PS4 kümme parimat rakendust, mida peate lihtsalt installima

Kas soovite parandada oma PS4-kogemust ilma palju vaeva nägemata? Ära muretse Oleme teile andnud teada kümme parimat PS4 rakendust ja kuidas pääseda neile juurde kõikjal maailmas.


PS4 jaoks parimad rakendused

PS4 jaoks parimad rakendused

10 parimat rakendust PS4 jaoks – kiire ülevaade

Siin on kiire ülevaade parimatest PS4 rakendustest / kanalitest, mida saate kasutada:

 1. Netflix
 2. Tõmblema
 3. PlayStation Vue
 4. Amazoni peaministri video
 5. BBC iPlayer
 6. Youtube
 7. Crunchyroll
 8. Pluuto TV
 9. Tubi TV
 10. Crackle

Kuidas saada PS4 jaoks 10 parimat rakendust

Üks asi, mida märkasin PS4 esmakordsel hankimisel, pärast seda, kui olin lõbutsemise lõpetanud, on see, et mul polnud juurdepääsu kõigile nendele rakendustele, mida teadsin, et need muudaksid minu kogemuse fantastilisteks. Asi on selles, et rakendused, nagu ka voogesitussaidid, peavad järgima rahvusvahelisi autoriõiguse seadusi. Teisisõnu ei olnud mul juurdepääsu paljudele PS4 rakendustele, mida soovisin kasutada

Kui rakendus annab teile juurdepääsu sisule, ei ole sellel teie piirkonnas õigusi eetrisse anda, blokeeritakse rakendus geograafiliselt. Nende rakenduste arendajatel pole eri riikides erinevate rakenduste versioonide vabastamiseks palju rahalist mõtet. Niisiis, nad valivad kasutajaid piirata vastavalt asukohale.

Rakendus teeb selle, keelates kõik IP-d, mis ei kuulu piirkonda, kuhu nad tahavad sihtida. Seetõttu on mõistlik, et inimestel kogu maailmas on probleeme kõigi nende rakenduste juurdepääsuga, mida allpool loetleme.

Õnneks teadsin, kuidas seda probleemi lahendada. Kõik, mis ma tegin, et pääseda juurde kõigile nendele rakendustele, on minu VPN ja mul oli juurdepääs PS4 rakendustele, mida ma tahtsin. Siit leiate juhiseid selle kohta, kuidas VPN-i oma PS4-le installida.

Selgitan, mis on VPN ja mida see teie jaoks ära teha saab, kui arutame PS4 parimate rakenduste üle.

PS4 kümme parimat rakendust

Niisiis, nüüd, kui teate, mida VPN teeb ja kuidas see aitab teil pääseda PS4 parimatele rakendustele, räägime neist rakendustest natuke aega.

Siin on parimad rakendused, mida saate oma PS4-s kasutada:

Netflix

Netflix ei vaja tutvustamist. See on üks enim kasutatavaid voogesitusplatvorme kogu maailmas. Kõik teavad siiski, et Netflix pakub igas riigis erinevat sisu. Kõige ihaldatum piirkondlik Netflix näib olevat USA või Suurbritannia.

Kui ühendate USA või Suurbritannia serveri, pääsete juurde Ameerika või Briti Netflixile kõikjal maailmas. Olge siiski ettevaatlik, Netflix on puhverserverite ja VPNide osas kõvasti alla tulnud. Kõik VPN-id ei saa Netflixi blokeerida. Õnneks on ExpressVPN suutnud seda teenust oma kasutajatele pidevalt osutada.

Tõmblema

Kui te ei tea Twitchist veel, siis jääte kindlasti kahe silma vahele. See rakendus annab teile juurdepääsu digitaalsetele videoülekannetele ja on täidetud pentsikute ja informatiivsete isiksustega. Twitch on enamasti täidetud videomängudele pühendatud sisuga, kuid võite leida ka vooge kunsti, muusika, vestlussaadete ja isegi mõne telesaate jaoks.

Erinevad piirkonnad saavad Twitchis erinevaid teenuseid, näiteks teenivad märke, vaadates League of Legends’i sisu. VPN aitab teil pääseda juurde kõigile teenustele, millest võite puududa.

