Parim Youtube’i VPN – 2020 ülevaade

Milline on parim Youtube’i VPN? Aeg, mille inimesed saavad ühe päeva jooksul YouTube’is veeta, pole kaugeltki üllatav, kui näete, et iga minut laaditakse saidile üle 300 tunni sisu. Video jagamise platvorm on vaieldamatult omalaadne maailmas. 


Parim Youtube'i VPN - 2020 ülevaade

Parim Youtube’i VPN – 2020 ülevaade

Piirkondlikult piiratud YouTube?

Võib olla tõesti masendav teada saada, et teenus on teie konkreetses piirkonnas ühel või teisel põhjusel blokeeritud. Kui mitte kogu sait, siis võib see olla paar videot, mida soovite tõesti vaadata. Mõlemal juhul on virtuaalne privaatvõrk üks tööriist, millele saate YouTube’i blokeeringu tühistamiseks ja kõigi soovitud videote vaatamiseks tugineda, sõltumata sellest, kus te asute. Teenus võimaldab teil luua ühenduse kaugserveriga, vahetades seeläbi oma algse IP-aadressi ühega, mis joondub teie ühendatud serveriga. See võimaldab teil vältida kõiki geopiiranguid, mis takistavad juurdepääsu kanalitele piirkondadest, kus need on blokeeritud.

Parim Youtube’i VPN

Need on parimad VPN-teenuse pakkujad, mida saate Youtube’is kasutada:

  1. ExpressVPN
  2. HideMyAss
  3. VyprVPN
  4. BulletVPN
  5. IPVanish

Miks peaksite YouTube’i jaoks VPN-i kasutama?

Võõra inimese sõnul lubab VPN-teenus rüseldada liiklust, mida saate kas arvutist, mobiilist või sülearvutist, nii et keegi ei pääse teie seadmele juurde ja teie isiklikke andmeid varastada. VPN võimaldab teil ka oma veebipõhist asukohta rikkuda. Seega, kui soovite vältida järgmise Youtube’i geovea saamist: „See video pole teie riigis saadaval,” peate kasutama VPN-i.

3 parimat YouTube’i VPN-i

Kui soovite omada täielikku juurdepääsu YouTube’ile ja hulgale muudele geopiiravatele kanalitele, siis VPN-teenus on üks tööriist, mis võimaldab teil seda saavutada.

1. ExpressVPN – toimetaja parim valik

ExpressVPN turvalisuse ja krüptimise taseme osas läheb konkurentidega võrreldes palju paremini. Selle mitmekesised serverid on võimelised hakkama saama suure hulga liiklusega, mis tekib HD-videote voogesitamisel sellistelt saitidelt nagu YouTube. Oma teenistuse ootuses:

  • Äärmiselt kiire ühendus ilma seisakuteta.
  • Lai valik servereid, mille vahel valida.
  • Piiramatu juurdepääs YouTube’ile.
  • Kogu teie isikliku teabe tagatud kaitse.

Teenuse toimimise kiirus on palju suurem kui teiste tavaliste pakkujate pakutav ning HD-videote laadimisel pole kunagi seisakuid. Teenusel on nii palju kogu maailmas levitatavaid servereid, nii et teil on uue IP-aadressi otsimisel palju erinevaid võimalusi.

Kui juhtub, et teie tellimuse eest tasumisega on probleeme, külastab klienditeenindajate meeskond ExpressVPN olete alati valmis ja valmis teid aitama. Nad pakuvad kiiret vastust ja teie päringuga teiega ühenduse võtmiseks kulub kõige rohkem 30 minutit. Nad on teie teenistuses ööpäevaringselt, e-posti või otsevestluse kaudu.

2. HideMyAss

Lähedal sekund on käes HideMyAss, veel üks suhteliselt populaarne teenus, mida saate kasutada piirangute vältimiseks, mis võivad takistada teil juurdepääsu YouTube’ile. Kaks aspekti, mis muudavad ExpressVPNi paremaks kui HideMyAss, on serveriga ühenduse loomiseks kuluv aeg ja nende klienditeeninduse meeskonna reageerimiseks kuluv aeg.

HideMyAssi VPN-serveritega ühenduse loomine võtab palju kauem, kui võiksite oodata, ja ainuüksi see asjaolu paneb nad nii paljudele klientidele kaduma. See võtab kaua aega, sest enamasti on nende serverid kõik eraldatud või pole lihtsalt saadaval.

Teisest küljest on meil mõnevõrra aeglane klienditeeninduse meeskond. Me ei ole päris kindlad, kas selle põhjuseks on nõuetekohase väljaõppe puudumine, mille tõttu neil kulub kliendiprobleemide lahendamisel nii kaua aega, või asjaolu, et meeskond on lihtsalt liiga väike, et kõigi probleemidega nii kiiresti hakkama saada kui peaks. Mõlemal juhul peavad kliendid teadma, et on olemas professionaalide meeskond, kellele nad saavad iga kord probleemide korral appi kutsuda.

Kõigile neile probleemidele vaatamata lubab HideMyAss teil ikkagi YouTube’i blokeeringu tühistada, kuid teie läbitud kogemus võib sundida teid järgmise kuu arve alusele mõtlema kaks korda..

3. VyprVPN

Meie nimekirja sulgemine on VyprVPN, üks konkreetne pakkuja, kes on tuntud ainulaadsete funktsioonide ja teenuste komplekti poolest.

Turvalisuse osas teeb pakkuja oma klientidele muljetavaldavate tööriistade, näiteks ‘Chameleon’ pakkumisega head tööd, kuid nad peavad tõesti tegema tööd oma võrgu serverite arvu suurendamiseks, kuna enamik neist on kas alati täis või võtab ühenduse loomine kaua aega See tähendab, et peate võib-olla YouTube’i kvaliteetse video laadimisel kauem ootama kui peaksite.

Nende klienditoe osakond jätab ka mõned küsimused kahtluse alla, kuna postituse korral võib teenus reageerida kauem kui päev. Sageli kaebasid vastuse saanud kasutajad, et saadud tagasiside polnud nii kasulik, kui nad oleks osanud oodata.

VyprVPN lubab teil kindlasti vältida nii teie Interneti-teenuse pakkuja kui ka teie külastatud saitide seatud piiranguid, kuid enamik inimesi ei suuda enne esitamist näidata YouTube’is video laadimiseks vajalikku kannatlikkust..

Järeldus parima YouTube’i VPN-i kohta

Nüüd pole teil põhjust YouTube’i mitte pääseda ja olla osa ülemaailmsest videote jagamise kogukonnast. Kuni teil on VPN-teenuse pakkujat, mis tagab teile kiire ühenduse ja nulllaadimisaja, on teie seatud nautima kõiki oma südames sisalduvaid videoid, mida soovite.

Soovitame teil kasutada VPN-teenust, mis tagab teie Interneti-ühenduse turvalisuse ja püsivuse, kuna võrgus on palju pahatahtlikke inimesi, kes soovivad teie isiklikku teavet hankida ja teie vastu kasutada..

ExpressVPN on üks tähevalik, mida tuleks kaaluda, kuid sellegipoolest soovitame teil enne teenuse pakkumist oma teenuste proovimiseks võtta aega, enne kui asute tööle, mis vastab teie vajadustele.