Kuidas vaadata VPN-iga ajalookanalit väljaspool USA-d

Ajalookanal on mahutatud informatiivse programmeerimisega. Seal on show kõige jaoks, peaaegu justkui peegeldaks see oma sisuga tegelikkust. Kahjuks ei saa rändurid ega emigrandid seda kanalit voogesitada väljaspool oma päritoluriiki – USA-d.


See oli tegelikult väga häbi, kui ma välismaal töötasin kanal oli geopiirangute tõttu ligipääsmatu, ja ma olin ühtlasi pettunud. Kuid pärast seda, kui kõik tegin, õnnestus see kõik parimal viisil VPN-i ja SmartDNS-i kasutamine. Kas soovite kindlaid tõendeid? Kerige alla kõik faktid.

Kuidas vaadata VPN-iga ajalookanalit väljaspool USA-d

Kuidas vaadata VPN-iga ajalookanalit väljaspool USA-d

Kuidas avada ajalookanali blokeerimine väljaspool USA-d, kasutades VPN-i

VPN on põhimõtteliselt veebiseade, mida saab toob teile Interneti-vabaduse sama hästi kui andmekaitse. Kui olete oma valitud VPN-võrgu serveriga ühenduse loonud, saate selle täiesti uus identiteet ja alustage põnevat riskivaba sirvimise kogemus.

VPN edastab võidetud andmed teie valitud serveri kaudu. See server asub riigis, kus kanal, teenus või rakendus põhineb. Teie andmed jõuavad serverisse läbi selle kõik krüptitakse. Mitte ainult ei pääse te valesti näib olevat teie valitud riigis, kuid võite selles kindel olla teie andmed on täielikult mähiste all. Enam pole Interneti-teenuse pakkujaid, kes toetavad teie võrgutegevusi ega võimalust sattuda pahatahtlike rünnakute alla.

 • Sisu blokeeringu tühistamine: Geopiirangute tõttu ei saa te teatud sisule juurde pääseda. Kuid, VPN saab need piirangud eemaldada ja teile juurdepääsu soovitud sisule.
 • Lõpeta ISP-gaasilaskmine: Interneti-kiiruse aeglustamiseks on Interneti-teenuse pakkuja asi, mida nimetatakse spetsiaalselt Interneti-teenuse pakkuja aktiveerimiseks. Kuid kui see on VPN-iga ühendatud, siis see enam ei juhtu.
 • Kõrge privaatsus: Teie andmed krüptitakse raskete protokollidega ja muutub kolmandatele osapooltele kättesaamatuks.
 • VPN-i rakendused: VPN-rakenduste sõbralik kasutamine julgustab VPN-i kasutamist. Enamikul ettevõtetel on kliente peaaegu kõigil platvormidel nagu PC, Mac, Android, iOS ja FireStick.

Parim ajalookanali VPN

Isikliku kogemuse põhjal, ExpressVPN oli ainus VPN, mis lubas mul seda teha USA-põhiste kanalite blokeeringu tühistamine välismaal. Teised tegid küll tööd, kuid nad ei olnud ExpressVPN-i esinemistaset ületanud. Ma ütlen sulle seda VPN on selle kõik korda saanud kiirusest turvalisuseni; see on parim.

Ettevõte haldab tohutut serverivõrku levib strateegiliselt üle kogu maailma, nii et igaüks saab ühenduse luua ühe oma serveriga. Fakt, et nad käitavad nii palju servereid, võimaldab neil seda teha pakuvad kiireid teenuseid ja suurt allalaadimiskiirust. Seal on see 30-päevane tagasimakse poliitika see paneb sind kergenduse ohkama. Kui teile ExpessVPN ei meeldinud, saate seda alati teha saada oma raha tagasi. See on riskivaba kogemus.

Kuid peate seda meeles pidama vajate endiselt kehtivat USA kaabeltellimust et saaksite rakenduse Ajalugu kanalisse sisse logida VPN-i või nutika DNS-i abil. Teiste allolevas tabelis loetletud VPN-teenuse pakkujate tutvumine ei oleks valus.

Kuidas vaadata nutikanali puhverserveritega ajalookanalit välismaal

Nagu VPN, saab ka nutikas DNS mööduda piirangutest, tühistada keelud, lüüa tsensuur, ja blokeeritud sisu blokeeringu tühistamine. Kuid erinevalt VPN-ist ei pööra nutikas DNS turvalisusele tähelepanu. See ei krüpteeri teie andmeid ega peida teie IP-aadressi. Tähendab, et jääte avalikkuse tähelepanu alla. Nutika DNS-iga ühenduse loomine võib turvalisuse osas olla riskantne, kuid siiski toome teile soovitud sisu blokeeringu tühistamiseks võimalikult suurel kiirusel.

 • Nutikas DNS ühildub paljude seadmetega, sealhulgas PC, Mac, FireStick, Apple TV, Android, Smart TV, iPhone ja iPad.
 • Saate blokeerida selle, mida teie nutikas DNS on võimeline blokeeringu tühistama.
 • Erinevad nutika DNS-i puhverserveri teenused blokeerivad erinevad kanalid.
 • Kui teie Interneti-teenuse pakkuja kasutab DNS-i kaaperdamine või läbipaistvad puhverserverid, teie tark DNS ei pruugi töötada.
 • Üks nutikas DNS-i konfiguratsioon võimaldab teil üheaegselt blokeeri eri piirkondade voogesituse kanalite blokeerimine. See tähendab, et selle nutika DNS-i seadistusega saate vaadata Suurbritannia itv-i ja Ameerika ajaloo kanalit.
 • Nutika DNS-i kasutamisel, te ei kaota oma praegust juurdepääsu kohalikele kanalitele.

Võtke see kelleltki, kes on juba proovinud enamiku turul olevatest nutikatest DNS-i puhverserveritest, aga te ei saa paremini teha Unlocator. Selle ettevõtte pakutavad teenused on järgmised märkimisväärselt kiire. Sina pääseb ligi 200 kanalile selle DNS-iga. Mitte paljud puhverserverid ei suuda seda teha, mis teeb Unlocatori veelgi erilisemaks. Lisaks on olemas 7-päevane tagasimakse poliitika, mis pakub rõõmu neile, kellele see eriti muljet ei avalda.

Ajalookanali toetatud voogesitusseadmed

 • Chromecast
 • Roku
 • Apple TV
 • Amazoni tuletõrje teler
 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • PC
 • Mac

Kuidas vaadata ajalookanalit kõikjal maailmas – kokkuvõte

Dokumentaalfilmide osas on mõned kanalid, mis tegelikult ületavad History Channelit. Äärmiselt populaarseks saanud telekanal on üks paremaid maailmas. Tänu meeldimistele ExpressVPN ja Unlocator, saate Ameerika ajalookanali blokeeringu lahti võtta kõikjal maailmas. Kas olete mõelnud, millist tööriista kavatsete kasutada? Kui jah, jagage allpool.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map