PlayStation Vue

Siin on teenus, mille PlayStation ise käivitas, et komplimenteerida teie OTT voogesitusteenuseid. PS Vue probleem on selles, et see on saadaval ainult USA-s. Mitte ainult see, vaid see asukoht, kus te teenuse alguses tellisite, on ainus koht, kus saate oma kontot kasutada.

Teisisõnu võite kasutada VPN-i, et saada endale PS Vue tellimus, kuid veenduge, et loote ühenduse kindla Ameerika serveriga. Pange tähele serverit (kus see täpselt asub Ameerikas?) Ja kasutage seda iga kord, kui soovite sellele teenusele juurde pääseda.

Amazoni peaministri video

Amazon Prime’i videole pääsete juurde nende rakenduse kaudu PS4-s. Muidugi, olete ilmselt juba teadlik, et Amazon Prime’i sisu on mõeldud ainult USA klientuurile. Samamoodi nagu PS Vue puhul, saate USA Amazon Prime’i tellimuse alustamiseks kasutada VPN-i. Looge alati ühendus selle USA serveriga, kui hakkate seda rakendust kasutama. Vastasel juhul pääsete juurde vaid pealkirjadele „Vaadata välismaal” (vihje: see pole palju pealkirju).

BBC iPlayer

BBC iPlayer on BBC-le pühendatud voogesituserakendus. See on teie PS4-s täiesti tasuta ja annab teile juurdepääsu tervele hulgale etendustele, filmidele ja jutusaadetele.

Nii nagu enamiku BBC teenuste puhul, on see rakendus saadaval ainult Ühendkuningriigis. BBC iPlayeri kasutamiseks oma PS4-l kasutage kõigepealt Suurbritannia serveriga ühenduse loomiseks oma VPN-i. Pärast seda, kui olete omale Ühendkuningriigi IP-teenuse hankinud, saate kogu juurdepääsu, mida soovite.

Youtube

Siin on veel üks rakendus, mis ei vaja tutvustamist. Nende pühendatud YouTube’i rakenduse abil saate hõlpsalt sammu pidada kõigi oma YouTube’i tellimustega otse oma PS4-st. Kui olete sisulooja, saate rakendust kasutada ka oma videote üleslaadimiseks.

Crunchyroll

Kui rääkida PS4 parimatest voogesitusrakendustest, siis naudivad Anime fännid kindlasti Crunchyrolli. Crunchyroll on üks enimkasutatud USA animepõhiseid saite ja pakub kõigile kasutajatele laias valikus anime ja manga.

Crunchyroll on aga teenus, mida pakutakse ainult USA-s. VPN-iga saate PS4-ga hõlpsalt Crunchyrolli rakendusele juurde pääseda kõikjal maailmas. Ühendage lihtsalt Ameerika serveriga!

Pluuto TV

Siin on rakendus, mis sobib suurepäraselt nööripiirikute jaoks kõikjal. Pluuto TV annab teile juurdepääsu paljudele tasuta telekanalitele. Saate leida sisu uudiste, spordi, filmide, telesaadete, muusika, koomiksite ja isegi viiruslike videote kohta.

Nagu enamiku selles loendis olevate rakenduste puhul, on Pluto TV täissisu arsenal saadaval ainult USA-s. Selle rakenduse juurde pääsemiseks kõikjal maailmas kasutage oma VPN-is USA serverit.

Tubi TV

See on suurepärane tasuta rakendus, mis annab teile juurdepääsu tuhandetele filmidele ja teleseriaalidele. Tubi TV pakub piiramatut voogesitust, pole vaja tellimist ega krediitkaarti. Peate tegelema mõne reklaamiga siin ja seal, kuid võrreldes tavalise televiisori reklaamidega pole need midagi.

Kogu Tubi TV sisule juurdepääsuks peate kasutama VPN-i ja looma ühenduse Ameerika serveriga.

Crackle

Viimane valik PS4 jaoks parimate rakenduste jaoks on Crackle. See rakendus on seotud ainuõige Sony sisuga. Saate juurdepääsu Sony Crackle Originals pöörlevale kiltkivile. Teenus on ka täiesti tasuta ega vaja üldse tellimist. Sobib suurepäraselt kõikjal naelõikurite jaoks.

Crackle on saadaval USA-s, Kanadas, Austraalias ja 18 riigis Ladina-Ameerikas. Kasutajatele, kes soovivad seda teenust nautida, kuid elavad mujal, saate soovitud juurdepääsu saamiseks kasutada VPN-i.

