Kuidas vaadata U20 maailmameistrivõistlusi 2019 otseülekandes

Loodan, et te, kutid, olete valmis tunnistama, milline on teie jaoks rahvusvahelise jalgpalli tulevik. FIFA alla 20-aastane maailmakarika võistlus toimub 23. mail 2019 kuni 15. juunini Poolas kuues kohas. Maailma suurimad jalgpallitalendid näitavad, mis neil on.


Ei ole kus U20 maailmameistrivõistluste 2019. aasta voogesituse kanalid ei ole asi, mille pärast peate muretsema, sest võite neid hankida kuhu iganes lähete. Kumbki VPN või nutikas DNS saab SBS-i või ORF-i vaatamata teie geograafilisele asukohale. Blokeeringu tühistamise protsessid on lihtsad, arusaadavad ja kiired ning ma räägin teile neist kõigist allpool.

Voogesituse U20 maailmameistrivõistlused 2017 on tasuta

Kuidas vaadata U20 maailmameistrivõistluste 2019. aasta otseülekannet tasuta

FIFA U-20 maailmameistrivõistluste 2019. aasta voogesituskanalid

Austraalias edastab SBS spordiüritust tasuta otseülekandena veebis. Kahjuks jalgpallifännidele kogu maailmas, SBS on geograafiliselt blokeeritud väljaspool Austraaliat. Siit saate leida hõlpsasti jälgitavat teavet selle kohta, kuidas seda teha neist geopiirangutest mööda, kasutades kas Smart DNS-i või VPN-i. U-20 maailmameistrivõistluste 22. vooru saate voogesitada järgmiselt:

 • SBS (Austraalia, tasuta)
 • SRF (Šveitsi, tasuta)
 • ORF (Austria, tasuta)
 • TSN (Kanada)
 • RTP (Portugal)
 • Sky Italia (Itaalia)
 • Eurosport (Üle-euroopaline)
 • Rebasesport (USA)
 • Fubo-teler (USA, tasuta 7-päevane prooviversioon)
 • BeIN Sport (Lähis-Ida)

Kuidas jälgida FIFA U20 maailmameistrivõistluste otseülekannet VPN-iga?

Parimad kanalid, mida saate kasutada U20 maailma karikavõistluste 2019 tasuta otseülekande võrgus voogesitamiseks SRF, SBS ja ORF. Nende kanalite puhul on pettumus aga see, et nad on sellised geopiiranguga väljaspool oma riiki. Niisiis, kui te pole Austraalias, ei saa te voogesitust anda, rääkimata SRF-i või SBS-i juurdepääsust.

Siiski saate neid kanaleid hankida ükskõik, kus te ka poleks rikkuda oma asukohta. Ja seda saate teha VPN-iga. Kogu seadistusprotsess on lihtsam kui arvate.

 1. Esmalt vajate a VPN-i pakkuja tellimine usaldusväärsete serveritega Austraalias.
 2. Saate installida ükskõik millises voogesitusseadmes, näiteks PC, Mac, iOS või Android.
 3. Pärast rakenduse käivitamist peate seda tegema looge ühendus Austraalia VPN-serveriga.
 4. Selle tulemusel saate pääseb juurde SBS-ile just nagu oleksite Austraalias.
 5. Viimaseks, minge edasi SBS-i veebisaidile või rakendus.
 6. Lõpuks, voogesitama FIFA U20 2019. aasta maailmameistrivõistlusi elada võrgus.

Kuigi VPN annab teile juurdepääsu piiratud sisule, ei saa te registreerumisprotsessist ja registreerimistasudest kõrvalehoidmisest mööda minna. Kuid arvestades, et SBS, ORF ja SRF on tasuta kanalid, pole teil vaja muretseda. Tutvuge parimate VPN-teenustega, mis seda võimaldavad voogesitage 2019. aasta U20 maailmameistrivõistluste 2019. aasta otseülekannet veebis.

Vaadake FIFA U-20 maailmameistrivõistlusi 2019 nutikate DNS-puhverserveritega

Kas soovite, et Fox Sports ja SBS oleksid blokeerimata? Võite proovida nutika DNS-i puhverserveri kasutamist. Nüüd peate paremini teadma, et nutikas DNS pole VPN-iga sama turvaline, kuna see ei krüpteeri teie andmeid. Olete võrgus tuvastatud ja teie IP-aadress on peidetud asemel paljastatud.

Nii et selle asemel, et oma veebiliiklust protokollidega krüpteerida, saab see ka osaliselt suunatud serveri kaudu. Võite tööriista kasutada saidil WhatIsMyIP.Network ja näete üllatunud, et teie tegelik IP-aadress on nähtav.

 • Nutikas DNS-puhverserver on peaaegu olemas ühildub kõigi voogesitusseadmetega.
 • Saate vaadata FIFA U20 maailmakarikavõistlust 2019 iOS-is, Macis, Apple TV-s, Roku, Chromecastis, PS3 / PS4, Amazon Fire TV-s ja Xboxis.
 • Nagu eelpool mainitud, on nutikas DNS ei muuda teie IP-aadressi.
 • Te ei saa anonüümsust veebis, kuna teie identiteet on avalik.
 • Nutikas DNS ei tööta, kui teie Interneti-teenuse pakkuja seda kasutab läbipaistvad puhverserverid või DNS-i kaaperdamine.

Sa võid tellida Unlocator ja kasutada seda ühe nädala pikkune prooviversioon kuni blokeerige kanalid ja teenused kogu maailmast, sealhulgas Fox Sports, Fubo TV või SBS. Unlocatori tellimine krediitkaarti ei vaja. Sisestate oma e-posti aadressi ja loote oma tasuta nutika DNS-i konto.

FIFA U20 maailmameistrivõistluste 2019. aasta grupid

2019. aasta FIFA U-20 maailmameistrivõistlustel osaleb 16 riiki, kes on jagatud kuueks nelja meeskonna rühmaks. Võistkonnad võidavad selle välja alates 23. maist meistrivõistlustele, mis on määratud laupäeval, 15. juunil Lodzi Stadium Widzewas. FIFA U20 maailmameistrivõistluste kogu 2019. aasta ajakava saate tasuta alla laadida siin.

Kuidas vaadata FIFA U20 maailmameistrivõistluste Korea Vabariigi 2019 tasuta otseülekannet veebis?

Grupi etapi osas on Argentina ja Portugali matš ilmselt kõigist põnevam. Huvitav on näha jalgpallimaailma tulevasi staare, kes võidavad selle maailmameistrite tiitli nimel. Selle aasta lemmikud on Prantsusmaa, Nigeeria ja Argentina.

Milline riik teie arvates ilmub tippu pühapäeval, 15. juunil 2019? Jätke oma ennustused julgelt allpool olevasse kommentaari.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map