Mis on Netflix? Kuidas see töötab?

Mis on Netflix? Netflix on ülemaailmne tellitav veebivideo voogesituse teenus. See tähendab põhimõtteliselt, et saate Netflixi tellida vaadata filme ja telesarju võrgus. Sellest on saanud paljudele mõeldud kanal nöörlõikurid. Voogesitamiseks saadaval olevad pealkirjad sõltuvad peamiselt teie Netflixi piirkond. Igal Netflixi regioonil on erinev raamatukogu. Netflix lisab ja eemaldab iga kuu igasse Netflixi piirkonda filme ja telesaateid. Selle poliitika üks eelis on see, et alati on värske sisu. Negatiivne külg on see, et vaadatud sari võib järsku saadaolematuks muutuda. Kui olete Netflixi tellinud, saate tasuta voogesitada kõiki filme ja telesaateid, mis on saadaval ilma lisatasuta.


Mis on Netflix? Kuidas see töötab?

Mis on Netflix? Kuidas see töötab?

Kui palju maksab Netflixi tellimus?

Valida on kolme peamise Netflixi tellimiskava vahel:

 • 7,99 dollarit kuus: Vaadake Netflixi SD (standardlahutus) ühel ekraanil. See tähendab, et saate Netflixi vaadata ainult sisse lülitatud üks seade igal ajal.
 • 9,99 / kuus: Vaadake Netflixi HD (Kõrglahutusega) kahel ekraanil üheaegselt, st teie ja teie pereliige saate Netflixi vaadata kaks erinevat voogesitusseadet samal ajal.
 • 11,99 / kuus: Vaadake Netflixi HD ja Ultra HD peal neli erinevat voogesitusseadet samaaegselt. See plaan sobib rohkem suurtele peredele.

Võite registreeruda tasuta Netflixi 30-päevane prooviversioon. Kui te ei tühista oma tellimust esimese kuu jooksul, jätkub teie Netflixi tellimus automaatselt. Võite tühistada igal ajal ja tühistamistasud ei sisaldu.

Kuidas ma saan Netflixi tellida – mis on Netflix?

Netflixi tellimiseks minge üle saidile Netflixi veebisait. Põhimõtteliselt vajate krediitkaarti ja aadressi. Nagu juba mainitud, on esimene kuu tasuta, nii et proovimiseks pole palju kaotada.

Millistes seadmetes saab Netflixi voogesitada??

Üks põhjus, miks Netflix nii populaarseks sai, on see, et see on praktiliselt saadaval kõigis voogesitusseadmetes, millele võite mõelda. PC, Mac, Android, iPhone, iPad, Smart TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Roku, Chromecast, PS4, PS3, Xbox, ja Wii kõik toetavad Netflixit.

Kust saab Netflixi voogesitada – mis on Netflix?

Netflix on saadaval kogu maailmas, välja arvatud Põhja-Korea, Hiina ja Süüria. Pidage meeles, et igal Netflixi regioonil on erinev sisu, st filmid ja telesaated on saadaval Netflix USA teistes piirkondades ei pruugi see saadaval olla. Põhjuseks on peamiselt autoriõiguse levitamine, mis sõlmib Netflixi autoriõiguse omanikega märke. Ameerika Netflix on kõige populaarsem, kuna sellel on kõige rohkem pealkirju. Sa võid kasutada VPN kuni muutke oma online-asukohta võrgus ja vaata USA Netflixi kohaliku Netflixi asemel.

Kuidas saab Ameerika Netflixi blokeeringu lahti võtta väljaspool USA-d?

Kui elate väljaspool USA-d, saate ikkagi juurdepääsu sellele Ameerika Netflixi raamatukogu. Pidage meeles, et saate kasutada oma olemasolevat Netflixi kontot, s.t pole vaja uuesti tellida. Netflix kasutab põhimõtteliselt teie IP-aadress et määrata oma asukoht ja võimaldavad teil vastavalt sellele juurdepääsu oma kohalikule Netflixi piirkonnale. Kasutades sellist VPN-teenust nagu ExpressVPN, sa saad muutke oma IP-aadressi ja hankige Ameerika IP-aadress selle asemel. Kui olete ühendusega Ameerika VPN-server, teil on juurdepääs saidile Ameerika Netflixi piirkond.

Mis on Netflixi alternatiivid??

Ehkki Netflix on üks populaarsemaid voogesituskanaleid maailmas, pakuvad mõned muud voogesitusteenused võrdset, kui mitte paremat sisu. Hulu, HBO Go, ABC Go, Crackle, ja Vudu on kõik võrdselt muljetavaldavad voogesituskanalid. Parimad kanalid asuvad USA-s ja on geoblokeeritud välismaal. Kaaluge kasutamist VPN nende kanalite blokeeringu tühistamiseks, kui elate Suurbritannias, Kanadas, Saksamaal, Prantsusmaal või Mehhikos.

Mis on liigne jälgimine?

Hinge jälgimine on termin, mida te tõenäoliselt kuulete palju inimestelt, kes vaatavad Netflixi. See tähendab praktiliselt telesarja mitme episoodi vaatamist järjest.

Mis on Netflix? Kas ma peaksin tellima?

Noh, Netflixi tellimus on teie raha väärt, kui elate USA-s. Teistes piirkondades jätavad filmid ja telesaated nii kvantiteedi kui ka kvaliteedi osas palju soovida. Sellepärast loodavad nii paljud Netflixi kasutajad VPN kuni deblokeerige ja vaadake Ameerika Netflixi väljaspool USA-d.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map