Vaadake Ameerika Ühendriikide kanaleid Roku Ultra vahendusel väljaspool USA-d

Kuidas vaadata Ameerika Ühendriikide kanaleid Roku Ultra vahendusel väljaspool USA-d? Niisiis, olete ostnud endale Roku Ultra. Kui elate väljaspool USA-d, mõtlete tõenäoliselt, kuidas oma uuest 4K voogesitusseadmest kõige paremini kasu saada. Kanalite voogesituse osas võite Roku kaudu saada sadu kanaleid, kui elate USA-s. Selles abijuhendis näitan teile kuidas luua vajalik Ameerika Roku konto nende rakenduste saamiseks. Samuti saate teada, kuidas kasutada VPN või Nutikad DNS-puhverserverid kuni vabastage USA kanalite blokeerimine Roku Ultras sisse Kanada, Saksamaa, Suurbritannia, Austraalia, Mehhiko, või mujal välismaal.


Vaadake Ameerika Ühendriikide kanaleid Roku Ultra vahendusel väljaspool USA-d

Vaadake Ameerika Ühendriikide kanaleid Roku Ultra vahendusel väljaspool USA-d

Kuidas saada Ameerika kanaleid Roku Ultra kaudu väljaspool USA-d

Protsess USA kanalite hankimine Roku Ultra kaudu jaguneb kaheks etapiks. Esimesed sammud nõuavad looge Ameerika Roku konto. Muidu ei saa lisage oma rakendusse Roku USA rakendused. Teine samm hõlmab põhimõtteliselt nutika DNS-i või VPN-i seadistamist vaadata Ameerika Ühendriikide kanaleid Roku Ultra vahendusel väljaspool USA-d. Nii, siin on kuidas saab registreeruda Ameerika Roku kontole välismaal.

 1. Esiteks seadistamine VPN või Nutikas DNS oma arvutis / Macis. See on oluline samm. Ilma selleta tähistab Roku teie kontot kui USA-d mittekuuluvat.
 2. Nüüd minge üle saidile https://my.roku.com/index ja valige „Loo konto”.
 3. Seejärel täitke vajalik teave ja klõpsake siis nuppu „Jätka”.
 4. Järgmisena valige nööpnõel ja klõpsake nuppu Jätka.
 5. Järgmisel lehel peate maksevõimalusi tegema: Paypal või krediitkaart.
 6. Kui teil juba on Paypali konto, kasutage Paypali makseviisi. Teie Paypali riik ei mõjuta teie Roku kontot.
  • Kasutage oma Ameerika Roku konto loomiseks kehtivat USA aadressi. Võite osariigina kasutada Kaliforniat ja sihtnumbrina 90210.
 7. Kui valite maksevõimaluseks krediitkaardi, peate kasutama oma krediitkaardiga seotud aadressi.
  • Seejärel peate postiindeksi teisendama kehtivaks postiindeksiks.
  • Pange tähele uue ZIP-iga seotud linna, kuna see on vajalik Roku konto seadistamiseks.
  • Kehtiva sihtnumbri loomiseks võtke postiindeksist numbrid. Postiindeks M1Z4L3 muutub numbriks 143. Lisage nulli lõppu, kui postiindeksis on vähem kui 5 numbrit. Nii saab 143 ZIP 14300-ks.
 8. Nüüd, kui olete oma Roku konto lõpetanud, lähtestage oma Roku voogesitusseade tehaseseadetele. Seejärel kasutage oma Roku seadmes vastloodud Ameerika Roku kontot.

Kuidas lisada Ameerika kanaleid Roku Ultra-le väljaspool USA-d

Nüüd, kui olete registreerinud oma USA Roku konto ja kasutanud seda oma Roku Ultrasse sisselogimiseks, on aeg lisada USA kanaleid nagu HBO Now, Hulu, Sling TV ja Amazon Prime.

 1. Põhiekraani avamiseks vajutage kaugjuhtimispuldil nuppu Kodu.
 2. Kerige alla ja valige „Kanalite voogesitus kanalite poodi pääsemiseks.
 3. Otsige üles kanal, mille soovite lisada.
 4. Kui olete kanali leidnud, vajutage kaugjuhtimispuldil nuppu OK.
 5. Lõpuks valige „Lisage kanal ” kanali installimiseks oma Roku seadmesse.

