Kuidas vaadata TBS-i väljaspool USA-d?

Te ei saa uskuda, mitu korda ma oma telefoni taaskäivitasin, arvates, et see töötab valesti, kui ma proovisin juurde pääseda. Siis meenutasin, et olen Suurbritannias. Ilmselt on tbs üks neist teenustest, mis piirab juurdepääsu oma sisule konkreetsetele vaatajaskondadele.


Kujutage ette oma pettumust, kui sain teada, et mul pole „lubatud” Perepoega välismaal vaadata. Olukord oli kahetsusväärne, kuni leidsin kaks blokeeringu eemaldamise tööriista; VPN-id ja nutikad DNS-puhverserverid. Kas soovite teada, kuidas ma neid kasutasin? Jätkake lugemist.

Kuidas vaadata TBS-i väljaspool USA-d?

Kuidas vaadata TBS-i väljaspool USA-d?

TBS on Turner Broadcasting System. See on Ameerika Ühendriikides väga populaarne telekanal. See keskendub peamiselt sellistele Ameerika telekanalitele nagu Family Guy, American Dad, Conan, The Guest Book ja paljudele teistele. TBS voogesitab ka spordisündmusi, nagu MLB Playoffs ja NBA. TBS on geograafiliselt blokeeritud väljaspool USA-d. See tähendab, et välismaal Kanadas, Suurbritannias ja Austraalias elavad Ameerika emigrandid ei saa geopiirangute tõttu TBS-i vaadata. Võite kas nende geopiirangute ületamiseks ja TBS-ile pääsemiseks kasutage nutikat DNS-i või VPN-i ükskõik millises riigis.

TBS-i blokeeringu avamine väljaspool USA-d VPN-iga

Sõnad virtuaalne privaatvõrk tähistavad tähti VPN. See tehnoloogia loodi selleks turvaline Interneti-ühendus sama hästi kui andke neile võrgus vabadus. VPN-ühenduse kaudu pääsete juurde krüpteerige kõik oma andmed ja võrguliiklus et keegi neile juurde ei pääseks. Turvalisus pole aga ainus asi, mida VPN-id pakuvad.

 • Täielik veebipõhine privaatsus: Teie võrgutoimingud on nüüd turvalised, kui olete ühenduse loonud mõne teise riigi serveriga.
 • Sisu blokeeringu tühistamine: VPN-i tellimuse abil saate mööda geopiiranguid kogu maailmast.
 • ISP möödaviik: Teie Interneti-kiirust reguleerib teie Interneti-teenuse pakkuja. Kuid VPN-ühendus saab selle ära hoida.
 • VPN-i rakendused: PC, Mac, Android, iOS ja FireStick kasutajasõbralikud VPN-i rakendused muudavad VPN-i kasutamise nauditavaks.

Juurdepääs TBS-ile väljaspool USA-d nutika DNS-iga

Kui te pole VPN-i tellimuse saamisest nii elevil, võite vaadata nutika DNS-i alternatiivi. Kanalite blokeeringute tühjendamine välismaal asuva nutika DNS-i abil võimaldab kiiret kiirust. See on peamine erinevus VPN-i ja nutika DNS-i vahel. Kasutajate andmete krüptimise asemel – mis võtab palju aega – suunab nutikas DNS ümber liikluse, mis vastutab teie geograafilise asukoha kindlaksmääramise eest ühe oma serveri kaudu. Turvateadlikud kasutajad on nutika DNS-i tõttu ebasoodsamas olukorras ei krüpteeri liiklust ega peida IP-aadresse. kui hindate oma veebipõhist privaatsust, ei pruugi nutikas DNS teie jaoks olla.

 • See, mida te blokeeringu tühistamiseks kasutate, sõltub teie kasutatavast Smart DNS-i teenusest.
 • Nutikad DNS-puhverserverid ei tööta läbipaistvate puhverserverite või DNS-i kaaperdamise korral.
 • Uue virtuaalse asukoha käsitsi valimine pole võimalik.
 • Nutika DNS-puhverserveri ühilduvus on kõrge. Sa saad nutika DNS-i seadistamine mitmes seadmes.

Ma isiklikult soovitan teil kasutada Smart DNS-i tasuta 7-päevane prooviversioon. Liikuge edasi Unlocator kus saate registreeruda ilma a krediitkaart. See on nutikas DNS, millesse tasub investeerida vabastab blokeeringud 220 erinevat kanalit kogu maailmast. Lisaks on seadistamise protsess on tõesti lihtne, ja selle teenused on tipptasemel, just nagu sooviksite, et nad oleksid.

Parim VPN

ExpressVPN on erakordselt korralik pakkuja, kes seda suudab vabastage USA kanalite blokeerimine välismaal. Firma omab suur serverivõrk tuhandete serveritega enam kui 94 riigis. Ära unusta neid 30-päevane tagasimakse poliitika see ei kiirusta teid kohustusi võtma. Miks siis mitte? Andke talle pilt ja võite olla kindel, et see on a riskivaba kogemus. Teil on vaja ka kehtivat USA kaabeltellimus nii et saate TBS-i sisse logida isegi VPN-i või nutika DNS-i kasutamisel. Tutvuge julgelt teiste teenusepakkujatega allolevas tabelis.

TBS-ühilduvad voogesitusseadmed

 • Android
 • iPhone
 • iPad
 • Amazoni tuletõrje teler
 • PC
 • Mac
 • FireStick
 • Apple TV
 • Roku
 • Chromecast

Kuidas vaadata TBS-i kõikjal maailmas

Sõltumata sellest, milliseid kanaleid soovite välismaal blokeerida, vahetage nende kahe tööriista vahel. Mõlemad meetodid võimaldavad teil blokeerida TBS, TNT, ABC Go ja CBS välismaal. Kui jõuate oma VPN-i või nutika DNS-i voogesituse faasi, rääkige sellest meile. Samuti sooviksime allpool olevas kommentaaride jaotises teada saada, millise VPN-i või nutika DNS-i olete valinud.