Kuidas avada Indias Torrenti saitide blokeerimine VPN-i või puhverserverite abil

Kuidas läheb teie puhkus Indias? Saidi vaatamine on riigis üsna tähelepanuväärne, ei? Saidi sirvimine võib seetõttu olla pisut hirmutav raske Interneti-tsensuur. Kas teadsite, et Seal on Interneti-teenuse pakkujad blokeerinud sadu veebisaite? See hõlmab selliseid torrent-saite nagu Piraatide laht, Kickass Torrents ja TorrentHound. Ärge muretsege, kui loodate palju piinamisele, saate siiski hakkama pääsete juurde nendele veebisaitidele abiga a VPN. Selles artiklis näitan teile, kuidas suutsin neist plokkidest mööda minna ja Juurdepääs torrent-veebisaitidele Indias. Järgige minu juhiseid.


Kuidas avada Indias Torrenti saitide blokeerimine VPN-i või puhverserverite abil

Kuidas avada Indias Torrenti saitide blokeerimine VPN-i või puhverserverite abil

Torrentid blokeeritakse Indias – pilk asjale

India üritab lõpetage piraatlus, mis võib kahjustada mõnede asjaomaste ettevõtete tulusid. Kujutage ette, kui saate alla laadida saate, mis on saadaval Hotstaris. Nii kaotab ettevõte oma tellijad, kes kasutavad oma teenuste asemel tasuta veebisaite.

See on vaid pool sellest. Valitsus teeb koostööd kohalike Interneti-teenuse pakkujatega ja kohtu juhistega keelata need veebisaidid. Hiljuti väidavad aruanded, et lihtsalt Neid blokeeritud URL-e külastades võite saada kolmeaastase vanglakaristuse. Kui lisada peale kibe kirss, siis saategi trahvi umbes 3 Rs laki eest. Kui teil tekib huvi, on see midagi enamat 4000 dollarit.

Kui proovite Indias juurde pääseda torrent-veebisaitidele või muud tüüpi blokeeritud URL-ile, kuvatakse järgmine hoiatusteade:

„See URL on blokeeritud pädeva valitsusasutuse juhtnööride kohaselt või vastavalt pädeva kohtu korraldustele. Selle URL-i sisu ebaseadusliku koopia vaatamine, allalaadimine, eksponeerimine või kopeerimine on India seaduste alusel karistatav kuriteona, sealhulgas autoriõiguse seaduse paragrahvide 63, 63-A, 65 ja 65-A alusel, 1957, milles on ette nähtud 3-aastane vangistus ja samuti rahatrahv kuni Rs. 3,00 000 / -. Selle URL-i sellise blokeerimisega kannatanud isikud võivad pöörduda e-posti aadressil kaitstud e-posti aadressile, kes edastab teile 48 tunni jooksul üksikasjad asjakohaste menetluste kohta, mille alusel saate pöörduda asjaomase kõrgema kohtu või asutuse poole kaebuse parandamiseks. ”

Ole eriti ettevaatlik ja rakendage vajalikke ettevaatusabinõusid enne kui hakkate riigis torrente alla laadima. Aitan teid Internetivabaduse säilitamiseks. Loe edasi ja uuri.

Mis on VPN?

A Virtuaalne privaatvõrk on turvavahend, mis peidab kasutaja identiteedi samal ajal Internetti pääsedes. See vastupidav Interneti-tarkvara loob turvalise ja krüptitud ühenduse vähem turvalise võrgu kaudu, näiteks kohvikud, lennujaamad jms.

Kui olete ühendatud VPN-iga, siis teie liiklust kaitstakse kõrgetasemeliste turvaprotseduuride abil ja tunnelimisprotokollid. Selle tulemusel on kõik, mida saadate või vastu võtate, kaitstud võimaliku küberohu eest, mis võib teie seadet sihtida.

Teisest küljest peidab VPN ka kasutaja identiteeti. Seda teeb ta nende IP-aadressi varjamine ja asendades selle ajutisega seni, kuni ühendus on paigas.

