Kuidas vaadata Suurbritannia telekanaleid Austraalias

Austraalia on osa Rahvaste Ühendusest ja riik tunnistab isegi Elizabeth II Austraalia kuningannaks. Just nii sügavad on Austraalia ja Inglismaa sidemed. Hoolimata sellest sõbralikust suhtest, Austraalia kohalikud elanikud ei pääse endiselt Suurbritannia telekanalitele kuna need jäävad maa alla.


Geopiirangud on sisuteenuse pakkujate viis kaitsta oma autoriõigusi. Vaatamata sellele demonstreerin kahel viisil Ühendkuningriigi telekanalite blokeeringu avamiseks Austraaliast. Need kaks viisi hõlmavad VPN-i ja nutika DNS-i kasutamist, nii et te ei jätaks oma lemmikprogramme maha.

Vaadake Suurbritannia telekanaleid Austraalias

Kuidas vaadata Suurbritannia telekanaleid Austraalias

Miks pole Ühendkuningriigi telekanalid Austraalias saadaval??

Noh, see pole Austraalia vastu midagi isiklikku. Ühendkuningriigi telekanalid on autoriõiguse probleemide tõttu juurdepääsetavad ainult Ühendkuningriigis. Nii et kui olete kodumaalt lahkunud, välismaal elav üliõpilane või võtate ainult pikendatud puhkust, on Suurbritannia televisioon keelatud.

Selle piirangu põhjus on seotud teie endaga IP-aadress, mis paljastab teie geograafilise asukoha Internetis. Kui voogesituskanalid nagu BBC iPlayer või Sky Go saavad teada, et asute väljaspool lubatud levialasid, blokeerivad nad teid. Kuid, saate iga kanali blokeeringu tühistada virtuaalse privaatvõrgu (VPN) või nutika DNS-puhverserveri kasutamine.

Suurbritannia telekanalite blokeerimise tühistamine VPN-iga

Suurbritannia televisioon on koduks maailma suurimatele saadetele ja programmidele. Sherlock, Downtoni klooster ja Coronation Street on vaid mõned näited laialt populaarsetest Briti showdest, millel on rahvusvaheline jälgimine. Kujutage siis ette, kui tüütu oleks, kui te ei saaks viimast osa vaadata.

Kuid VPN-iga ei pea te seda tunnet kogema. See tööriist kasutab tarkvara teie füüsilise asukoha rüvetamiseks. VPN suunab teie veebiliikluse teie valitud võrku. Ka, see varjab teie IP-aadressi ja annab teile uue regiooni mis tahes teie valitud piirkonnast.

Nii et kui olete Suurbritannia serveriga ühenduse loonud, saate uue kohaliku IP-aadressi ja näete välja nagu oleksite Ühendkuningriigis. Siis kõik Suurbritannia telekanalid muutuvad koheselt kättesaadavaks.

Järgmised sammud peaksid asja veelgi sirgemaks tegema:

 1. Tellige usaldusväärne ja tõhus VPN-teenus. Ma soovitan ExpressVPN.
 2. Hankige rakendus oma arvutisse, Maci, iOS-i või Androidi seadmesse. Teise võimalusena saate VPN-i installida ruuteritesse, nutiteleritesse ja mängukonsoolidesse.
 3. Ühendage Suurbritannia serveriga.
 4. Veenduge, et teil oleks erinev IP-aadress WhatIsMyIP.network.
 5. Voogesitage uusimaid Suurbritannia programme kõikjal Austraalias.

Miks peaksite arvestama ExpressVPN-iga

ExpressVPN kuulub VPN-i eliitbrändide hulka ja on meie raamatus kindlasti number üks. See kaubamärk võimaldab teil seda teha mööda igasugustest veebipiirangutest olenemata sellest, kus te viibite tänu komplektile suurepärased omadused.

Esiteks on ettevõttel üks järgmistest suurimad serverite võrgud, rohkem kui 1000 serverit 94 riigis. Kahtlemata saate Ühendkuningriigi kanalid blokeerida. Teiseks, see pakub uskumatud kiiruse määrad mis võimaldavad teil seda teha voogesita HD-saadet ilma puhverdamisprobleemideta.

Sellel on kvaliteetsed turva- ja privaatsusfunktsioonid. ExpressVPN kasutab sõjaväelise AES-i 256-bitine krüptimine mis pakub kasutajatele veebis anonüümsus, isegi Interneti-teenuse pakkujate ja valitsuse nuhkimisest. Lisaks sellele peab kinni mittelogeerimise poliitikast, mis tähendab, et nad ei pea kunagi liikluslogisid. “Täiendavate turvaspetsifikaatide hulka kuulub a tappa lüliti, jagatud tunneldamine, ja DNS lekkekaitse.

Ja lõpuks on ettevõte ühildub täielikult Netflixiga, nii et pääsete juurde igale soovitud raamatukogule, isegi USA versioonile. Pealegi, see lubab P2P torrentimist ja failide jagamise tegevused. Laadige alla film või seeria, muretsemata juriidiliste probleemide pärast.

Muud VPN-teenused

Võite kaaluda ka teisi VPN-i kaubamärke. Need leiate allolevast tabelist.

