Vabastage teler Sling TV Amazon Fire TV-s väljaspool USA-d

Kuidas vaadata Sling TV-d Amazon Fire TV Sticki kaudu väljaspool USA-d? Sling TV on aeglaselt, kuid püsivalt saamas üheks peamiseks USA voogesituskanaliks. Fakt, et nüüd saate vaadata Slingit Amazon Fire TV, Apple TV, Roku ja Xboxi kaudu tähendab, et üha enam Ameerika nöörlõikurid registreeruvad USA otseülekanne teenused. Slingi tõusul on oma rolli mänginud ka parem USA tippkanalite valik. Aga kuidas on Ameerika emigrandid elades välismaal Suurbritannias, Kanadas või Austraalias? Noh, Sling TV on geoblokeeritud väljaspool USA-d. Hea uudis on see, et saate seda kasutada VPN või Nutikas DNS kuni vabastage blokeering ja vaadake Sling TV-d välismaal, ükskõik kus sa ka poleks.


Vabastage teler Sling TV Amazon Fire TV-s väljaspool USA-d

Vabastage teler Sling TV Amazon Fire TV-s väljaspool USA-d

VPN vs nutikad DNS-puhverserverid – põhitõed

Kui te pole nii hästi tuttav VPN või Nutikas DNS, paanikaks pole põhjust. Igapäevased Interneti-kasutajad on mõlemat juba pikka aega kasutanud mööda minna piirkondlikest piirangutest. Iga meetodi toimimisviis on erinev. VPN, näiteks, muudab teie IP-aadressi ja krüpteerib kogu teie Interneti-liiklus. See muudab selle Interneti-kasutajate seas väga populaarseks, kes soovivad täiendavat kihti privaatsus.

Nutikas DNS teiselt poolt suhtub see teisiti. Pärast nutika DNS-i seadistamist oma voogesitusseadmes on teie avalik IP-aadress endiselt sama. Ka teie Interneti-liiklus pole krüptitud. Nutikat DNS-i saate konfigureerida otse enamikus voogesitusseadmetes, sealhulgas Amazoni tuletõrje teler. VPN-i rakendusi saab installida ainult personaalarvutitesse, Mac-i, iOS-i ja Androidi.

Mõlemad meetodid on elujõuline valik vabastatakse Sling TV väljaspool USA-d.

Vaadake nutitelefoni puhverserveritega väljaspool USA-d asuvat telerit Sling

Asjaolu, et saate nutika DNS-i seadistada otse Amazon Fire TV-s, muudab selle meetodi eriti populaarseks inimeste seas, kes vabastage teleri Sling TV esitamine Fire TV-st väljaspool USA-d. Selle tööks pole vaja oma arvutit, Maci ega ruuterit konfigureerida. Nutikat DNS-i saate kasutada järgmiselt vabastage teler Sling TV välismaal asuvas Amazon Fire TV-s.

  1. Esiteks peate registreeruma nutika DNS-i puhverserveriteenusega, mis toetab Sling TV vabastamist Amazon Fire TV-s. Unlocator sobib sellele arvele.
  2. Kui olete oma nutika DNS-i konto loonud, minge aadressile häälestusjuhiste leht, ja klõpsake nuppu Amazoni tuletõrje teler. Pole tähtis, kas teil on Fire TV Box või Fire TV Stick, kuna mõlemad on seadistatud samamoodi.
  3. Järgige sisenemiseks juhiseid DNS-koodid oma Fire TV-s.
  4. Vaadake Sling TV-d Amazon Fire TV-s väljaspool USA-d.

Need sammud võivad tunduda lihtsad, kuid see on kõik, mida ma pidin tegema deblokeeri TV minu Fire TV Stick’is. Minu kätte saamine võttis sõna otseses mõttes umbes 10 minutit Unlocatori konto nutika DNS-i seadistamiseks Fire TV-s ja vaadates Sling TV-d väljaspool USA-d. Tänu keelde kinnitamata 7-päevane prooviversioon, Suutsin registreeruge Unlocatoriga ilma krediitkaardita. Kui otsustate pärast seda Unlocatori tellimust uuendada, on teil ka õigus 14-päevasele tagasimaksele ilma küsimusteta.

Kuidas vabastada teleri Sling TV blokeerimine VPN-iga

Arvestades privaatsus Ma saan kaasa VPN, tavaliselt on see minu eelistatud “valitud relv” geograafilistest piirangutest möödahiilimine. Kuid a puudumisega VPN-klient ise tuli Fire TV-s tagasi pöörduma tagasi VPN-i ühenduse seadistamisele DD-WRT ruuter. Kuigi see protseduur on teostatav, võib see tunduda VPN-i algajate jaoks pisut liiga keeruline.

  • Kui teil on eelteadmisi ruuteri VPN-i seadistamisest, soovitan kindlasti kasutada nutika DNS-i asemel VPN-i vabastage teler Sling TV Amazon Fire TV-st.
  • Interneti-ühenduse loomine Ameerika VPN-server ruuteri kaudu on tohutul hulgal eeliseid.
  • Kõik teie voogesitusseadmed asuvad USA-s.
  • Teil on juurdepääs kõigile geograafiliselt piiratud USA kanalid kaasa arvatud Netflix, Amazon Prime, Hulu, Sling, HBO Go ja ABC GO.
  • VPN krüptimine takistab teie Interneti-teenuse pakkujat ja teisi võimalikke pealtkuulajaid teie veebitegevuse luuramist. Hoidke need uudishimulikud silmad eemal.

ExpressVPN on üksikasjalikud seadistusjuhendid mis aitas mind palju, kui ma esimest korda ruuteris VPN-i konfigureerisin. Kui soovite VPN-i teha, minge ExpressVPN-i. Neil on 30-päevane tagasimakse periood. Seega, kui soovite mingil põhjusel oma raha tagasi selle esimese kuu jooksul, saate selle tagasi saada. Saate kasutada ka teisi VPN-i pakkujaid vabastage teler Sling TV Amazon Fire TV-st väljaspool USA-d.

Kuidas vaadata televiisorit väljaspool USA-d Amazon Fire TV Sticki kaudu?

Seadistamise protsess Nutikas DNS või VPN kuni vaadata Sling TV-d Amazon Fire TV-s on sama sõltumata sellest, kas teile kuulub Fire TV Box või Stick. Nutika DNS / VPN-teenuse valimisel ei tähenda odavam alati paremat. Veenduge, et ükskõik millist teenust te kasutate mööda minna piirkondlikest piirangutest on selge tagastamispoliitika. Veebitugi on ka hädavajalik.