VPN-i installimine brauserisse

Veebiohutus on tänapäeval kõik ja Julge brauser pakub sellest õiglast osa. Selle brauseri kasutamise ajal märkasin siiski mõnda puudus privaatsuse ja turvalisuse osas. Selgub, et see pole veel kõik, milleks ta väidetakse olevat. Õnneks on mul alati ükskõik, millist brauserit ma kasutan VPN-iga töötama minu kõrval ja ka teie peaksite seda tegema. Teie privaatsust ja turvalisust ei tohi alahinnata, kaitsta ennast lõpuni välja. Siin on kuidas saate VPN-i brauserisse installida.


VPN-i installimine brauserisse

VPN-i installimine brauserisse

Miks vapper VPN?

See brauser pakub kiirus, turvalisus ja privaatsus kasutajatele, kes hindavad oma veebiohutust. Ükskõik kui brauser ohutu olla võib, võivad mõned piirangud ja võimalikud veebiohud ilmneda äkki. Rääkimata sellest, et õppisin mitte usaldama veebisaitidel öeldut, kuni pole tõestatud teisiti.

Julge väidab end olevat kõigi teiste brauserite seas kõige turvalisem. Tehniliselt see on nii, kuid kulisside tagant leiate, et saak on käes. Esiteks, vapral on funktsioon an reklaamiblokeerija, aga kuidas saate enda reklaame blokeerida? Jah, ilmselt saab brauser sellest teatud tulu saada oma kuulutus. Veel üks murettekitav fakt selgus, kui ettevõtte tegevjuhi Brendan Eichi vastu oli suunatud säutsu.

Kasutaja oli pettunud, kui nägi, et uus värskendus tuli koos koodidega lisati brauseri Githubi reposse. See on eriti lubatud kolmandate osapoolte domeenide jaoks Facebook. Need URL-id on need, mida sotsiaalmeedia platvorm kasutab jälgida selle kasutajaid. Väga varjuline käik, julge, väga varjuline.

Veel üks asi, mida peaksite arvestama, on see, et vapper on ennekõike Kroomipõhine, täpselt nagu tema konkurent, Google Chrome. See tähendab, et on olemas WebRTC lekke probleem. Sa ei taha teie IP-aadress lekkis, Kas sa praegu? Noh, kui olete oma privaatsusega arvestav, a VPN peaks olema teie kõrval. Pole tähtis, mida kasutate, hankige VPN ja looge enne Brave’i abil veebi sirvimist ühenduse loomist. Nii saate jääge kogu aeg anonüümseks ja saate avalikku WiFi-ühendust kasutades Internetis surfata ilma et peaksite üle õla vaatama.

Julge VPN-i kasutamise eelised

Kas olete piisavalt julge, et pääseda veebile juurde ilma nõuetekohaste ettevaatusabinõudeta? Kui jah, siis ei peaks see olema. Hoolimata sellest, kui suur osa teie jaoks tehnilisest friigist olete, võib mõni seal asuv häkker teie teadmisi igal ajal paremini kasutada. Teie isiklik teave on ohus. Ma räägin krediitkaardiinfo, ettevõtte kontod, paroolid, e-kirjad, ja nimekiri jätkub. Veebis olles peate olema valmis ja hästi valvatud. VPN võib teile anda selle meelerahu ja palju muud:

VPN-i installimine brauserisse

Olen leidnud oma ideaalse brauseri vapperist. Kas see sobib laiendused, ühilduvus, sünkroonimine seadmetes või enamasti kiirus, Vapper kontrollib kõiki neid kaste. See blokeerib vaikimisi kõik kolmandate osapoolte taotlused ja küpsised, ilma pikendusteta. See takistab kasutajate võrgus jälgimist. Siiski on endiselt murettekitav selle kasutamine ilma VPN-iga.