Varjates oma online-identiteeti, saate näib sirvivaid mis tahes riigist sõltuvalt serverist, millega olete ühendatud, asub. Seega saate seda teha juurdepääs piirkonna eksklusiivsele veebisisule hoolimata füüsiliselt välismaal viibimisest. Mitte ainult, vaid väldite ka oma Interneti-teenuse pakkuja jälgimisharjumusi.

Lubage mul tuua teile näide. Kui ühendate a server USA-s, pääsete juurde USA Netflix, Hulu, HBO ja USA Network. Kui server asub Suurbritannias, BBC iPlayer, Channel 5 ja Sky Go on sisu, mida saate. Näete? See on üsna lihtne.

Kuidas VPN-i abil Indias blokeeritud torrent-saitidele juurde pääseda

Võtke see kelleltki, kes teab, torrent-veebisaitide külastamine ilma korraliku turvavahendita on omamoodi ohtlik. Te ei soovi sisu alla laadida ja seada ohtu oma vabaduse. Sellepärast peate selleks kasutama VPN-i külastage neid veebisaite anonüümselt. Vaatame, kuidas seda teha allpool:

 1. Enne kui alustan, see pole tasuta VPN-i töö. Niisiis, valige usaldusväärne VPN ja registreeruge nende teenuse kasutamiseks. Ma soovitan väga ExpressVPN. 
 2. Kui olete konto loonud, laadige alla ja installige nende VPN-i rakendus seadmes, millele soovite juurde pääseda torrent-saitidele.
 3. Aktiveerige rakendus ja ühendage mis tahes serveriga. Mida lähemal server on, seda kiirem on teie ühenduse kiirus.
 4. Nüüd, et olla täiesti anonüümne, külastage seda IP-kontrollijat ja kontrollige, kas ühendus on toimunud.
 5. Teie ühendus on turvaline nüüd ja teil on varjatud IP-aadress.
 6. Liikuge ükskõik millisele torrent-veebisaidile, mida soovite ja laadige alla kõik, mida soovite, riskivabalt.

Ma ei tea, kas te märkasite, kuid nõustasin teid mitte kasutama tasuta VPN-e. Sellises ohtlikus olukorras pole tasuta VPN-id usaldusväärsed. A võib ilmneda ootamatu DNS-i leke ja teid ohustatakse täielikult.

Rääkimata sellest, et nad võivad koguge oma andmeid ja müüge tulu saamiseks sõsarettevõtetele. Kuidas teie arvates tasuta teenus oma serverite eest maksab? Teie isiklikest andmetest saab nende peamine sissetulekuallikas.

Parimad VPN-id, et pääseda juurde keelatud torrentisaitidele Indias

Selle töö jaoks õige VPN-i valimine on üsna hirmutav. Riigis on ranged seadused ja mis tahes viga võib teid raskustesse sattuda. Sellepärast peaksite kaaluma investeerimine VPN-i, mis töötab hästi Indias. 

Seal on kümneid VPN-e, kes väidavad, et teevad tööd õigesti. Minu kogemuse põhjal puudub aga „kõnni kõnd” osa. Olen oma aastate jooksul näinud palju VPN-e ja neid üle vaadanud ning olen kohanud mõnda üsna jõulist. Seetõttu ütlen teile pidevalt, et olete heades kätes. Altpoolt leiate a tabel, mis koosneb neljast peamisest VPN-ist maailmas. 

Nendel parimatel pakkujatel on privaatsusfunktsioonid, mis hoiavad teie identiteedi kogu aeg varjatud. Alates tappa lülitub rangele sisselogimisreeglitele, teie privaatsus on oluline. Nulllogi poliitika tagab, et ettevõte ei säilita oma klientide kohta mingeid andmeid. Õnneks on nendel VPN-del see olemas.

Rääkimata sellest, et nemad töö väga tsenseeritud riikides, näiteks Hiinas ja AÜE-s. Kui neil õnnestub nende riikide piirangutest mööda minna, oleks India tükk tegemist. Siin nad on.

