Parim Pandora VPN – blokeeringu tühistamine väljaspool USA-d

Pandora on hõlpsalt üks äratuntavamaid ettevõtteid muusika voogesituse ruumis. Paljud väidavad kergesti, et see sillutas teed uutele turule tulijatele nagu Tidal, Apple Music ja Spotify. 


Parim Pandora VPN

Parim Pandora VPN

Mis on Pandora?

2000. aasta jaanuaris asutatud Pandora on läbinud mitmeid takistusi, et jõuda sinna, kus ta on täna. Ühel hetkel läks ettevõttel nii halvasti, et Tim Westergren (tegevjuht) pidi oma 50 töötajaga meeskonda veenma minema üle 2 aasta palgata. Just seda visadust on ettevõtte arv tänaseks kasvanud üle 90 miljoni abonendini ja nišš on üks eelistatumaid Interneti-raadiosideteenuseid..

Selle keskmes on Pandora – platvorm, mis võimaldab teil luua oma „raadiojaama”, pannes kokku nimekirja muudest paladest, mis on väga sarnased otsituga. Saate nimekirja teistest lugudest, millel on samad muusikalised tunnused, ja see on kokku pandud selle poolt, mida asutajad nimetasid Music Geenivaramu projektiks. Sisuliselt on see algoritm, mis kasutab muusika liigitamiseks enam kui 450 atribuuti; muutes Pandora soovitused tõenäolisemalt teie huvides.

Pandora tegutseb freemium-teenusena. Teisisõnu, kasutajad saavad registreeruda ja nautida põhitasandi teenuseid tasuta. Neil on siiski võimalus nautida lisafunktsioone, kui neist saavad tasulised abonendid. Tasuta konto olemasolu tähendab, et teil on aeg-ajalt reklaame. Isegi kui te pole tasuline tellija, on vaja veel palju väärtust saada. Teenus pakub kolme astme vahel valida. Seal on Pandora, Pandora Plus ja siis Pandora Premium. Heli kvaliteet, mida saate voogesituse muutmiseks paremaks muuta, kui tõusete tasemetele üles.

Kus on Pandora saadaval?

Kõigi nende eeliste abil, mis saadakse tuntud ja lugupeetud teenusest, on ainult üks takistus, mis võib takistada teil nende teenindusest rõõmu tunda, eriti kui olete palju liikvel. See on tõsiasi, et teenus pole väljaspool USA-d nii laialdaselt kättesaadav. Ettevõte nimetab oma suurimateks takistusteks muusika litsentside maksmist ja kohalike piirkondade serverite ülespanekut igas piirkonnas. Väljaspool USA-d Pandorale pääsemiseks vajate lihtsalt VPN-i.

VPN-i kasutamine Pandora blokeeringu avamiseks väljaspool USA-d

Initsiaalid VPN tähistavad virtuaalset privaatvõrku. Põhimõtteliselt on see serverite kogum, mis asub erinevates maailma paikades ja millega tellitud kasutajad saavad ühenduse luua. Seejuures suudavad nad mööda minna kõigist nende ees seisvatest geograafilistest piirangutest; ja neil on juurdepääs saitidele ja kanalitele, mis poleks nende piirkonnas saadaval. Näiteks Pandora blokeeringu avamiseks väljaspool USA-d peaks kasutaja tegema vaid ühenduse Ameerika VPN-serveriga. Selle toimimine on järgmine:

 1. Kõigepealt peate registreeruma VPN-teenuse pakkujaga.
 2. Seejärel laadige VPN-rakendus alla ja installige oma arvutisse, Maci, Androidi, iOS-i või FireSticki.
 3. Käivitage VPN-i rakendus ja logige sisse.
 4. Järgmisena looge ühendus Ameerika VPN-serveriga.
 5. Nüüd saate kasutada mis tahes ainult USA-s voogedastusteenust nagu oleksite USA-s.

VPN-i kasutamine tagab kasutajale ka täieliku privaatsuse nende püüdlustes võrgus. Nende ühendused krüptitakse ja nende andmed varjatakse. Sellega saavad kasutajad teha näiteks veebipoes või pangas asju, kartmata, et nende ühendused võivad vahele jääda.

Parimad Pandora VPN-id

Õige VPN-teenuse valimine eeldab registreerumist teenusepakkujalt, kes on teie huvides; mitte üks, mis on lihtsalt selleks, et oma raha ära võtta. Aitamaks teil tuvastada kõige usaldusväärsemaid teenuseosutajaid, kellega registreeruda, oleme koostanud kolme tuntud teenuse loendi. Siin on meie nimekiri parimad VPN-id Pandora jaoks.

