Kuidas vaadata showtime’i Suurbritannias – kaks lihtsat meetodit

Ameerika emigrandid või Suurbritannia elanikud. Kas soovite teada, kuidas pääseda sellistesse showdesse nagu Kodumaa, Ray Donovan, Must esmaspäev ja Twin Peaks? Kui otsite viisi lemmiksaadete veebis vaatamiseks ilma Ühendkuningriigist lahkumata, olete õiges kohas. Lugege edasi, et teada saada, milliseid kahte meetodit saate kasutada Showtime’i kasutamiseks Suurbritannias.


Kuidas vaadata Showtime'i Ühendkuningriigis

Kuidas vaadata Showtime’i Ühendkuningriigis

Kuidas Suurbritannias Showtime’i vaadata VPN-iga

Esimene asi, mida saate Ühendkuningriigis Showtime’i vaatamiseks kasutada, on VPN.

Lühend VPN on tööriist, millel on 2 põhifunktsiooni:

 1. Teie andmete krüptimine.
 2. Liikluse ümbersuunamine.

Algselt tulid VPN-id välja kui ettevõtetele suunatud küberturbe tööriistad. Kuid nende kasulikkus ja lisafunktsioonid on muutnud nad suurepäraseks tööriistaks, mida omaette üksikisikuna kasutada. Ehkki VPN-id hoiavad teie andmed turvaliselt ja Interneti-ühenduse privaatsena, muudavad nad ka teie avalikku IP-aadressi. See lisatud funktsioon võimaldab VPN-idel keelata keelatud saitide blokeerimine ja mis aitab teil Showtime’i vaadata ka siis, kui elate Ühendkuningriigis.

Las ma selgitan.

Teie liikluse ümbersuunamiseks kasutavad VPN-id kogu oma liiklust nende kaudu tunnustamiseks oma serveritega. Kuna nad kasutavad oma serverit, mitte teie Interneti-teenuse pakkuja pakutavaid servereid, saate lõpuks avaliku IP-aadressi, mis vastab teie ühendatud VPN-serverile.

Teisisõnu, kõik, mida peate Ühendkuningriigis Showtime’i vaatamiseks tegema, on kasutada VPN-i ja luua ühendus Ameerika VPN-serveriga. Siit saate teada, kuidas seda samm-sammult teha.

 1. Külasta VPN-i pakkuja veebisait ja Registreeri nende teenistuse eest.
 2. Lae alla rakendus, mis töötab teie voogesitusseadmega. Leiate alati rakenduse Androidi, iOS, MacOS ja Windows seadmetele.
 3. Käivita rakendus ja Logi sisse teie kontole.
 4. Valige Ameerika server ühenduse loomiseks. Oodake, kuni ühendus on loodud.
 5. Minge edasi Showtime’i ja nautige!

Parim Showtime’i VPN

Meie VPN-i ekspert Charles on juba kirjutanud artikli, milles uuritakse parimaid VPN-e, mida saate kasutada Showtime’i blokeerimise blokeerimiseks väljaspool USA-d. Tema parim valik läks ExpressVPN-ile ja seda mõjuval põhjusel.

ExpressVPN on tuntud kui üks parimaid pakkujaid turul. See on loonud maine, pakkudes oma kasutajatele laitmatut teenust, tõelist logimata jätmise poliitikat ja ühte parimat klienditeeninduse meeskonda. Olen isiklikult seda pakkujat juba paar aastat kasutanud ja see peab mind ebaõnnestuma. See serverite arv üle 2000 pakub ülemaailmset leviala ja ma olen järjepidevalt suutnud kogu maailmas saite ja kanaleid blokeerida, sealhulgas oma viimase Suurbritannia-reisi ajal Showtime’i..

Jälgides, et ExpressVPN pole teie tass teed, proovige selle asemel järgmisi pakkujaid:

Kuidas vaadata Smart Show abil Suurbritannias Showtime’i

Mõni inimene ei soovi või vaja VPN-i turvafunktsioone. Kui see nii on teie jaoks, võite kasutada Ühendkuningriigis Showtime’i blokeerimise tühistamiseks teist meetodit: nutikat DNS-i.

Nutikas DNS on teenus, mida saate tellida ja mis on spetsiifiline geograafiliselt piiratud saitide blokeeringute tühistamiseks. See on ainus sarnasus mõlema teenuse vahel. Siin on loetelu erinevustest, mis aitavad teil õiget otsust teha:

 • Nutikas DNS ei mõjuta teie Interneti-kiirust.
 • Nutikad DNS-puhverserverid ei kaitse teid DNS-i kaaperdamise ega läbipaistvate puhverserverite eest.
 • Nutikad DNS-puhverserverid vajavad natuke konfigureerimist. Rakendusi, mida saaksite alla laadida, pole, peate selle seadistamiseks läbima tehnoloogiapõhise protsessi. Heal teenusepakkujal on hõlpsasti juhiseid, mis aitavad teil sellest abi saada.
 • Nutikat DNS-i saate konfigureerida laiemas valikus seadmeid, nt Android, iOS, Apple TV, PC, Mac, Amazon Fire Stick, PS3, PS4, Xbox ja palju muud.

Oluline on märkida, et sisu, millele saate nutika DNS-i abil juurde pääseda, on erinev, sõltuvalt teie tellitud teenusest. Nutikatel DNS-puhverserveritel on kanalite loend, mille nad saavad blokeerida, te ei saa isiklikult serverit valida ega kanaleid selle loendi väliselt avada.

Showtime jaoks parim nutikas DNS

Meie VPN-i ekspert soovitab nutikaks DNS-iks kasutada Unlocatorit. See annab teile juurdepääsu enam kui 200 blokeerimata kanalile, sealhulgas Showtime, ja sellel on suurepärane klienditeenindajate meeskond, kes on alati valmis aitama. Samuti pakuvad nad oma kasutajatele hulga kasulikke ja arusaadavaid juhendeid konfiguratsiooniprotsessi abistamiseks.

Saate seda kõike ise proovile panna, saades kasu nende 7-päevasest tasuta prooviversioonist. Nad ei küsi selle aktiveerimiseks isegi krediitkaardinumbrit. Pärast teenuse ostmist saate kasu ka nende 14-päevasest tagasimakse poliitikast. Nii saate veenduda, et teete oma nutika DNS-i tellimuse osas õige otsuse.

Kuidas avada Ühendkuningriigis Showtime’i blokeerimine – lõplikud mõtted

Seal on see olemas – kaks erinevat meetodit, mille abil saate Ühendkuningriigis Showtime’i blokeerida. Pidage siiski meeles, et ei VPN ega nutikas DNS ei suuda mööda minna ühegi kanali kehtestatud registreerimis- ega liitumistasust. Kõik need teenused on võrdsed ja pakuvad teile juurdepääsu saitidele ja kanalitele, mis on varem teie riigis blokeeritud.