Minu IP-aadress on paljastatud! Mida ma teha saan?

Muretseb teie paljastatud IP-aadressi pärast? Noh, ära tee. Teie ühenduses pole midagi halba, arvuti ei sega ja te pole kindlasti klõpsanud millelegi, mida teie seadetes ei tohiks olla. IP-aadressid on oma olemuselt paljastatud, kuid on olemas võimalus neid varjata. Lugege edasi, et teada saada, miks teie IP-aadress on avatud ja mida saate selle peatamiseks teha.


Minu IP-aadress on paljastatud! Mida ma teha saan?

Minu IP-aadress on paljastatud! Mida ma teha saan?

Miks on minu IP-aadress paljastatud??

Lõdvestuge, teie IP-aadress teeb täpselt seda, mida ta peaks tegema.

Las ma selgitan.

Tavaliselt on teil kahte erinevat tüüpi IP-aadresse: privaatne ja avalik. Privaatne IP-aadress on see, mida teie koduvõrk kasutab erinevate seadmete eristamiseks. See on privaatne aadress, nii et seda pole kellelgi kerge leida. See kehtib ka teie kasutatava seadme kohta. Teisest küljest tähistab teie avalik IP-aadress teie geograafilist asukohta.

Nagu nimigi ütleb, on avalik IP-aadress tegelikult avalik. See peaks nägema, see on teie Interneti-identiteet. Kui teie avalik IP-aadress paljastatakse, pole see teie jaoks tegelikult nii tore. Kuna IP näitab sõna otseses mõttes teie asukohta ja kasutatavat Interneti-teenuse pakkujat, on see natuke turvarisk. Pahad agendid saavad teie avalikku IP-aadressi hõlpsalt teie jälitamiseks või pahatahtlike failide saatmiseks teie teel. Privaatsuse seisukohast on teie avalik IP-aadress veebis jälgitav, nii et seda saab väga hästi kasutada veebis toimuva jälgimiseks..

Ma arvan, et võib kindlalt öelda, et see pole nii hea võimalus Interneti-kasutajatele, kes on mures oma privaatsuse ja turvalisuse pärast.

Kuidas minu IP-aadressi peita?

IP-aadressi maskeerimine pole tegelikult nii keeruline. Probleem on selles, et see pole asi, mida saate ise teha. Avaliku IP-i õigesti maskeerimiseks on vaja mingit tööriista.

Sisestage VPN-id.

VPN-id on kõige turvalisemad ja hõlpsamad tööriistad, mida saate kasutada oma IP-aadressi õigesti varjamiseks. Naljakas on see, et see konkreetne võime pole isegi VPN-i põhifunktsioon, see on lihtsalt midagi sellist ….

Selgitamaks, mida ma mõtlen, selgitan, mis on VPN ja kuidas see töötab.

Niisiis, VPN on peamiselt küberturbe tööriist. See töötab kahel põhifunktsioonil:

  • Kõigi oma andmete krüptimine.
  • Liikluse marsruutimine ümber oma turvaliste serverite.

Nüüd muudab teie IP-aadressi tegelikult teine ​​funktsionaalsus. Vaadake, kui VPN suunab teie liikluse teie avalikku IP-aadressi automaatselt, et see vastaks teie ühendatud serveri asukohale.

Selleks toimige lihtsalt järgmiselt varjake oma paljastatud IP-aadressi:

  1. Kõigepealt registreeruge VPN-teenuse pakkujaga.
  2. Laadige oma VPN alla ja installige arvutisse, Mac’i, Androidi, FireSticki, iPhone’i või iPadi.
  3. Järgmisena käivitage rakendus ja logige sisse.
  4. Lõpuks valige üks VPN-serveritest ja looge sellega ühendus.
  5. Kontrollige oma IP-aadressi sellise veebisaidi kaudu nagu WhatIsMyIP.network, et teha muudatusi.
  6. Teie avalik IP-aadress on nüüd peidetud. Näib, et sirvite veebi, kasutades selle asemel VPN-serveri IP-aadressi, millega olete ühendatud.

See pole võluväel, just nii genereeritakse avalik IP-aadress. Vaadake ilma VPN-ita oma ISP pakutavaid servereid, mis asuvad tavaliselt teie riigis. VPN-i korral toimub teie liiklus teisest serverist, seega sobib teie avalik IP selle serveriga.

Parim VPN MINU IP-aadressi peitmiseks

Oleme juba koostanud üksikasjaliku ülevaate parimatest VPN-idest, mida saate kasutada oma IP-aadressi peitmiseks. Selles arvustuses valiti number üks ExpressVPN-i.

ExpressVPN-i peetakse laialdaselt 2018. aasta parimaks VPN-teenuse pakkujaks, nii et võite oodata fantastilist teenust. Teil on juurdepääs 2000+ serverile enam kui 94 riigis (mõelge välja IP-aadressid, mida võiksite hankida!), Viietärni klienditoe meeskonnale, millele pääseb ligi 24-tunnise reaalajas vestluse kaudu, ja 30-päevase raha tagasi garantii. Kuigi kahjuks ei paku ExpressVPN tegelikult tasuta prooviversiooni, on nende tagasimaksepoliitika hõlbustanud teenuse proovimist 30 terve päeva jooksul enne kohustuse võtmist. Kas see on suurepärane asi? Nad ei sea sind sõna otseses mõttes kahtluse alla. Üleüldse.

Kui mingil seletamatul põhjusel ei õnnestunud mul teid konverteerida ExpressVPN-i fänniks, võite proovida selle asemel järgmisi tipptasemel pakkujaid:

Katmata IP-aadress – lõplikud mõtted

Ja seal see teil on! Avaliku IP muutmiseks kulub vaid VPN-i kasutamine ja teie valitud serveriga ühenduse loomine. Ülejäänud töö teeb VPN teie heaks. Lisaks kaitseb see teid ka andmete varguse, häkkerite ja isegi teatud tüüpi õelvara eest. See annab teile võimaluse ka geograafiliselt blokeeritud ja keelatud kanalitest mööda minna, sõltumata sellest, kus te praegu elate. Lõpuks veenduge, et VPN-id veenduksid, et teie ühendus on privaatne ja keegi, mitte teie Interneti-teenuse pakkuja ega valitsuse järelevalveüksused, ei saa veebis toimuvat jälgida. Ole siiski ettevaatlik tasuta VPN-ide suhtes, kuna need on tegelikult üliohtlikud.