Mis on nööri lõikamise algaja juhend

Kaabeltelevisioon on olnud Ameerika publikule parim meelelahutusallikas juba mitu aastakümmet. Kuid tänapäevases Interneti-voogesituse ja sotsiaalmeedia ajastul on see meelelahutusvorm muutunud kohmakaks dinosauruseks. Vaatamata USA kaabelteenuse pakkujatele meeldib Comcast, Time Warner, Charter, Cox, Optimum ja Bright House Networks telesaadete visuaalse kvaliteedi parandamiseks peate lemmiksaadete vaatamiseks maksma nina kaudu. Sellegipoolest on reaalajas toimuva veebivoogesituse tehnoloogia tulek teinud elu senisest palju lihtsamaks. Selles juhendis käsitlen kõiki eeliseid ja miinuseid nööri lõikamine.


Mis on nööri lõikamine ja kas see on seda väärt?

Mis on nööri lõikamine ja kas see on seda väärt?

Mis on online voogesitus?

Online-voogesitus on otseülekande ja tellitavate videote vaatamine Interneti-ühenduse kaudu. Veebisisu saate voogesitada tasuta veebisaitide kaudu, nt Crackle, Youtube, Vimeo, ja Dailymotion. Tellimuspõhised voogesituskanalid meeldivad Sling TV, PS Vue, Direct TV Now, Hulu, Netflix ja Amazon Prime pakuvad palju rikkamat ja laiemat nimekirja filmidest ja telesaadetest.

Kuidas nööri lõikamine töötab?

Juhtme lõikamiseks peab teil esmalt olema Smart TV. Kaasaegsetes komplektides on tavaliselt selleks sisseehitatud rakendused. Teil pole seda? Pole küsimusi! Teleri otseülekande voogesituseks saate endiselt kasutada oma vanu LED-e. See on lihtne ja odav protseduur. Sel eesmärgil saate kasutada voogesituskeppe või mängukonsoolid. Siin on nimekiri parimatest voogesitusseadmetest, mida saate veebis teleri vaatamiseks kasutada.

 • Roku: Roku 4, millel on leidlik liides ja mis on üles ehitatud 4K eraldusvõimele, annab teile juurdepääsu tuhandetele kanalitele. Tulevikus võite oodata, et ettevõte vabastab Roku Premium Ultra paremate omadustega.
 • Chromecast: Google’i Chromecast on tõenäoliselt palju odavam. Negatiivne külg on aga see, et peate oma teleri sisu ülekandmiseks Chromecasti kaudu kasutama oma arvutit või nutitelefoni.
 • Amazon Fire TV: Kui soovite minna suuremate kaubamärkide järgi, võite otsida Fire TV-d. Amazoni 4K-mängija on üsna muljetavaldav Androidi-põhine voogesitusseade.
 • Apple TV: Kui teile meeldivad kallid kaubamärgiga asjad ja eelistate teatud privaatsust, võite valida Apple TV. See on suurepärane valik iPhone’i, Macbooki ja iPadi armastajatele.
 • PS4 / Xbox One: Hardcore mängude fännid saavad minna Xbox One’i või PS4 juurde. Ehkki need seadmed maksavad 350–400 dollarit, võivad need teile pakkuda kahetist kogemust – otseülekannet ja mängude mängimist.
 • PC / Mac: Tavalised sülearvuti- või arvutikasutajad saavad oma arvutid teleritega ühendada DVI- või VGA-kaabli, ekraaniportide või HDMI-de kaudu. Kui teil on klaviatuur ja traadita hiir, pääsete hõlpsalt juurde kõikidele maailma videote või muusika voogesituse teenustele.
 • Android / iOS:Kui te ei taha videoid vaadata väikese ekraani kaudu, saate veebis voogesituse jaoks kasutada oma Androidi, iPhone’i või iPadi. Kõik suuremad kanalid ühilduvad nutitelefonidega.

Millised voogesitusteenused on parimad?

Kui olete oma seadmed seadistanud, peate lihtsalt valima teenusepakkuja. Veebi voogesituse teenused jagunevad peamiselt kahte kategooriasse:

 1. Nõudmisel olevate videote (VOD) ja otseülekande teenused. Tuntud pakkujatele meeldib Amazon Prime (99 dollarit aastas), Netflix (8–12 dollarit kuus) ja Hulu (sama nagu Netflix) on parimad VOD-voogesituse teenused.
 2. Kui soovite vaadata otseülekandeid nagu ABC, NBC, Disney, ESPN, Fox või Discovery Internetis on teie parimad panused Playstation Vue, televiisor, ja DirecTV nüüd. Teenusepakkuja saate hõlpsalt valida vastavalt eelarvele ja isiklikele eelistustele.

Miks on online voogesitus parem kui tavaline kaabeltelevisioon?

 • Veebi voogesituse teenused pakuvad teile mõistliku hinnaga juurdepääsu piiramatule kanalile. Erinevalt tavalisest televisioonist ei pea te maksma üksikute kanalite vaatamise kulusid.
 • Saate valida, milliseid saateid soovite vaadata, kuhu soovite ja millal iganes soovite.
 • Neid voogesitusteenuseid on palju reklaamivaba.
 • Te ei pea kopsakaid arveid maksma, kuna enamik tellimusi on mõistlikud.
 • Enamik voogesitusteenuseid pakub tasuta prooviversioonid. See võimaldab teil neid veebikanaleid uurida riskivaba.
 • Te ei pea pühenduma pikaajalistele lepingutele ja saate seda isegi teha tühistage teenus igal ajal, kui soovite.

Asjad, mida tuleks enne juhtme lõikamist kaaluda

Enne reaalajas voogesituse alustamist peate kaaluma mõnda punkti. Esiteks peate a usaldusväärne Interneti-ühendus. Kui Interneti-kiirus on liiga aeglane, võite kannatada pideva puhverdamise all. Veel üks asi, mida peate arvestama, on see, et kõigi oma lemmiksaadete vaatamiseks peate võib-olla tellima mitu voogesituse teenust.

Suuremad voogesituskanalid on geoblokeeritud st need on saadaval ainult teatud piirkondades. Sa saad neist piirkondlikest piirangutest mööda minna kasutades VPN või Nutikas DNS, Kuid. Mõlemad lahendused võimaldavad teil seda peamiselt teha rikkuda oma asukohta veebis.

Kui soovite kasutada veebiaadressi reaalajas voogesitust vaadata NFL-i, NBA-d, MLB-d, NHL-i või MLS-i mängud, peaksite seda teadma elektrikatkestuse piirangud võib takistada teie lemmikmeeskonna võrgus otseülekande vaatamist. Jällegi saate VPN-i või nutikat DNS-i kasutada ümbersõit elektrikatkestustest.

Nööri lõikamine – lõplik kohtuotsus

Kas meile meeldib või mitte, on veebis voogesituse teenused tulevik. Muidu AT&T poleks oma otse-võrgus voogesituse teenust DirecTV Now käivitanud. Kas nööri lõikamine on uurimist väärt? Eespool nimetatud eelised vastavad küsimusele asjakohaselt. Võimalik, et te ei kata kaabeltellimust, kuid ilma kaotamata peaksite kindlasti proovima veebivoogesitust, kui te pole seda juba teinud..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map