Kuidas voogesitada filme ja telesaateid anonüümselt

Kunagi mõelnud kuidas voogesitada filme võrgus, ilma et nad vahele jääksid? Interneti-liikluse saatmiseks ja vastuvõtmiseks on teie ISP annab teile IP-aadress. See IP-aadress avalikustatakse veebi sirvides, failide allalaadimine, või oma e-posti kontrollimine. See tähendab põhimõtteliselt seda, et teie ISP ja autoriõiguse kaitse rühmad saab jälgige oma allalaadimistegevusi. Selleks, et laadige filme alla anonüümselt, sa pead peida oma IP-aadress. VPN on siiani parim viis selleks võltsige oma Interneti-identiteeti.


Parim VPN filmide anonüümseks voogesitamiseks, ilma et nad vahele jääksid

Parim VPN filmide anonüümseks voogesitamiseks, ilma et nad vahele jääksid

Kas ma saan filmide voogesituse ajal tabada??

Jah, filmide allalaadimisel või vaatamisel võite vahele jääda, eriti kui kasutate BitTorrent. Torrenti allalaadimiste jälgimine on väga lihtne. Kui te olete filmide allalaadimine torrentiklientide kaudu (P2P protokoll), lisatakse teie IP-aadress kausta torrent sülem. Teisisõnu, kõik, kes sama faili vaatavad / külvavad, näevad teie IP-aadressi. Varsti pärast filmi allalaadimisprotsessi või isegi selle ajal võite saada meilisõnumi või Teie ISP hoiatuskiri mis väidab, et olete toime pannud a autoriõiguse rikkumine. Siis saavad asjad tõsiseks.

Kuidas voogesitada filme VPN-iga anonüümselt?

Kui suhtute oma veebipõhisesse privaatsusse tõsiselt, ja kui soovite laadige filme alla anonüümselt, peate kasutama VPN. Virtuaalse privaatvõrgu kasutamine võimaldab teil seda teha peida oma IP-aadress uudishimulikest silmadest. Kui olete VPN-ühenduse loonud, kogu teie liiklus on krüptitud. Ei teie Interneti-teenuse pakkuja ega keegi teine ​​ei saa teie allalaadimisi pealt kuulata. Isegi teie avalik IP-aadress on maskeeritud. Selle asemel näib, et sirvite veebis, kasutades teie ühendatud VPN-serveri IP-aadressi.

Millist VPN-protokolli peaksin filmide allalaadimisel kasutama??

VPN-i krüptimistasemed varieeruvad sõltuvalt teie kasutatavast VPN-protokollist. ExpressVPN pakkumine OpenVPN, IP2Sec, LT2P, ja PPTP protokollid. OpenVPN on kõige turvalisem. Pidage meeles, et mida kõrgem on krüptimise tase, seda rohkem mõjutab VPN teie Interneti-kiirust.

Kuidas häälestada VPN-i filmide anonüümseks allalaadimiseks?

Põhimõtteliselt on kaks meetodit, mida saate kasutada installige VPN. Teie ka konfigureerige VPN-ühendus käsitsi oma seadmes või ruuteris või laadite lihtsalt alla a VPN-i rakendus omale PC, Mac, iPhone, iPad, Android, või Linux. VPN-teenuse pakkujad, näiteks ExpressVPN pakuvad nii VPN-i käsitsi seadistamise juhendeid kui ka VPN-i rakendused jaoks Windows, Linux, OS X, iOS, ja Android operatsioonisüsteemid.

Kas ma saan ikkagi VPN-i kasutamisel hakkama??

Edukuse tagamiseks võite teha kiirtesti peitis oma IP-aadressi. Minema www.whatismyip.network enne kui ühendate VPN-serveriga ja pange kirja oma IP-aadress. Seejärel looge ühendus VPN-iga ja minge aadressile www.whaismyip.network jälle. Nüüd peaksite nägema muud IP-aadressi, mis kuulub VPN-serverile, millega olete ühendatud.

Harvadel juhtudel võib VPN-ühendus ebaõnnestuda, jättes teie privaatsuse protsessi katmata. Premium VPN-i pakkuja, näiteks ExpressVPN pakkuda a ‘Tapa lüliti’ funktsioon, mis peatab põhimõtteliselt kogu Interneti-liikluse sisenemise teie seadmesse või sealt lahkumise, kui olete VPN-serverist järsku lahti ühendatud.

Parim VPN filmide anonüümseks allalaadimiseks

VPN-teenuse pakkuja valimisel on hunnik funktsioone, mida tasub otsida laadige filme alla anonüümselt. Üldiselt veenduge, et teie VPN-teenus oleks puuduvad andmepiirid või ribalaiuse piirid. Veenduge, et teie VPN-i pakkuja pakub a Tapa lüliti funktsioon samuti. Teie sirvimistegevuse logide pidamine puudub on äärmiselt oluline. Kui VPN-i pakkuja ei paku selget teavet selle kohta, kas nad pakuvad neid funktsioone või mitte, siis ärge kõhelge enne registreerumist nendega ühendust võtmast.

Pärast 20 erineva VPN-teenuse testimist olen jõudnud välja a parimad VPN-i pakkujad, kes saavad filme anonüümselt alla laadida nimekiri. ExpressVPN teeb kõik märgid Interneti privaatsuse ja turvalisuse osas linnukese ja see on põhjus, miks nad on minu number üks. Vaadake allolevat tabelit.

Kuidas voogesitada filme VPN-iga anonüümselt – alumine rida

Ärge kahjustage oma veebipõhist privaatsust. Kasutage VPN kuni voogesita filme anonüümselt. VPN annab teile külastamisel täiendava privaatsuse ja turvalisuse kihi Piraat Bay, KickAss Torrents, Afdah, Putlocker, vms veebisaidid. See võimaldab teil seda teha mööda minna piirkondlikest piirangutest peale surutud geoblokeeritud kanalid nagu BBC, Hulu ja HBO Go, ka.