ExpressVPN

ExpressVPN omab 94 riigis üle 3000 tuhande serveri, mis on päris muljetavaldav. ExpressVPN pakub piiramatut ribalaiust, nii et see sobib suurepäraselt mängude jaoks. Saate ühendada kuni 5 üheaegset ühendust, mis võib olla kasulik, kui teil on palju seadmeid. Mis puutub teistesse seadmetesse, siis saate nende nutika DNS-i funktsiooni Media Streamer eelistest kasu. Ettevõte ei pea palke ja rakendab jagatud tunneldamist. ExpressVPN pakub 30-päevast raha tagasi garantii ja ööpäevaringset klienditeenindust. ExpressVPN-i kohta saate rohkem teada, kui registreerute see ülevaade.

BulletVPN

BulletVPN nendib veebisaidil: “Me hoolitseme selle eest, et meie serverid poleks ülekoormatud, ja kasutame parima võimaliku kiiruse tagamiseks esmaklassilisi tugiteenuseid.” Lisaks, nagu ExpressVPN, BulletVPN kasutab AES 256-bitist krüptimist, tapmislüliti, ja tasuta nutikas DNS. Ettevõte kohaldab a range mittelogi poliitika ja ei luba muud kui ‘Lõõmav kiire kiirus.’

Võib-olla on selle ainsaks puuduseks väike serverivõrk võrreldes oma eliitkaaslastega. Praegu on sellel 47 riiki 21 serveris. Vaadake seda BulletVPN ülevaade lisateabe saamiseks.

NordVPN

VPN-i kasutajad kiidavad NordVPN-i uskumatute turvafunktsioonide eest. Selle pakkuja jaoks on kõige huvitavam selle funktsioon sibul üle VPN-i. Logimata jätmise poliitika ja tihedate krüptimiste abil on kõik ühendatud kasutajad võrgus turvalised. Samuti haldab ettevõte võrku, mis koosneb 5000-st serverist, mis asuvad 61 riigis. Selle väites, et see on üks suurimaid tööstuses, pole alahinnatud. Panamas asuva pakkujaga, näiteks Nord-VPN, võite olla kindel oma andmete turvalisuses. Ettevõte asub kohas, kus puuduvad andmete säilitamise seadused. Selle kohta saate lisateavet NordVPNi kohta ülevaade.

Vaadake nutikate DNS-puhverserveritega Ühendkuningriigi telekanaleid

Teine meetod Suurbritannia telekanalite blokeeringu tühistamine toimub nutikate DNS-puhverserverite kaudu. Need tööriistad võimaldavad teil ka seda teha geograafilistest piirangutest mööda minna, suunates URL-id ümber mis paljastavad teie asukoha. Kuid nad ei muuda teie IP-aadressi, mis tähendab, et teil on endiselt juurdepääs Austraalia veebisaitidele. Kuid see tähendab ka, et te ei tohi alati geograafilisest blokeeringust mööda minna.

Lisaks ei kaitse nutikad DNS-puhverserverid teie liiklust krüptimistega, mis võib olla tõsine privaatsusprobleem, kuigi teie Interneti-kiirust see ei mõjuta. Kui te ei arvesta konkreetsete nõrkustega ja soovite ikkagi oma seadmes seadistada nutika DNS-puhverserveri, peate tegema järgmist:

 1. Tehke nutika DNS-i tellimus. Unlocator oleks meie valik number üks.
 2. Teenus peab toetama Ühendkuningriigis asuvaid kanaleid nagu Sky Go, BBC iPlayer ja ITV.
 3. Seadistage nutikas DNS soovitud seadmes voogesituse jaoks kasutada.
 4. Teise võimalusena saate installige need ruuteritesse, mängukonsoolidesse või nutiteleritesse.
 5. Juurdepääs ja voogesitus igale Ühendkuningriigi piiratud kanalile mis tahes maailma riigist.

Suurbritannia populaarsemad telekanalid

Mõned Ühendkuningriigi telekanalid võõrustage esmaklassilisi saateid, programme ja sporti. Kui soovite mõnda välismaal vaadata, peaksite järgima järgmist:

 • BBC iPlayer
 • BT Sport
 • Sky Go
 • ITV 

Voogesitage Suurbritannia telekanaleid Austraalias VPN-i, nutika DNS-iga

Vaadake Suurbritannia telesaadet Austraalias VPN-i, nutika DNS-i abil

Vaadake Suurbritannia telekanaleid Austraalias – järeldus

Paljud on programmid, mida saate Ühendkuningriigi telekanalites voogesitust nautida. Selline sisu ei tõmba ainult Suurbritannia emigrantide või kohalike tähelepanu. Rahvusvahelistel vaatajatel võiks olla huvi vaadata ka Ühendkuningriigi kanalite pakutavat. Niisiis, kui plaanite pikemat viibimist Austraalias või mujal maailmas, Suurbritannia telekanalite blokeerimise tühjendamiseks tellige VPN või Smart DNS. See on seda väärt.

Kui olete nõus, andke mulle teada, millise neist meetoditest lõpuks kommentaarides valite.