VPN-i kasutamine USA kanalite vaatamiseks Roku Ultra Overseas

Äsja oma Roku Ultra seadmesse lisatud Ameerika kanalite vaatamise viimane samm hõlmab veebipõhise asukoha võltsimine. Seda saab teha kahel viisil. Esimene on virtuaalse privaatvõrgu, tuntud ka kui VPN. Geograafiliselt piiratud kanalid nagu Hulu, HBO GO või Sling TV kontrollige oma IP-aadressi, et teha kindlaks, kas teil on õigus nende sisu vaadata või mitte. VPN võimaldab teil hankida Ameerika IP-aadress isegi kui te ei ela USA-s. See omakorda trikkib neid blokeeritud kanaleid, kui usute, et elate praegu USA-s.

 • Sa saad mööda minna geopiirangutest kõigile VPN-i kasutavatele USA kanalitele.
 • VPN pakub teile ka lisavõimalusi privaatsus ja turvalisus veebis. Kogu teie Interneti-liiklus on krüptitud.
 • VPN-i ei saa otse Roku-le ise installida. Peate VPN-ühenduse seadistama ühilduval ruuteril.
 • Kui otsustate VPN-i oma ruuteril konfigureerida, jagavad kõik selle ruuteriga ühendatud voogesitusseaded VPN-ühendust, sealhulgas Roku Ultra.

Tõenäoliselt olete ostnud endale Roku Ultra selle 4K voogesituse funktsiooni jaoks. Sellepärast on ülioluline registreeruda kiirete VPN-serveritega (nt. VPN-teenuse pakkuja) ExpressVPN. Oleme üle vaadanud üsna palju VPN-i teenuseid. Siin on meie nimekiri parimatest ja kiirematest VPN-i pakkujatest, kellega saate kasutada avage Ameerika kanalite blokeerimine rakenduses Roku Ultra.

Kasutage nutika DNS-i abil USA kanalite blokeerimist Roku Ultra väljaspool USA-d

Kui te pole Interneti-liikluse krüptimisest eriti vaeva näinud, kasutage Nutikas DNS VPN-i asemel. Kuigi sellel suvandil puuduvad VPN-i täiendavad privaatsusfunktsioonid, on see siiski odavam. Samuti ei saa te otsustada, millised kanalid blokeeringu lõpetate, kuna need on määratud teie nutika DNS-i puhverserveri teenuse abil. Nagu VPN-i puhul peate installige ruuterisse Smart DNS. Roku nutikat DNS-i pole võimalik konfigureerida, kuna selle võrgusätted on lukus.

 • Peab mainima, et suure tõenäosusega suudate oma ruuteril nutikat DNS-i konfigureerida. Protsess hõlmab peamiselt primaarse ja sekundaarse DNS-serveri aadresside muutmist. Kõik, kes on varem võrguseadetega vilunud, peaksid teadma, kuidas seda teha. Kui ei, vaadake neid videoid ja installijuhendeid.
 • Uued primaarsed ja sekundaarsed DNS-serveri aadressid, mida peate kasutama, annab teile nutikas DNS-puhverserveri teenus, millega registreerute.
 • Enne nendega registreerumist veenduge, et teie nutika DNS-i puhverserveriteenus toetab Ameerika kanalite blokeeringu vabastamist Roku telefonil.

Unlocator on nutikas DNS-puhverserver, mis tegelikult toetab Ameerika kanalite blokeeringu tühistamine Roku Ultra kaudu. Sa saad vaadata HBO GO, Sling TV, Amazon Prime, Hulu, ABC Go väljaspool USA-d ja palju muud, kasutades nende DNS-servereid. Registreerumine 7-päevaseks prooviversiooniks on tasuta ja registreerimiseks pole vaja krediitkaarti.

Kuidas saada Ameerika kanaleid Roku Ultra kaudu välismaal

Siin on kokkuvõte kõigist vajalikest toimingutest, mida peate järgima, et Roku Ultra välismaal asuvate USA kanalite blokeering blokeerida..

 1. Esiteks registreeruge a-ga VPN-i pakkuja või Nutikad DNS-puhverserveri teenused.
 2. Seadistage VPN või Nutikas DNS teie ruuteril.
 3. Looge oma Ameerika Roku konto kui te seda veel ei oma.
 4. Lähtestage oma Roku Ultra seade ja kasutage sellesse sisselogimiseks oma vastloodud USA Roku kontot.
 5. Lisage oma Roku seadmesse oma lemmikkanaleid.
 6. Vaadake väljaspool USA-d asuvat Roku Ultra ameerika kanaleid.

Kui vajate mõne nende toimingute jaoks abi, tilgutage allpool kommentaar ja teen kõik endast oleneva, et abistada teid. Kui te lõpuks siiski kasutate ExpressVPN või Unlocator kuni vaadake Roku Ultra kaudu Ameerika kanaleid, andke teada, kuidas läheb.