Mis on VPN?

Olen märganud, et paljud inimesed ei saa tegelikult aru, mida VPN teeb või kuidas see teile, kasutajale kasulik võib olla.

Lubage mul kõigepealt selgitada, mida VPN teeb. Lühidalt virtuaalse privaatvõrgu jaoks on VPN ennekõike küberturbe tööriist. Üks põhiturbefunktsioonidest annab VPN-ile siiski juurdepääsu geograafiliselt blokeeritud rakendustele ja saitidele. Põhimõtteliselt krüpteerib VPN teie andmed ja suunab teie liikluse ümber oma turvaliste serverite kaudu. Kui teie liiklus suunatakse ümber, muutub teie avalik IP-aadress lõpuks nii, et see vastaks selle serveri asukohale.

Kui teie IP-aadress muutub, saate juurdepääsu saitidele, mis on piiratud teie kasutatava serveri asukohaga. Seega, kui soovite kasutada rakendust, mis on saadaval ainult Ühendkuningriigis, kasutage Ühendkuningriigi serverit. Kas saadaval ainult USA-s? Ameerika server on see, millega peaksite ühenduse looma.

Kui soovite teada saada, millist VPN-i kasutada, leiate meie artiklist PS4 parimad VPN-id. Lühikese vastuse jaoks: soovitame oma PS4-l kasutada ExpressVPN-i. Seda pakkujat tuntakse kui parimat VPN-i turul ja see pakub kasutajatele tervet loetelu funktsioone. Saate teenust proovida ka nende 30-päevase raha tagasi garantii abil.

Mida saab VPN teie heaks teha??

VPN-i eelised on palju muud kui lihtsalt teile sisule juurdepääsu andmine. Ehkki see on VPNi üks ihaldatumaid eeliseid, pole see ainus eelis. VPN-i abil saate:

 • Kõrvaldada ISP-gaasilaskmine: Mõnikord laseb Interneti-teenuse pakkuja (piirab) kasutaja Internetti, kui ta laadib alla palju sisu või külastab palju voogesitussaite. VPN aitab hoida teie liiklust teie Interneti-teenuse pakkuja eest varjatud, tõkestades tegelikult Interneti-teenuse pakkuja aktiveerimist.
 • Lisage oma ühendusele anonüümsus: Teie avalik IP kajastab teie füüsilist asukohta. Kuna VPN muudab teie avalikku IP-d, tundub, et asute kuskil täiesti erinevas asukohas. Teie IP on nagu teie identifikaator, selle muutmine annab teile võrgus olles täiendava anonüümsuse kihi.
 • Kaitske oma andmeid võimaliku andmete varguse eest: VPN-id krüpteerivad teie andmeid, see on üks nende põhifunktsioone. See tähendab, et teie andmete varastamise on kellelgi uskumatult keeruline. Tegelikult on VPN-i tööstustandard krüptimiste jaoks (256 AES-krüptimist) nii tugev, et superarvutid peavad veel olema võimelised krüptimisi hävitama..
 • Turvaline kõik Interneti-ühendused, sealhulgas avalik WiFi: Kuna VPN-id tunnevad teie liiklust läbi oma turvaliste serverite, lukustavad nad teie liikluse ja blokeerivad kõik, kes üritavad võrgus toimuvat jälgida või sellega segi minna. Sel põhjusel on VPN-id parimad tööriistad, mida saab kasutada ühenduse loomisel WiFi-ga, mis on tavaliselt häkkide ja rünnakute leviala.

Niisiis, nagu näete, on VPN väga mugav vahend, mida omada Interneti-turbe arsenalis.

Parimad PS4 rakendused – lõplikud mõtted

Seal on see teie jaoks olemas, 10 parimat rakendust PS4 jaoks. Kui ühendate oma PS4-kogemuse usaldusväärse ja usaldusväärse VPN-iga, saate blokeerida terve hulga rakendusi ja sisu mugavalt omaenda diivanilt. Ärge unustage, et VPN võib rakenduse kehtestatud geograafiliselt blokeeritud süsteemist mööda minna, kuid sellest ei saa mööda minna nõutavatest registreerimis- ega liitumistasudest.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map