Kuidas vaadata Suurbritannia telerit välismaal, tasuta otseülekanne veebis

See on häbi Ühendkuningriigi kanalid ja teenused on blokeeritud väljaspool Suurbritannia piire. Teisisõnu, keegi väljaspool Ühendkuningriiki ei pääse neile kanalitele ega teenustele juurde geopiirangute tõttu.


Mõnda teleri parimat sisu edastatakse Ühendkuningriigis asuvates voogesitusteenustes ja ma ei taha meelelahutuslikust sisust ilma jääda, eriti kui mul on kaks tööriista see võib aidata mul olukorda parandada. Lugege edasi, et õppida, kuidas kasutada a VPN ja nutikas DNS oma voogesituse eeliseks.

Kuidas vaadata Suurbritannia telerit välismaal, tasuta otseülekanne veebis

Kuidas vaadata Suurbritannia telerit välismaal, tasuta otseülekanne veebis

Voogesitage Suurbritannia TV-d välismaale VPN-iga

Nii töötavad sisuteenuse pakkujad. Nad uurivad teie IP-aadressi ja tuvastavad, kust te Interneti-ühenduse loote. Kui viibite väljaspool soovitud sisu asukohariiki, lõpetatakse teie juurdepääsu katse.

Niisiis, ükskõik Suurbritannias asuv kanal pole juurdepääsetav väljastpoolt Ühendkuningriiki ühendavatele kasutajatele. Kui aga muutke nende IP-aadress Ühendkuningriigi aadressiks, neil on juurdepääs Briti materjalidele. See meetod hõlmab varjatud VPN-i, mitte ainult suunab teie serveri kaudu liikluse ümber teie valitud (soovitud riigis), aga ka kaitsta oma andmeid võrgus olles. VPN-iga saate peida oma algne IP-aadress ja asendada ühega, mis näitab teistsugust geograafilist asukohta. Siin on sammud, mida peate järgima hankige Suurbritannia televiisor ükskõik kuhu:

 1. Esimene samm hõlmab teid VPN-i tellimuse saamine. Vältige neid tasuta VPN-e, nagu Hola.
 2. Seadistage VPN-konto.
 3. On aeg laadige alla ja installige VPN-i rakendus veebisaidilt.
 4. Nüüd sina käivitage rakendus ja otsige serverit Ühendkuningriigis.
 5. Ühendage selle Ühendkuningriigi serveriga ja saada a Briti IP-aadress.
 6. See on lähenemisviis, mis võimaldab teil seda teha blokeerige kõikvõimalikud Ühendkuningriigi kanalid välismaal.

Parim VPN Ühendkuningriigi TV jaoks

Ma ei tea sinust, aga ma saan endast aru ExpressVPN tellimine. Olen avastanud, et see on parim VPN, mis mul on. Mäletan, et proovisin seda esimest korda; Mulle pakuti 30 päeva selle kohustuse üle järele mõelda. Kui see mulle ei meeldinud, oleksin võinud küsis tagasimakset ilma ühegi küsimusega. On küll voogesituse võimalused on uskumatult head. Nüüd tean, et ExpressVPN on parim VPN, mis teil võib olla, kuid kui see ei asu eelarve piires, siis vaadake teisi VPN-e, mida saate tellida..

Hankige Ühendkuningriigi TV Overseas Online nutikate DNS-puhverserveritega

See tehnoloogia erineb turvalisuse osas VPN-ist pisut, kuna see ei turva teie Interneti-ühendust. Erinevalt VPN-ist ei saa te uut IP-aadressi. Teie oma jääb samaks ja jääb avalikkusele nähtavaks.

Kui olete nutika DNS-i oma voogesitusseadmes konfigureerinud, saate seda teha hõlpsalt mööda geopiirangutest sunnitud sisule, millele soovite juurde pääseda. Teie andmed ja liiklus suunatakse ümber ühe selle jaoks määratud serveri kaudu, muutes teid paistma asutavaks korraga mitmes kohas. Kuid pidage meeles, et te ei saa SmartDNS-iga kõike blokeerida, kui just see, mida kasutate, sellist blokeeringut toetab.

Nüüd, kui leidsite nutika DNS-i, et see oleks rohkem sobiv deblokeerimise lõpetamiseks, toimige järgmiselt.

 1. Hankige endale Unlocatori tellimus ja registreeruge oma 7-päevase tasuta prooviversiooni jaoks.
 2. Sa pead seadistage nutikas DNS oma seadmes. Need videod / häälestusõpetus võivad teid aidata.
 3. Saate täieliku juurdepääsu Ühendkuningriigi kanalitele mida Unlocator toetab.

Parim asi Unlocatori puhul on see, et sina ei vaja krediitkaarti sellega sisse kirjutama. Selle nutikas DNS toetab BBC iPlayeri, ITV, Channel 4, TVPlayeri, Now TV ja Sky Go deblokeerimist. See on kõik, mida ma selliselt küsida võiksin mõistlikud hinnad. See Taani ettevõte teab, mida kliendid soovivad, ja tarnib vastavalt. 7-päevase prooviversiooni ajal saate blokeerida rohkem kui 220 kanalit. Kui teile see ei meeldinud, saate alati tellimuse tühistada.

Parimad Suurbritannia telekanalid välismaal vaatamiseks

VPN- või Nutikate DNS-puhverserverite kasutamine võimaldab teil juurde pääseda järgmistele kanalitele sõltumata sellest, kus te praegu elate.

 • BBC iPlayer
 • ITV Rumm
 • 4. kanal (4oD)
 • 5. kanal (my5)
 • Sky Go
 • Taevasport
 • Nüüd TV
 • TVPlayer
 • Suurbritannia Amazon Prime
 • Netflix UK

Kuidas vaadata Ühendkuningriigi teleülekannet otseülekandes tasuta

Erinevate tõttu litsentsilepingud, on väga ebatõenäoline, et Ühendkuningriigi telekanalid, nagu BBC ja ITV, lähitulevikus välismaal kättesaadavaks tehakse. Seetõttu on teie igapäevase Briti TV-paranduse saamiseks hädavajalik kasutada selliseid teenuseid nagu ExpressVPN ja muud Ühendkuningriigi parimad VPN-i pakkujad.

Kas olete kasutanud selliseid teenuseid USA-s, Kanadas, Austraalias või mujal välismaal Ühendkuningriigi TV voogesitamiseks? Jagage oma kogemusi või küsimusi allpool olevas kommentaaride jaotises.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map