Kuidas installida VPN Nintendo Switchile

Nintendo Switch pole turul uus, kuid viimased VoD täiendused muudavad selle mängimis- / voogesitusseadmena omamise väga ahvatlevaks. Esiteks oli see Hulu, siis tuli Youtube. Mängukonsool lisab Netflixi oma teenustele eelseisvas tulevikus. Sellised platvormid võivad siiski olla piiratud, kui elate väljaspool teatud piirkondi, eriti USA-d. Seetõttu on Nintendo Switchi täieliku potentsiaali kasutamiseks soovitatav VPN. See juhend aitab teil seda täpselt teha.


Kuidas installida VPN Nintendo Switchile

Kuidas installida VPN Nintendo Switchile

Kuidas installida VPN Nintendo Switchile

Nintendo Switchi olemasolu probleem varieerub olenevalt riigist, kus te elate. Konto omamine ei vähenda seda kõigi soovitud mängude puhul. Mõned pealkirjad ei pruugi piirkondlike piirangute tõttu saadaval olla, mis tähendab, et te ei saa neid mängida väljaspool nende algset piirkonda. Õnneks on seda võimalik saavutada VPN-i abil. Switchi platvorm ei ühildu siiski VPN-klientidega. Mida saate sellises olukorras teha?

Ärge muretsege, VPN-ühendus on Nintendo Switchil kiirem kui Mew Two püüdmine Ceruleani koopas. Nii et valmistage ennast ette. Siit saate teada, kuidas oma Nintendo Switchil VPN-ühendust saada.

A. Seadistage ruuteril VPN

Ruuteri VPN-i seadistamine ei ole sugugi lihtsam. Kogu protsessis liikumiseks ei pea te olema asjatundlik. Peate järgima ainult seda juhendit ja saate VPN-ühendust jagada kiiresti kõigi populaarse kaubamärgiga ruuterite, näiteks ASUS, Linksys ja TP-Link kaudu..

Parim on see, et saate VPN-ühendust jagada kõigi kodus saadaolevate seadmetega. Te ei pea muretsema piiratud samaaegsete ühenduste pärast, mida pakkuja teile pakub. Mõned mainekaimad VPN-id pakuvad ühe tellimuse all õiglast arvu ühendusi. Kuid see ei pruugi olla piisav. Niisiis on VPN-i installimine ruuterisse Nintendo Switchi ja kõigi muude kodus kasutatavate seadmete jaoks parim võimalus.

B. Jagage VPN-i WiFi-ühendust arvutist / Macist

Kui teile tundub, et VPN-ühenduse jagamine ruuteri kaudu on üsna vaevav, siis soovitan võrku jagada otse oma arvutist või Macist. See on tõesti lihtne protsess ja eelised on suured.

 • Maci kasutajad saavad seda seadet virtuaalseks ruuteriks muuta ja VPN-ühendust jagada, järgides seda läbilõiget.
 • Windowsis töötavatel inimestel on pärast selle samm-sammulise protsessi lugemist võimalus ka hõlpsalt VPN-turvatud WiFi-d jagada..

Nii nagu ruuteri töö, tagab ühenduse jagamine arvuti / Maci kaudu kõik kodus saadaolevad seadmed. Niisiis, kasutajatele, kes arvavad, et VPN-i installimine ruuterile on nende tehnoloogia mõistmiseks pisut raske, on see ideaalne meetod alternatiiviks.

C. Seadke nutikas DNS oma Nintendo Switchisse

Teised Interneti-kasutajad eelistavad nutika DNS-i kasutamist oma geograafilise asukoha muutmiseks. Tegelikult sooviksid voogesitajad üle kogu maailma hoida oma kohalikud kanalid puutumatuna ja tegutseda, pääsedes juurde geograafiliselt blokeeritud sisule.