1. ExpressVPN

Mitte väga paljud selle valdkonna pakkujad ei saa pakkuda teenust, mida pakutakse sama hästi kui ExpressVPN-i. Rohkem kui 2000 serveriga enam kui 60 riigis on ExpressVPN enam kui võimeline pakkuma parima kvaliteediga teenust. ExpressVPN tagab veebipõhise kaitse oma 256-bitise AES-i krüptimisprotokolli abil. Samuti on täielik tugi kuni 3 üheaegse ühenduse loomiseks; mis võimaldab kasutajatel oma seadmeid hästi kaitsta.

ExpressVPN pakub oma kasutajatele erifunktsiooni, mida nimetatakse jagatud tunnelimiseks; kus nad saavad valida, milline nende liiklus krüpteeritakse ja millised mitte. Samuti toetatakse anonüümset piinamist täielikult, kuna teenus töötab Toriga väga hästi ning koos oma varjatud serverite valikuga saavad ExpressVPN-i kasutajad teenusele tugineda isegi kõige tsenseeritumatesse piirkondadesse. Pakkuja VPN-klienti on ka üsna lihtne kasutada, kuna sellega on lihtne navigeerida isegi esmakasutajatele. Selle teenuse kohta lisateabe saamiseks soovitame tutvuda meie ExpressVPN ülevaatega.

2. IPVanish

Meie loendi number kaks on IPVanish ja see on USA-s asuv pakkuja, kellel on ligi 1500 serverit, millega kasutajad saavad ühenduse luua. Teenus asutati 1999. aastal, andes sellele peaaegu kaks aastakümmet kogemusi selles valdkonnas. IPVanish on uhke, et suudab teie tegeliku IP-d kaduda ja pakub selle asemel teile rohkem kui 40 000 IP-d..

IPVanishi kasutamine võib olla väga kasulik, eriti kui kipute palju piinama. Teenus on teenuse toetamisel väga häälekas, kuna see võimaldab P2P-faile nii piiramatult kui ka anonüümselt edastada. IPVanishi kasutajatel on ka piiramatu ribalaius ja serverilülitid ning SOCKS5 veebipuhvers. Selle võime toetada kuni 10 samaaegset ühendust on tõesti ületamatu ja see muudab asjad eriti taskukohaseks, eriti kui otsite mitme platvormi kaitset. Lisateabe saamiseks selle kohta, mida oodata, vaadake meie IPVanishi ülevaadet.

3. NordVPN

Meie teenuse kokkuvõtteks on NordVPN, pakkuja, mis paistab silma pakutavate funktsioonide ja pika serveriserveri poolest. NordVPN-il on oma võrgus ligi 4000 serverit, millest suurem osa on levitatud enam kui 60 riigis. NordVPN võimaldab ühe konto all registreerida kuni 6 samaaegset seadet ja kasutab sõjaväe klassi 256-bitist AES-krüptimist, et hoida kõiki kasutajaandmeid hästi kaitstud. Teenus asub Panamas ja see võimaldab tal järgida ranget nullimislogimise poliitikat.

NordVPN töötab sibulaga VPN-i kaudu üsna hästi, kuna see hõlbustab võrgus olevate kasutajate täielikku anonüümsust. Teenusel on ka meetmed DNS-lekete eest kaitsmiseks ning see pakub võrguturbele kergete alternatiividena nii Chrome kui Firefox. Teenusel on ka topelt VPN-krüptimine, kus teie ühendus saab kahe serveri kaudu käitamise korral kahekordse krüptimise taseme. Kasutajad saavad ka võimaluse valida, milliseid servereid kasutada, kuna teenusel on serverid, mis on hästi optimeeritud sellisteks toiminguteks nagu võrgumängud, torrenting või isegi HD voogesitus. See on vaid ülevaade sellest, millist teenust NordVPNilt oodata on. Täieliku pildi saamiseks lugege kindlasti läbi meie NordVPN ülevaade.

Kokkuvõte parimate Pandora VPN-ide kohta

Neile, kes pole veel Pandorat proovinud, on palju puudu. Teenus on paranenud nii muusika kvaliteedi kui ka raamatukogu osas alates 2000. aastate algusest. Selle kasutamine väljaspool USA-d võib aga olla suur väljakutse, kui te pole tellinud usaldusväärset VPN-i. Kolm teenust, mille oleme nendes ülevaates loetlenud, on enam kui võimelised tagama teie veebis viibimise ja võimaldama juurdepääsu Pandorale ka väljaspool USA-d.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map