Vaadake Big Brotheri väljaspool USA otseülekannet BBOTT Online

Kuidas vaadata Big Brother Over the Top’i väljaspool USAd? Uus BBOTT on eksklusiivne CBS-i juurdepääs. Ameerika kodanikud saavad tellida võrgus voogesituse teenuse ja vaadata Big Brotherit umbes 5,99 dollari eest kuus. Aga kuidas on Big Brotheri fännid Kanadas, Suurbritannias või Austraalias? Kahjuks on CBS All Access geoblokeeritud väljaspool USA-d. Kuid õnneks võite kasutada mõlemat VPN või Nutikad DNS-puhverserverid kuni vabastage CBS välismaal. Seega, vaata Big Brother Over the Top Kanadas, Suurbritannias, Austraalias, Prantsusmaal, või mujal välismaal.


Vaata suurt venda üle USA otseülekande

Vaata suurt venda üle USA otseülekande

Kuidas vaadata VPN-iga BBOTT-d väljaspool USA-d

Mida peate põhimõtteliselt tegema vabastage CBS All Accessi välismaal blokeerimine on Ameerika IP-aadress. Kuid kuidas saate ühe neist elada väljaspool osariike? Noh, see on tegelikult lihtsalt tegelikult. Kõik, mida vajate a USA IP-aadress välismaal on VPN. Virtuaalne privaatvõrk mitte ainult ei krüpteeri kogu teie Interneti-liiklust, vaid võimaldab teil ka paista, et asute USA-s.. Kuidas seadistada VPN-i CBS All Accessi vaatamiseks väljaspool USA-d? Siin on kõik vajalikud sammud.

 1. Esiteks on vaja VPN-i tellimust. Kui teil seda ei ole, minge üle ExpressVPN ja registreeruge.
 2. Nüüd, kui teil on VPN, laadige alla ja installige VPN-i rakendus sinu peal PC, Mac, iOS või Android.
 3. Käivitage rakendus ja looge ühendus arvutiga Ameerika VPN-server.
 4. Isegi kui sa elad Kanada, Suurbritannia või Austraalia, on teil nüüd juurdepääs kõigile Ameerika voogesituskanalitele, sealhulgas Hulu, HBO GO, Netflix, Crackle, ABC Go, ja muidugi CBS All Access.

Kuigi ExpressVPN on VPN-i pakkujad number üks avage Ameerika kanalite blokeerimine väljaspool USA-d, võite kasutada ka mõnda järgmistest populaarseimad VPN-teenused allpool loetletud vaadata Big Brother Over The Topi väljaspool USA-d.

Voogestage suur vend nutikate DNS-puhverserveritega

Nutikas DNS on veel üks meetod, mis võimaldab teil seda teha võltsige oma veebipõhist asukohta. Nutikas DNS ei tööta samamoodi nagu VPN, st see ei muuda teie IP-aadressi, vaid seda eemaldab geopiirangud sama tõhusalt. Selle asemel, et kogu liiklust Ameerika VPN-serveri kaudu marsruutida, suunatakse ümber ainult need CBS URL-id, mis paljastavad teie asukoha.

 • See, kas saate nutika DNS-i abil reaalajas teatud voogedastuskanali / veebisaidi blokeerida, või mitte, sõltub ainult teie kasutatavast Smart DNS-i puhverserveri teenusest.
 • Erinevad nutika DNS-i puhverserveriteenused võivad toetada kanali blokeeringu tühjendamist ühes seadmes, kuid mitte teises.
 • IP-aadressi säilitamine tähendab, et te ei kaota juurdepääsu ühelegi kohalikule voogesituskanalile.
 • Sa saad konfigureerige nutikas DNS otse arvutis, Macis, iPhone’is, iPadis, Androidis, Xboxis, Apple TV-s, Amazon Fire TV-s.
 • Nutikas DNS toetab peamiselt tellitavate programmide vabastamist CBS-i All Accessil. reaalajas CBS-i juurdepääs Voog ei pruugi nutika DNS-i kaudu saadaval olla.

Unlocator toeta CBS All Accessi blokeeringu vabastamine iOS-is, Androidis, Roku, PC-s, Macis, teiste seadmete hulgas, nii et neid tasub kindlasti vaadata, kui otsustate, et nutikas DNS on teie eelistatud meetod geopiirangute vältimiseks. Võite isegi registreeruge tasuta Unlocatori prooviversiooniks ilma krediitkaardita.

Suur vend üle maja parimate külaliste

* Allikas: Vikipeedia

Nimi
Vanus riiki sisenemisel
Amet
Elukoht
Alex Willett25Animatsiooni kujundajaDallas, Texas
Danielle Lickey23Eelkooli õpetajaVisalia, California
Jason Roy27Supermarketi kassastFall River, Massachusetts
Justin Duncan27Mereandide restorani omanikNew Orleans, Louisiana
Kryssie Ridolfi31EttekandjaSchaumburg, Illinois
Maisikapsas Ligon41Puude mahavõtmise ettevõtte töödejuhatajaAugusta, Georgia
Monte Massongill25Inseneri kaastöötajaOliiviharu, Mississippi
Morgan Willett22PublicistAustin, Texas
Neeley Jackson33MüügikaaslaneFort Worthi osariik, Texas
Scott Dennis24VõlakogujaBangor, Maine
Shane Chapman24KatuseplekkPisgahi mets, Põhja-Carolina
Shelby Stockton24Õiguskooli lõpetanudSimi Valley, Californias
Whitney Hogg21Meditsiiniline assistentWhitesburg, Kentucky

CBS kogu juurdepääsuga ühilduvad voogesitusseadmed

 • PC
 • Mac
 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • Roku
 • Apple TV
 • Amazoni tuletõrje teler
 • Xbox
 • Chromecast
 • Android TV

Kuidas vaadata suurt venda üle CBS-i juurdepääsuühenduse väljaspool USA-d?

BBOTT on voogesitus saadaval ainult veebis. Kui teil on õnn elada USA-s, ei tohiks teil olla raskusi kõigi episoodide jälgimisega CBS-i All Accessi kaudu. Kõigi muude väljaspool USA-d asuvate BBOTT-de korral kasutage VPN või Nutikad DNS-puhverserverid kuni vaadata võrgus Big Brother Over the Top.

Salvesta