RankVPN pakkuja link
kohtvpn-pakkuja
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • Piiramatu ribalaius
 • Rakendused kõigile teie seadmetele
 • 24/7 reaalajas tugi

Külastage ExpressVPN-i

kohtvpn-pakkujaKülastage BulletVPN
kohtvpn-pakkujaKülastage NordVPN-i
4vpn-pakkujaKülastage Surfsharki

Airteli blokeeritud saitide loetelu Indias & Vodafone

India valitsus lisaks India Interneti – teenuse pakkujatele nagu Airtel, Vodafone ja MTNL vaeva nägema blokeeri torrentide veebisaidid piirkonnas. Mõned kasutajad, kes sellist sisu alla laadivad, on kahjutud. Nad tahavad vaid tasuta saada teatud faili, mis selles kahju on. Kui olete selle juhendi valmis saanud, saate seda teha hõlpsalt. Praeguse seisuga on siin järgmised India peamised veebisaidid takistavad juurdepääsu:

 • RIsbb
 • Piraatide laht
 • Shush
 • Softarchive
 • BitTorrent
 • Spacemov
 • Isohunt
 • KickAss Torrents
 • TorrentProject
 • Viooz
 • Torrent Allalaadimised
 • Torrentz
 • H33t
 • Popkorni aeg

Kas ma saan kasutada puhverserverit Indias keelatud saitide blokeeringu tühistamiseks?

Teoreetiliselt kasutades volikirjad saaks anda teile juurdepääs mõnele blokeeritud saidile. Puhverserver on siiski pole ohutu kasutada. Lisaks sellele ei varja teie IP-aadressi ega krüpteeri teie liiklust. Seetõttu saab teie Interneti-teenuse pakkuja ikkagi näha, milliseid saite te külastate. Kui soovite keelatud saitidele turvaliselt juurde pääseda, kasutage ainult VPN-i.

Kuidas avada Indias keelatud saitide blokeeringud – järeldus.

Interneti privaatsus ja turvalisus on tänapäeval kõik. Mõni meist usaldab suurele osale sisule juurdepääsu piinadest. Miks tuleks selline õigus ära võtta? Kui elate Indias ja olete haige, piirab teie riik teie suhtes kehtivaid piiranguid, registreeruge teenusepakkujaga nagu näiteks ExpressVPN. Usu mind, sa vaatad internetti hoopis teistmoodi. Ärge unustage, et andke mulle teada, kas see juhend aitas teid probleemist lahti. Niipea kui olete oma esimese torrentifaili kätte saanud, andke mulle karjuda.

* Kohustustest loobumine: see artikkel on mõeldud ainult hariduslikel eesmärkidel. Me ei anna mingil viisil tunnistust, propageeri ega julgusta kriminaalset ega ebaseaduslikku tegevust. Teie tegevus on teie vastutus. Tutvuge kohalike torni ja piraatvoogesituse seadustega. Pange tähele, et me ei majuta sellel saidil ühtegi piraat sisu.

Seonduvad postitused

 • Mis on VPN-i logide puudumise poliitika - miks see on ülioluline?

  Mis on VPN-i logide puudumise poliitika – miks see on ülioluline?

  Kommentaare pole | 19. detsember 2017

 • Häkitud 25 000 Ühendkuningriigi riiklikku loterii kontot

  Häkitud 25 000 Ühendkuningriigi riiklikku loterii kontot

  Kommentaare pole | 30. november 2016

 • Kuidas kaitsta oma koduvõrku ühe VPN-ühenduse abil

  Kuidas kaitsta oma koduvõrku ühe VPN-ühenduse abil

  Kommentaare pole | 14. veebruar 2018

 • Laste turvalisuse tagamine Internetis - 6 asja, mida saaksite teha

  Laste turvalisuse tagamine Internetis – 6 asja, mida saaksite teha

  Kommentaare pole | 15. veebruar 2018

Autori kohta

Charles

Voogesituse vidinate geek. Huvitatud kõigist pisiasjadest on teada piirkondlike piirangute vältimisest. Usklik õiguses kaitsta veebipõhist privaatsust. Charles on läbi vaadanud ka hulga VPN-teenuse pakkujaid ja teab, kuidas häid õunu halbadest eraldada.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map