Erinevalt VPN-ist ei muuda nutikas DNS teie IP-aadressi. See manipuleerib ainult nende osadega URL-ides, mis näitavad teie praegust asukohta. Seetõttu peate geograafiliselt piiratud materjalile juurdepääsu saamiseks kasutama oma kohalikku sisu ja töötama krüptimata võrgu tõttu sama kiirusega. Enne alustamist tutvuge parimate VPN-i pakkujatega, kes pakuvad oma tellimusega arukaid DNS-i teenuseid:

 • ExpressVPN
 • NordVPN
 • BulletVPN
 • Unlocator

Seda öeldes saate Nintendo Switchis nutika DNS-i seadistada järgmiselt.

 1. Minge oma Nintendo Switchi menüüs „Kodumenüü” seadete juurde.
 2. Puudutage “Internet” ja liikuge lõpuni jaotisse “Interneti-seaded”.
 3. Sinna jõudes otsib seade kõiki läheduses olevaid WiFi-ühendusi.
 4. Valige võrk ja valige „Muuda seadeid“.
 5. Minge jaotisse „DNS-i seaded” ja klõpsake nuppu „Käsitsi”.Nutikad DNS-i seaded
 6. Kustutage DNS-ist „Esmane” ja „Teisene” numbrid.
 7. Sisestage need, mida pakub teie nutika DNS puhverserveri teenus.
 8. Olete Nintendo Switchis DNS-i edukalt konfigureerinud.

Nintendo Switchi VPN – miks?

Pärast vabastamist piirdus Nintendo Switch ainult mängudega. Kaks kõige populaarsemat mängu, mis kunagi konsooli tabanud, on Pokemoni mängupillid, Let’s Go Evee ja Let’s Go Pikachu. Mõni aeg tagasi kinnitas Nintendo, et lisab VoD rakendused oma e-poodi lähiajal ja see on täpselt see, mille saime. Youtube ja Hulu on nüüd mänguplatvormil saadaval. Veelgi parem on see, et saate oma lüliti ekraani parema vaatamise jaoks kanalida suuremasse telerisse.

Kahjuks on Hulu meeldimised saadaval ainult Ameerika Ühendriikides. Kuid kuna te juba teate, kuidas VPN-i oma Nintendo Switchisse installida, pole see enam probleem. Kõik, mida peate tegema, on luua ühendus serveriga, mis asub piirkonnas, kus kanal on saadaval. Võtame näiteks Hulu, nõutav on server USA-s. Kui olete ühenduse loonud, saate ameerika IP-aadressi ja teil on täielik juurdepääs voogesitusteenusele, olenemata sellest, kus te võite asuda.

Lisaks saate pärast Nintendo Switch Online’i ametlikku turuletulekut kasutada mitme mängijaga funktsioone, mis seavad teid teiste kasutajate vastu kogu maailmas. VPN on siin kasulik, kuna teie Interneti-teenuse pakkuja kipub teie ühendust palju segama. Kuid kui olete ühenduse loonud, väldite seda ja saate lahti kõigist tekkida võivast viivitusprobleemidest. Rääkimata sellest, et kiirema mängukogemuse saamiseks võite valida parema pingiga serverid. Vaadake allolevas tabelis neid Nintendo Switchi parimaid VPN-e.

Kuidas VPN-i seadistada Nintendo Switchil – lõplikud mõtted

Nintendo Switchi konsool on suurepärane seade uue tehnika jaoks. Saan aru, et vajate plokkides ja piirangutes liikumiseks paari tehniliselt asjatundlikku lahendust, kuid see on lõpuks kõik seda väärt. Kujutage ette, et peate mängima oma lemmikmänge kõikjal, kus te viibite, ilma geograafilise asukoha vigadeta. Mitte ainult see, vaid voogesitusteenus, nagu Hulu, ja tulevane Netflixi väljaanne teie Nintendos. Kui lahe see on? Teil on nüüd võimalused olemas, on aeg tahteks. Hankige endale VPN ja nautige Nintendo Switchit täiel rinnal.