server Jaapani IP-aadressi saamiseks. Võite valida ka serveri riigis, kus Rakuten TV on saadaval.
 5. Külastage Rakuteni veebisaiti.
 6. Nautige Rakuteni televiisorit väljaspool Jaapanit.

Koos ExpressVPN, pääsete ilma piiranguteta juurde kogu Internetile. ExpressVPN garanteerib igasugustest geopiirangutest mööda minemise, säilitades samal ajal kõrgeima turvalisuse taseme. Vaadake allolevas tabelis kindlasti ka teisi VPN-teenuse pakkujaid.

Rakuten TV – ühilduvad seadmed

Rakuten TV-l pole mitte ainult globaalset haare, vaid ka seda toetab laias valikus voogesitusseadmeid. See on oluline osa, kui olete kanalist huvitatud. Mis kasu on selle blokeeringu tühjendamiseks, kui teil pole vahendeid selle voogesitamiseks, eks? Seetõttu kontrollige allolevat loetelu ja vaadake, kas teie platvorm on toetatud:

 • Xbox One
 • Android TV
 • Nutikad telerid
 • Windowsi arvuti
 • macOS
 • Chromecast
 • Roku
 • Android
 • iOS

Mis on Rakuteni TV-s?

Nüüd saate mida VPN on ja teeb. See ei võimalda ainult kasutajatel turvaliselt juurde pääseda privaatsele võrgule ja jagada andmeid avalike võrkude kaudu, vaid aitab teil pääseda juurde teenustele ja veebisaitidele ka täiesti teisest asukohast. Kuid põhiküsimus on see, mis teeb Rakutenist kogu selle vaeva väärt, et välismaale pääseda? Vastus peitub sisu see pakub.

Sa näed, Netflix ja Amazon pole ainukesed ülemaailmsed kanalid, mis pakuvad originaalset sisu, Rakuten on ühinenud ka voogesitussõjaga. Kas soovite tõestust? Siin on paar pealkirja, millest alustada:

 • Mängupäev
 • Orkaan
 • Troonide mäng
 • Ballers
 • Deuce
 • Läänemaailm
 • Vampiiripäevikud
 • Ameerika õuduslugu
 • Lahutus
 • Nalja
 • Uus tüdruk
 • Nool
 • Kindlus
 • Veep
 • Põõsad
 • Sõbrad

Kui märkasite ülaltoodud loendit, leiate, et suurem osa sisust pärineb esmaklassiline kanal, HBO. See on midagi, mis meeldib Netflixi puudumisele. Rääkimata pealkirjadest välja CWKa raamatukogu. Nii et nähtu põhjal võite öelda, et Rakuten on üks voogesituse teenus, mis aja möödudes veelgi populaarsemaks saab.

Rakuteni nupp

Enne kui ma selleni jõuan, pean teile näitama, kui palju Rakuten on Netflixiga turul konkureerima hakanud. Kanal astub dramaatilise kasvu sammu, muutudes peamistes seadmetes silmapaistvamaks Nutitelerite tootjad Euroopas. Kuidas? Hankige nutikas teler ja vaadake kaugjuhtimispulti. Kui Netflixi nupp on saadaval, siis on see ka nii Rakuteni oma. Siin on pilt nii Philipsi kui ka Samsung Smart TV kaugjuhtimispuldidest.Rakuteni nupp

Mõlemal puldil on Rakuteni nupp, mis on samm edasi voogesituse areenil suureks konkurendiks saamise suunas.

Rakuteni mängupäev

Rakuten tegeleb Barcelona FC toob meile dokumentaalfilmi nagu keegi teine. Uus sari annab Barcelona pilgu nagu pole kunagi varem nähtud ning vaatajad saavad eepilist dokusarja näha otseülekandes 29. november 2019.

Tänu Rakutenile saavad klubi fännid näha eksklusiivset sisu ja kaadreid Ernesto Vaverde igapäevaelust, aga ka oma lemmikmängijaid Leo Messi, Gerard Piqué, Marc-André ter Stegenit ja Luis Suárez. 

Saade on lühike, see kestab ainult kaheksa osa. Kuid kõige parem on see, et üks episood tuleb 45 minutit, mis on piisav, et anda teile oma jalgpalliannus. Saade keskendub kaheksale võtmele mängud hooajal 2018/19 ja saate selle kätte Rakuteni tasuta reklaamitoega teenuse kaudu.

Teie jutustaja saab olema John Malkovich ja Barça Studios võtab lavastuse. Nii et olge valmis, sest see sari avaldab kindlasti mõju.

Kõik vallandati ja ei saa dokumentaalfilmi oodata. Vabandust, kuid see treiler on kõik, mida ma teile praegu kinkida saan.

Vaata Rakutenit väljaspool Jaapanit

Rakuten, e-kaubanduse hiiglane on hiljuti oma kaubamärgi ümber muutnud tellitavate videoteenused, mis on saadaval paljudes Euroopa riikides ja Jaapanis. Kuid see selleks, te ei pääse sellele juurde mujale. Kuid VPN võimaldaks teil seda kogeda Rakuten on poes kõikjal, kus te olete. Võtke minu sõna, registreeruge VPN-i saamiseks, ja vii Rakuten ükskõik kuhu. Kui teil on lisaküsimusi, lisage need lahkelt kommentaaridesse.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map