Õnneks on Brave saadaval Windows, Mac, iOS ja Android, mis on samad seadmed, mida VPN toetab. See teeb teie töö palju lihtsamaks. Kõik, mida peate tegema, on hankige VPN omaenda rakenduste poest, ja see ongi kõik. Selle paremaks uurimiseks on siin samm-sammult ülevaade kuidas VPN-i brauseritesse installida:

  1. Enne selle käivitamist peate registreeruma VPN-teenuse pakkujaga piisavalt usaldusväärne, et oma turvalisust tõsta. Soovitan tungivalt investeerida ExpressVPN kuna see on see, mida ma kasutan.
  2. Järgmisena külastage oma rakenduste poodi ja laadige alla nende spetsiaalne rakendus. Kas te ei leia seda? Minge VPN-i ametlikule veebisaidile ja laadige see alla vastavalt kasutatavale seadmele.
  3. Nüüd, installige VPN-rakendus oma seadmes ja logige sisse oma uue kontoga. Teilt võidakse küsida kinnituskoodi. Leidke see oma e-posti aadressilt.
  4. Valige ükskõik milline server tahad ja klõpsake nuppu Ühenda. Enne ühenduse loomist peate mõni sekund ootama. Kui olete ühenduse loonud, süttib nupp „ühendatud” roheliselt.
  5. Selle abil saate oma uut IP-aadressi kontrollida IP-kontrollija.
  6. Lõpuks olete Interneti sirvimine anonüümselt kasutades vaprat.

Parim brauseri VPN

Alates AOL kuni Google Chrome, Interneti sirvimiseks on teil palju tasuta brausereid. Kuid VPN-ide puhul pole see nii. Vältida tuleks seda, milles on sõna vaba. Sa said vihaseks, kui said teada, et vapral on jälgimis-URL-id selle valges nimekirjas. Mida sa ütleksid, kui ma ütlen sulle, et a tasuta VPN kogub kõike, mida teete, ja müüb seda sõsarettevõtetele? 

Kui tasuta brauserid saavad reklaamidest kasu, siis tasuta VPN-id võtke teid nende peamiseks tuluallikaks. Brave sõnul: “Sa pole toode.” Noh, VPN-ide vabastamiseks olete. Soovitasin juba parimaks pakkujaks ExpressVPN-i, mida Brave’iga kasutada. See on väga usaldusväärne ja kaasas kiirete serveritega kogu maailmas. Me räägime rohkem kui 2000 serverit kogu maailmas. Turvalisuse osas ei tohiks te jääda takerduma sellesse, mida Brave pakub. ExpressVPN toetab selliseid protokolle nagu OpenVPN, PPTP, SSTP, IKEv2 ja L2TP / IPSec. Need kaitsevad teid kogu ühenduse loomise ajal.

Võite ka nendest kasu saada Jagatud tunneldamise funktsioon. Selle abil saate otsustada, millist liikluse osa soovite VPN-iga kaitsta ja mida mitte. See vähendab krüptimise põhjustatud kiiruse langus. Veelgi enam, ExpressVPN võimaldab kuni 5 üheaegset ühendust, võtab vastu a range mittelogi poliitika, ja pakub a Tapa lüliti. Kui ExpressVPN pole just see, mida otsite, saate neist kasu saada 30-päevane raha tagastamise poliitika ja vali üks neist Brave-brauseri parimad VPN-id alternatiivina.

VPN-i installimine brauserisse – kokkuvõte

Mozilla kaasasutaja ja endise tegevjuhi Brendan Eichi poolt 2016. aastal välja töötatud Brave’ist on saanud brauserimaastikul tohutu konkurent. Seda on peetud isegi täiuslikuks alternatiiv nii Chrome’i kui ka Mozilla jaoks. Kuid hoolimata sellest, milliseid turvameetmeid see brauser on võtnud, ei tule veebipõhiste ohtudega silmitsi seista ilma asjakohaste ettevaatusabinõudeta. VPN on alati olnud turvavahend et teid veebis aidata. Kasutage seda nii, nagu nüüd teate kuidas installida Brave’i kasutamise ajal. Hankige VPN, ole turvaline ja anonüümne kogu aeg ja surfake veebis nii vabalt kui soovite. Lõpuks tahaksin teilt kuulda. Mis on muud peamisi kasutatavaid VPN-e? Kas Brave on seda isegi väärt? Jagage oma mõtteid allpool olevas kommentaaride jaotises.