Kuidas vaadata US Openi 2019 tennisemeistrivõistluste tasuta otseülekannet

USA lahtised tennisemeistrivõistlused on 2019. aasta neljas ja viimane Grand Slam. See peaks algama 26. augustil Flushing Meadowsis, New Yorgis, USA-s. Paljud voogesituskanalid edastavad sündmust otseülekandena veebis ja tõenäoliselt enamus neist geograafiliselt blokeeritud väljaspool oma vastavaid riike.


Kui soovite neile kanalitele juurde pääseda kõikjal, aitan teid hea meelega. Kõik, mida peate tegema, on valida, kas soovite VPN või nutikas DNS kuni vaadata US Open 2019 USA-s, Suurbritannias, Kanadas, Austraalias, Prantsusmaal või Saksamaal mis tahes teie seadmes.

Kuidas vaadata US Open 2017 tasuta otseülekannet veebis

Kuidas vaadata US Open 2019 tasuta otseülekannet veebis

USA lahtised 2019. aasta tennisemeistrivõistlused – kanalite voogesitus

Allpool on nimekiri kanalitest, mis edastavad 2019. aasta tennisemeistrivõistlusi.

 • USA: ESPN
 • Ühendkuningriik: Amazon UK
 • Kanada: TSN GO
 • Austraalia: SBS (tasuta)
 • Saksamaa: Sky Germany
 • Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika: BEIN Sport
 • Lõuna-Aafrika: SuperSport
 • Šveits: SRG

Kuidas voogesitada US Open 2019 tennise tasuta – VPN

Ülaltoodud nimekirja vaadates on teie parim panus US Open 2019 tennisemeistrivõistluste voogesituse HD-vormingus SBS. Ainus probleem on see, et austraallane voogesituskanal on geograafiliselt piiratud väljaspool Austraaliat.

Sellistest piirangutest üle saamiseks peate tegema geo-pettus oma asukohta, ja selleks on VPN mõeldud. Ehkki võite arvata, et seadistusprotsess on keeruline, on see hoopis vastupidine. Vaadake samme, mida peate selle saavutamiseks tegema.

 1. Leidke VPN-teenuse pakkuja, kellel on Austraalias serverid. ExpressVPN on suurepärane näide.
 2. Pärast VPN-i rakenduse installimine otsige oma arvutist, Macist, iOS-ist või Androidist Austraalia VPN-serverit.
 3. Ühendage Austraalia serveriga saada Austraalia IP-aadress.
 4. Selle IP-aadressiga saate aadressile juurdepääs SBS-ile justkui oleksite Austraalia kohalik.
 5. Kui teil õnnestub juurde pääseda SBS-i veebisait või rakendust, teate, et ühendus õnnestus.
 6. Vaadake US Open 2019 otseülekannet veebis.

Pole mingit võimalust, et seal oleks VPN, see on usaldusväärsem kui ExpressVPN. Me räägime a ülikiire VPN-teenuse pakkuja mis võib muuta teie voogesituse unistused teoks. Peale selle, et suudaks juurdepääsu sisule kogu maailmast, kuhu ka jõuad vaadake seda sisu suure kiirusega ja ülimalt turvaliselt. Tundub, et ExpressVPN pakub enamat kui enamik VPN-e.

Erinevalt paljudest pakkujatest pakub ExpressVPN oma kasutajatele a Kiiruskatse. See on nii, et nad teavad, kumba kiire VPN-serverid toimivad. Ehkki VPN viib teid geograafilisest blokeerimisest kaugemale, ei vabasta see teid tellimustest. Kuid kuna SBS on tasuta kanal, pole teil vaja muretseda. Pole veendunud? Vaadake teisi allolevas tabelis kuvatavaid pakkujaid:

Vaadake US Open 2019 nutikate DNS-puhverserveritega

Nutikas DNS on lihtsalt seade, mille poole peaksite pöörduma, kui olete pärast seda kiire deblokeerimise meetodid. Niisiis, see pole nii turvaline kui VPN, kuid on palju kiiremini. Nutika DNS-i korral ei saa te andmekaitsele eeldada. See seade ei krüpteeri andmeid ja jätab teie IP-aadressi kõigile vaatamiseks. Heleda külje pealt pääseb sisule kiiremini juurde pääseda. Kui turvalisus teeb teile siiski muret, ei tohiks kunagi pöörduda nutika DNS-puhverserveri poole.

Teid saavad aidata nii VPN kui ka nutikas DNS saate soovitud sisu kõikjal lahti võtta, kuid igaüks erineval viisil. Üks lubab oma teenuste pakkumisel turvalisust, teine ​​aga tagab kiiruse. Kui tunnete, et te ei tea nutika DNS-ist palju, võib see nimekiri teid aidata.

 • Nutikat DNS-i saab kasutada iOS, Mac, Apple TV, Roku, Chromecast, PS3 / PS4, Amazon Fire TV ja Xbox.
 • Juhul kui teie Interneti-teenuse pakkuja kasutab läbipaistvad puhverserverid või DNS-i kaaperdamine, nutikas DNS ei pruugi töötada.
 • Nutikas DNS ei taga veebis anonüümsust, kuna teie IP-aadressi ei muudeta.
 • Nutika DNS-iga pole krüpteerimisi seotud.

Kui registreerute UnlocatorS 7-päevane tasuta prooviperiood, saate kasu kõigist selle pakutavatest teenustest. Üks eeliseid on võime blokeeri rohkem kui 220 kanalit kogu maailmast.

Sellised kanalid nagu ESPN, BeIN Sports või SBS võivad olla teie oma, olenemata sellest, kust te Interneti-ühenduse loote. Nutika DNS-konto loomiseks lihtsalt sisestage oma e-posti aadress. Pidage meeles, et krediitkaarti pole vaja.

US Open 2019 – jälgige otseülekannet VPN-i või nutika DNS-i abil

Rafael Nadali, Andy Murray ja Rodger Federerit peetakse meeste üksikmängu lemmikuteks. Naiste üksikmängudes on Serena Williams, Petra Kvitova, Maria Šarapova ja Caroline Wozniacki kõik seemned.

Kuidas plaanite US Open 2019 vaatamist? Kas sellest saab a Nutikas DNS volikiri või a VPN? Ärge unustage, et andke mulle kommentaarides teada.

Salvesta

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map