Pragunenud VPN-i allalaadimine 2020 – kas see on ohutu?

Niisiis, kas soovite koopia turul olevatest kõige lisatasukamatest VPN-idest, ilma et peaksite nende eest maksma? Peaksite meeles pidama, et miski pole tasuta ja võite olla kogu selle tehingu kestel toode. Teil on parem ilma VPN-ita, kui teil on selle mõni krakitud või varastatud versioon.


Pragunenud VPN 2019 - kas see on ohutu?

Pragunenud VPN 2020 – kas see on ohutu?

Kuidas saada VPN-i tasuta??

Olete siin, kuna otsite tõenäoliselt VPN-i pragu. Kuid enne kui sellega isegi tegelema peate, peate olema avatud silma all asjadele, mida allpool loetleme. Lisatasu VPN-i saab tasuta saada kahel viisil; mõlemat ei soovitata. Te ei peaks kunagi otsima VPN-i krakitud koopiat, sest ainus asi, mida see teeb, on jätta teile vähem turvalisust, privaatsust ja funktsioone.

 • Viirused / pahavara: Faili allalaadimine tundmatust veebiallikast on ideaalne viis viiruse saamiseks. Usaldusväärsed allikad / veebisaidid ei hostita VPN-ide varastatud ja krakitud koopiaid. Pärast allalaadimist jätkake mitte midagi, isegi mitte viirusetõrjetarkvara. Pahavara võib teie süsteemi tõsiselt kahjustada.
 •  Juhuslik tarkvara: Mõned pragunenud VPN-i allalaadimised saadavad turbeanalüütikutele allalaadimisel muude programmide puhtad versioonid. 
 • Reklaamvara: Tänage oma õnnelikaid tähti, kui saate viiruse asemel reklaamvara. Mõned reklaamvara süstivad reklaame teie brauserisse ja igasse teie külastatud saiti, teised reklaamvaraprogrammid sisestavad reklaame kogu teie seadmesse, mis aeglustab teie arvuti.

Varastatud VPN-i kontod müügiks

Paljud on pettuste müüjad, kes üritavad müüa premium-VPN-i tellimust madalama hinnaga kui see, mida nad väärt on. Ehkki see võib tunduda hea mõte, pole see nii. Fakt, et need müüjad on neil kontodel käed külge saanud, näitab, kui haavatavad need kontod tegelikult on.

Kuigi kontod on autentsed, on nende omanikud loonud neile nõrgad paroolid, mis on lekitatud teistelt veebisaitidelt. Sel juhul on VPN abitu ega suuda kasutajaid kaitsta oma nõrkade paroolide eest. Nii varastavad häkkerid VPN-i kontosid, et neid hiljem müüa:

 1. Häkkige ebaturvaline veebisait, et moodustada paroolide andmebaas.
 2. Testige kogutud sisselogimisi paljudel võrguteenuste kontodel, kuni leiate ühe, mis töötab;
 3. Müüge kasutajanimi ja parool veebis, teeseldes, et pakuvad seaduslikku kontot.

Mis juhtub ostjaga?

Te ostate seda, mis on teie arvates seaduslik veebisait, kuid teil pole selle kohta teavet. Te ei tea, kaua konto töötab, ja võite selle igal ajal kaotada. Selle all peame silmas häkkerite armu. Tegelikult on kontot ainult teie kasutada, kui tegelik omanik ei muuda parooli. Pidage meeles, et te ei moodusta uut tellimust, teil on kellegi teise juba aktiivne tellimus. Võib-olla maksate häkkerite raha 3-aastase tellimuse eest ja hiljem saate teada, et alles on jäänud ainult 2 aastat ja 3 kuud, mis on tohutu põrutus. Lisaks võib juhtuda, et sõltuvalt VPN-ist ei saa te sellel olevaid seadmeid kasutada. 

Mis juhtub konto ostmisel?

Kui teie ostetud jagatud konto täitub, võidakse teid lukustada. Võib-olla peate isegi ootama, millal seaduslik kasutaja seadmelt ühenduse loobub, et saaksite ise sellega ühenduse luua. Kui lukustate kasutaja juhuslikult, võite kogu tehingu endale maksta. Õigustatud kasutaja märkab, et midagi on valesti, ja muudab kohe paroolid täiendava turvalisuse tagamiseks. Kõik see on tõsi, kui uskuda, et kontot jagavad ainult kaks kasutajat. Kui see pole nii, siis võite jagada seda kontot teiste naiivsete ostjatega, kes põhjustavad ühendusprobleeme.

Pragunenud VPN-i alternatiivid

Tegema tasuta VPN-i kasutamine. Kuigi me ei soovita seda turvaprobleemide korral. Võite kasutada ka tasuta VPN-i prooviversiooni. Kes teab? Teile võib teenus isegi meeldida ja otsustada sellele pühenduda. Võib-olla olete veendunud, et Crack VPN-i kasutamine pole lihtsalt seda väärt. Siin on mõned tasuta VPN-i kasutamise puudused:

 • Nad müüvad teie teavet: Ükski ettevõte ei annaks teile midagi tasuta, kui sellega ei teenitaks kasumit. Mõned tasuta VPN-id jälitavad teid ja müüvad teie andmeid kolmandatele osapooltele, teised sisestavad teie brauserisse reklaame. Halvimad on need, mis müüvad kasutaja ribalaiust ja jagavad teie ühendust biiettevõtetega.
 • Halb teenuse kvaliteet: Teie teenuse funktsionaalsusele võivad kehtida tõsised piirangud. Tasuta VPN võib teie Interneti-kiirust vähendada, piirata igakuist kasutamist kindla aja- või andmemahuga või piirata muid olulisi funktsioone, et suruda teid tellima premium-VPN-i.
 • Halb infrastruktuur: Tasuta VPN-id ei saa infrastruktuuri, täiustatud funktsioonide ja tugiteenistujate osas järgida esmaklassilisi VPN-i standardeid.

Kui jõuate järeldusele, et a lisatasu VPN on oma raha väärt, tehke oma rahaga maksimaalselt kasu ja tellige ExpressVPN. See on pakkuja, kes pakub klientidele stabiilset, mitmekülgset ja funktsioonidega komplekteeritud virtuaalset privaatvõrguteenust paljude seadmete ja opsüsteemide jaoks.

Ehkki ExpressVPN on kallis, on see üks vähestest VPN-teenustest, kus oma sisselogimisreegleid kohtus demonstreeriti. See teeb sellest suurepärase valiku privaatsust teadlikele. Lõpuks on see väga usaldusväärne, toimiv ja turvaline VPN-teenuse pakkuja, mis tõrgeteta sisu lahti võtab. Kontrollige teisi VPN-i pakkujaid allolevas tabelis. Lisaks soovitame teil neid järgida Interneti-turvalisuse näpunäited Internetis turvaliseks.

Pragunenud VPN 2020 – lõppsõnad

Pidage meeles, et te ei laadige VPN-i alla, vaid laadite alla pahatahtliku tarkvara, mis oli algselt loodud teie vastu kasutamiseks. Kõigil neil põhjustel ei tohiks te alla laadida krakitud VPN-i ega osta selle varastatud versiooni. Meie soovitus on mitte kasutada krakitud VPN-i. Need pole mitte ainult ohtlikud, vaid pole ka garanteeritud. Pakkujaid, kes pakuvad lühikest tasuta prooviperioodi, on palju. Võib-olla saate kasutada oma tasuta prooviversioone ja hankida VPN-teenuse pakkujalt mida soovite.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map